2022 Temmuz ayı transfer olacaklar

kahvetutkunu1

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2020
85
112
33
Herkese merhaba.
Heyecanlı bekleyiş içindeyim tüp bebekte ilk denemem. 15 haziranda yumurtalarım toplandı. 28 tane toplandı 14 ü döllendi. 5. Güne 2 tane ulaşabildi. Gelişimi geriden gelenler 6.güne kadar takip edildi ve 6. Gün de 6 tane embriyo donduruldu. Opudan 5 gün sonra adet oldum. Kontrole gittiğimde her şeyin normal olduğu hormon seviyelerinin normale döndüğü söylendi ve transfere hazırlık için başladık. Estrofem coraspirin ve bir de vitamin verdi doktorum. 1 temmuzda kontrolüm var 5-6 temmuz gibi transfer planlanıyor. Temmuzda transfer yaptıracaklarla beraber bu heyecanlı bekleyişi beraber geçirelim istedim. Allahım bu zorlu yollardan geçen anne olmayı isteyen herkese içinde bana da sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Herkese merhaba.
Heyecanlı bekleyiş içindeyim tüp bebekte ilk denemem. 15 haziranda yumurtalarım toplandı. 28 tane toplandı 14 ü döllendi. 5. Güne 2 tane ulaşabildi. Gelişimi geriden gelenler 6.güne kadar takip edildi ve 6. Gün de 6 tane embriyo donduruldu. Opudan 5 gün sonra adet oldum. Kontrole gittiğimde her şeyin normal olduğu hormon seviyelerinin normale döndüğü söylendi ve transfere hazırlık için başladık. Estrofem coraspirin ve bir de vitamin verdi doktorum. 1 temmuzda kontrolüm var 5-6 temmuz gibi transfer planlanıyor. Temmuzda transfer yaptıracaklarla beraber bu heyecanlı bekleyişi beraber geçirelim istedim. Allahım bu zorlu yollardan geçen anne olmayı isteyen herkese içinde bana da sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.
Hayırlı olsun. Bende bu ay kısmetse transfer olacağım. Ben 9 mayısta opu oldum. Rahim dinlendirme yapıldı bende. O yüzden uzadı bu kadar. Yarın reglimin 2. Günü, randevum var, başlıyoruz hazırlıklara :-)

Hayırlı olsun. Bende bu ay kısmetse transfer olacağım. Ben 9 mayısta opu oldum. Rahim dinlendirme yapıldı bende. O yüzden uzadı bu kadar. Yarın reglimin 2. Günü, randevum var, başlıyoruz hazırlıklara :-)
Ohhh hadi hayırlısı olsun inşallah. Benimde embriyolarım donduruldu ama iki adet beklemedim ilk adetle başladı doktorum

Allah sizede nasip/etsin ben hala inanamiym şaka gbi geliyor herşey.
Sanirim ekranda görünce fotoğrafini verince inanincm.😁
Amin inşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin. Geçtiğimiz yollar çok zorlu elimizi boş çevirmesin. Ekranda görünce inanırsınız🙈 gerçi asıl mesele pozitifi gördükten sonra başlıyor diyorlar. Yaaaa bana da haber verin bebişi görünce ☺️

Herkese merhaba.
Hayırlı olsun. Bende temmuzda 3 denemeye başlayacağım kısmetse histeroskopi yapıldı. Yasmin kullanıyorum şuan o bitince gideceğim. Hakkımızda hayırlısı

Mayıs taze transfer denememiz olumsuz oldu ve bu ay dinlendim... Temmuz için tekrar başlarız dedi doktorum.. benim geride hiç embriyom kalmadığı için silbaştan başlayacağız prosedüre.. belki yine temmuz da taze transfer ya da havuz yapacağız bakalım... hepimiz için hayırlısı olsun.. bu topik uğurlu gelir insallah 🤗🤗

X