2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Bende bugun doktora gittim kızlar sagdaki cıkıntı yolk kesesiymiş o kaybolacakmış . Cinsiyet tahmini var mı :)) ?

Eklentiler

• 4B92ED56-B220-405D-93CB-F13409766A9E.png
    4B92ED56-B220-405D-93CB-F13409766A9E.png
    442,5 KB · Görüntüleme: 56
  • 1F88F315-DEF5-4A32-B626-327A1A0600A2.png
    1F88F315-DEF5-4A32-B626-327A1A0600A2.png
    501,8 KB · Görüntüleme: 55
Bende bugun doktora gittim kızlar sagdaki cıkıntı yolk kesesiymiş o kaybolacakmış . Cinsiyet tahmini var mı :)) ?
Senin kese yuvarlakmis benim fasulye gibi .hatta doktor bebegi gosterdi oyke icim rahat etti.insallah kalbinden gecen olur.ama yeter ki saglikli olsun.

Benim 2 hamileliğimde de koku hassasiyeti ve bulantı yoktu bunda sürekli bulanıyor. İstifra edecek kadar değil ama sürekli bir mideye rahatsızlık verme durumu yesem de yemesem de aynı sık acıkıyorum midem açlıktan bulanıyor yeyince de yemekten bulanıyor. 3 gün öncesine kadar uyku hali ve bel ağrısı çok fenaydı onlar geçti. Sık acıkma ve mide bulantısı ile göğüs ağrılarım devam. Keyifsizlik genel olarak var onun psikolojik olduğunu düşünüyorum kendi adıma. Çünkü istemediğim bir gebelikti ve hep içimde endişe var nasıl olacak 3 çocukla diye. Bir de yine kız olursa fikrine kendimi alıştırmaya çalışıyorum. Aslında erkek çocuk isterim diye darlayan bir kocam yok ailesi de hiç takıntılı değiller hatta kız çocuklarını çok daha fazla severler. Kendi ailem ve çocuklarım da kız olsa deyip duruyorlar. Ama ne bileyim daha ikincide millet başlamıştı aa yine mi kız demeye hem kızı hem oğlu olanlara özendim hep insanların tepkilerine tahammül edemem bu psikolojiyle ne yapacağım bilmiyorum. Bir yandan da nankörlük yapma sağlıklı bir evlat iste diye kendime kızıyorum ve korkuyorum. Sahi dün biri benimle 3.ye hamile olduğum için dalga geçti kendisinde 1 tane var asla doğurmam çocuk bakmakla mı geçircem ömrümü falan dedi ona da bozuldum biraz. Herşey üstüme geliyor gibi🙄
Kimsenin dediğine takılmayın bence. Sağlıklı olsun da gerisi allahtan. Boşu boşuna canınızı sıkmayın.

E bebekden çıktım şimdi , ufacık şeyler 100 tl bi banamı fazla geliyo acaba yani anlamadım😂😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Küçük insan giycek bunları yani 😂😂
Beyaz tulumlar 7,5 du 10 tl olmuş😀
100 ₺ para mi kiz 😀
Alışık olmadığın için öyle gelmiştir sana
Bir cocuk esofman altı 70-80 ₺
Bir cocuk sweatshirt lisanslı bişi istersen olmuş 90-200 arası
Kıytırık lc ve defacto bile uçmuş yahu .

Kızlar 10 haftadır ara ara mide bulantım olsa da hiç kusmamıştım ama dün sabah öyle bir mide bulantosıyla uyandım ki, tüm gün de kustum. Bugün saha iyiyim ama hala midem kötü. Normal mi sizce ya korktum biraz bebişe bir şey olmamıştır di mi

100 ₺ para mi kiz 😀
Alışık olmadığın için öyle gelmiştir sana
Bir cocuk esofman altı 70-80 ₺
Bir cocuk sweatshirt lisanslı bişi istersen olmuş 90-200 arası
Kıytırık lc ve defacto bile uçmuş yahu .
İşte bilmediğim için küçük insan bu diyorum kendime bizim yarısı olması lazım😂😂

X