2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar merhaba bu ay tup bebek tedavim başlayacak. Adet gunum 7 mayısti.doktorum 3 mayısta başlayıp 9 mayısta bitecek şekilde tarlusal icmemi söyledi içtim bırakalı 6gun oldu daha regl olmadı testlerde negatiftir.sizce neden bu ilacı verdi bana regl günlerimde duzenlidir.
Tamamen sökülmen için vermiştir belki ben hiç kullanmadım bugüne kadar 10. Güne kadar sökülüyor diyorlar

Kizlar bugün transferden sonra 9. Günüm. Kan verdim degerim 234.9. Nasil? Cok mu yüksek?
İkiz olma ihtimali var. Benim 10. gün 167 idi, ikiz bebek bekliyorum
Bağışıklığını baskılanarak embriyonun tutunma ihtimalini arttırıyor işte. Ama hiç unutamıyorum dünyadaki en zor içilen ilaçtı benim için aşırı zor bir tadı ve kokusu var en hızlı şekilde yutmaya çalış.
Dünyanın en iğrenç ilacı o bence. Doktor acı ilacı bırakıyoruz deyince ne acısı zehir hocam o dedm🤦🏻‍♀️ Türlü türlü şeylerle almaya çalıştım, bigün zorla eşime de içirdim gör neler çekiyorum diye🤣 O da doktora anlattı doktor valla süpermiş diyo😂 Bi de iğne vursam içim rahatlıcak🙈

Dünyanın en iğrenç ilacı o bence. Doktor acı ilacı bırakıyoruz deyince ne acısı zehir hocam o dedm🤦🏻‍♀️ Türlü türlü şeylerle almaya çalıştım, bigün zorla eşime de içirdim gör neler çekiyorum diye🤣 O da doktora anlattı doktor valla süpermiş diyo😂 Bi de iğne vursam içim rahatlıcak🙈
Yapıştır gitsin oksaparı bi kereden bişeycik olmaz 🤣🤣

Ben de öyle düşündüm ondandır heralde=)
Yumurta toplamı işlemi sonrası ben de kullanmıştım ki benim adetlerim çok düzenlidir ona rağmen kullandırmıştı doktorum. Rahat ve tamamen sökülmen için. İlaç bittikten 10 gün içinde adet olursun. Her şey istediğin dilediğin gibi olur inşallah 🤲🤲🥰

Ahahahahaha yaa daha durun ben de başlayacam o ilaca korkutmayın gözümü 😂😂😂

Yumurta toplamı işlemi sonrası ben de kullanmıştım ki benim adetlerim çok düzenlidir ona rağmen kullandırmıştı doktorum. Rahat ve tamamen sökülmen için. İlaç bittikten 10 gün içinde adet olursun. Her şey istediğin dilediğin gibi olur inşallah 🤲🤲🥰
Sag ol canim normal o zaman 😍 degerleriniz güzelce çıkar devam eder insallah🤗🤗

Evett bence de öyle direk yazmayım dedim 😅ölüyorum sanıyordum sütle içmek daha iyi oluyordu bi yerde okumuştum. Neler yaşadık ya 😅

X