2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar merhaba. Aranızda beni bilen vardır ocakta kürtaj olmuştum. Offf Bi bakar mısınız kafam çoook karışık 😔

Eklentiler

• IMG_20230708_004131_974.jpg
    IMG_20230708_004131_974.jpg
    258,8 KB · Görüntüleme: 94
Sağol canım. Canımdan bir parçayı çocuğumu kaybettim 6 ay sonra kucağıma almaktı hayalim. Transferlerdeki hayal kırıklığına benzemiyor. Çok aci bir durum ama sağlıklı değildi demekki gelişimini devam ettirmedi. Tüp bebek durumunu artık düşünmüyorum. Nasip olursa rabbim verirse doğal yoldan da oluyor. Rabbime bıraktım artık. Tadım tuzum yok ama toparlicam inşallah. Gerçekten kalbime ferahlık versin rabbmm çok ihtiyacım var. Senin gönlüne göre olsun inşallah canim
Ahhhh mesajları okuyayım şöyle Bi dedim çok çok Çok üzüldüm😔😔 evet rabbim verirse öyle ya da böyle verecek bizler elimizden gelenin kat ve kat fazlasını yaptık gerisi Allah'tan🤲 Dilerim tez vakitte toparlarsın ❤️

Ahhhh mesajları okuyayım şöyle Bi dedim çok çok Çok üzüldüm😔😔 evet rabbim verirse öyle ya da böyle verecek bizler elimizden gelenin kat ve kat fazlasını yaptık gerisi Allah'tan🤲 Dilerim tez vakitte toparlarsın ❤️
Fazlasını yaptık gerçekten. Artık Allah'tandır hersey diyip yoluma bakıyorum. Tüp bebeği bıraktım. Normal dede oluyor. Tutunursa hersekilde tutunur. Toparlamaya çalışıyorum. Senin adına çok sevindim. Havuç ceviz zeytinyagi ye tutunmaya etkisini arttırsın. İnşallah kucağına alacaksın canım çok güzel bihaber bu.

Kızlar merhaba. Aranızda beni bilen vardır ocakta kürtaj olmuştum. Offf Bi bakar mısınız kafam çoook karışık 😔
Aa canım seni hatırladım ocakta bende boş gebelik yaşamıştım 🙏🏻 hayırlı olsun bebişin seninle maşallah ❤️ kaçıncı günün bugün

Fazlasını yaptık gerçekten. Artık Allah'tandır hersey diyip yoluma bakıyorum. Tüp bebeği bıraktım. Normal dede oluyor. Tutunursa hersekilde tutunur. Toparlamaya çalışıyorum. Senin adına çok sevindim. Havuç ceviz zeytinyagi ye tutunmaya etkisini arttırsın. İnşallah kucağına alacaksın canım çok güzel bihaber bu.
İnşallah her şeyin en en en güzeli olacak hepimiz için🙏 ben emin değilim sevinemiyorum da hatta gebe miyim değil miyim ondan da emin değilim üstüne tekrar test yapmadım🤷‍♀️

Biraz önce 2 tane test yaptım birisi erken gebelik ikisi de negatif çıktı. Buharlaşma çizgisi falandı herhalde ben yanlış algıladım galiba🤷‍♀️ Neyseki gerçekten hazır olmadığım bi dönemdeyim şuanda…

Biraz önce 2 tane test yaptım birisi erken gebelik ikisi de negatif çıktı. Buharlaşma çizgisi falandı herhalde ben yanlış algıladım galiba🤷‍♀️ Neyseki gerçekten hazır olmadığım bi dönemdeyim şuanda…
Canım bende geçen ay test azizligine uğradım. Sonra 2 gebelik testi daha yaptım negatifti. İnsan üzülüyor ama devamı olan gebelik gelsin inşallah.

Canım tutunmaya engel değil!...Benim prolaktin değerim 66 olduğunda hamile kalmıştım.Prolaktin değerin sürekli yükseliyor ise endoktrin uzmanına gitmeni öneririm.Çünkü bazen hipofizde küçük adenomlar olabiliyor.Mesela benim şuan hipofizde 3 tane mikroadenom var.abunlat gebeliğe ve tedaviye engel değil dedi endokrinoloji uzmanı ve tüp bebek doktorum bir sakınca görmedi.
Merhaba aynı rahatsızlık bendede var hamile kaldıjtan sonra prolaktin değerinizi takip ettiler mi ilaç kullandınz mı bunnla işgili

X