2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Zaten icinde bulunulan surec zor, bir de ilac bulamama baskisiyla karsilasiyoruz. Benim gittigim hastanede de arayanlar vardi o igneyi. Eski hastalardan bulmaya calisiyorlardi. Ben de gerilmistim nasil bulacagiz diye. Ama bana o igne olmadigi icin farkli protokol baslamislar. Ilk gunden son catlatma ignesi gunu de dahil gonapeptyl yaptim ben. Derin bir nefes almistim. Bu isleri arastirirken bi ara da estrofem bulamiyordu insanlar. Allah sabrimizi arttirsin, hayirlisini versin 🐣🌸
Öğrenebildin mi canım embriyolarla ilgili bir bilgi? Doktoru hastaneyi arasan mı acaba? Bugün 3.gün çünkü. Haber ver mutlaka 🍀

Biz 1 nisanda başladığımız serüvenimizde, 11.gün yaptığımız kan testinde mutluluğa ulaştık. İsteyen, bekleyen herkesin en kısa sürede bu mutluluğa kavuşmasını diliyorum🧡

Eklentiler

• D0CC9D73-CB63-45EA-886E-E08781A356CA.jpeg
    D0CC9D73-CB63-45EA-886E-E08781A356CA.jpeg
    42 KB · Görüntüleme: 43
Elimde bir kutu saizen 4 adet çatlatma iğnesi bir adet gonalf 1 adet cetrotide var almak isteyene ücretsiz veriyorum tedavimden arttı buzdolabında güvenli şekilde saklandı. Ataşehir yakın varsa gelip alabilirler ücretsiz iğneler yeni alındı 12 gün diye fazla iğne aldım malum bulunmuyor yumurtalar erken büyüdü toplandı mesaj atmanız yeterli.

Elimde bir kutu saizen 4 adet çatlatma iğnesi bir adet gonalf 1 adet cetrotide var almak isteyene ücretsiz veriyorum tedavimden arttı buzdolabında güvenli şekilde saklandı. Ataşehir yakın varsa gelip alabilirler ücretsiz iğneler yeni alındı 12 gün diye fazla iğne aldım malum bulunmuyor yumurtalar erken büyüdü toplandı mesaj atmanız yeterli.
Açılmamış kutuları eczane geri alıyor ben iade etmiştim

Tedavinde idil bozkurttan danışmanlık mı yoksa workshop mu almıştın? Nasıl bir süreç ilerlemişti?
Danışmanlık aldım. Ben şubat ayında çok talihsiz çok aceleci doktora gidiş, ilaç, opu, transfer ve sonuç işlemi geçirdim 25 gün içinde korkunçtu. İdil hanım sayesinde hem doğru doktor ve merkezi buldum hemde gerçekten psikolojik olarak Çok çok çok rahat ettim ve yönlendirmelerinin çok işime yaradığını düşünüyorum.

Danışmanlık aldım. Ben şubat ayında çok talihsiz çok aceleci doktora gidiş, ilaç, opu, transfer ve sonuç işlemi geçirdim 25 gün içinde korkunçtu. İdil hanım sayesinde hem doğru doktor ve merkezi buldum hemde gerçekten psikolojik olarak Çok çok çok rahat ettim ve yönlendirmelerinin çok işime yaradığını düşünüyorum.
Ne güzel olmuş yaa 😍 peki danışmanlığı nasıl oluyor, süreç boyunca mı? Yüzyüze görüşme mi? Yoksa belli aralıklarla mı görüşülüyor?

Biz 1 nisanda başladığımız serüvenimizde, 11.gün yaptığımız kan testinde mutluluğa ulaştık. İsteyen, bekleyen herkesin en kısa sürede bu mutluluğa kavuşmasını diliyorum🧡
Tebrik ederim canım, hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla ilerlemesini ve sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏 🧿

Ne güzel olmuş yaa 😍 peki danışmanlığı nasıl oluyor, süreç boyunca mı? Yüzyüze görüşme mi? Yoksa belli aralıklarla mı görüşülüyor?
Ben İzmir’de olduğum için online görüştük, İstanbul içinde nasıl olduğunu bilemiyorum. Ama en önemlisi bence bu süreçte, bu süreci gerçek anlamda bilen birilerinin yanında olması ve onlarla konuşmak. Çünkü gerçekten bu işin sakin, bilinçli ve mutlu ilerlemeside çok kıymetliymiş.

Kızlar tedavi aşamasındaki herkese bol şans diliyorum Tedaviyle hamile kalanlar bu ilk trimester çok zorlu geçiyor bulantı yorgunluk endişeler hiçbir şeye enerjinin kalmaması , nasıl baş ediyorsunuz ? Özellikle çalışanlar rapor aldınız mı ?

Selam kizlar bende onumuzdeki hafta baslaicam sanirim yine temmuZda yeni bir zam gelecek dediler bu zamlar belimizi buktu. Bari emegimizin karsiligini alsak hic gozume gelmiyor da , her yasanilan hayalkirikligi hem maddi hem manevi yik oluyor:KK43: suan ortalama yeni yaptiranlar ne kadar verdiniz?
Opu 10500, transfer 6000, embriyo dondurma 1600, ilaçlar 2300

Kızlar sanırım ben pozitifi aldıktan sonra biraz saldım bugün 13 bin kusur adım atmışım 😔
Kanama, ağrı gibi şeyler yoksa korkma bişe olmaz inşallah. Ben çok yürüyünce kasık ağrısı oluyordu. Kalp atışına kadar ayakta bu kadar çok kalmasan iyi olur, zar zor ulaştık bebelere :) dr bana cok yatma önermiyoruz, ama cok da ayakta durma demişti

X