Gebeliğe Hazırlık 2022 yılında Hamilelik Düşünenler/İsteyenler Kimler 🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani içimde bir taraf kızım olsun diye çok istiyor ama sanırım bilincaltim o kadar etkilenmiş ki hamileliğimde yaşadığım kabus günleri, Allah kimseye vermesin öyle bir hamilelik 9 ay kusmaktan helak olmustm. Hastanelerde geçirdim diyeblrm gözlerime kan oturmuştu eğilip kusmaktan.
2. Hayali güzel ama bedenim ve bilincaltm dahil istemyr sanırım. İlla 2. Kardeş olacak diye bir şey yok Allah verirse tabi önce ama eşim de bu kdar iyi bir baba olmasa ve o da bu kadar çok istemese belki aklımdan da geçmeyecek ama çoğu anneden daha anaç diyebilirim eşim için. Hayırlısı diyorum sadece.

Sayfayı iyi yonetemedim lütfen kirilmayin arkdslar. Oğluma hamile iken son aylari yaza gelmişti ve bir daha olmaz inşallah diye dua ediyordum.
Bugün reglimin üzerinden 10 gün geçmesine rağmen yazlıkta oldgmz için test yapamamstm.
Bugünde diş randevum vardı ve merkeze geldim. Dedim dolgu yenilemdn önce test yapayım ve sonucc hiç ama hiç beklemiyordum silik çizgi olmadan pozitif.
Rabbim sağlıkla kucağıma almak nasip etsin benim ve siz güzel anne adayları için. Hepimize hayırlı zamanda gelsin mis kokulularmz.

Sayfayı iyi yonetemedim lütfen kirilmayin arkdslar. Oğluma hamile iken son aylari yaza gelmişti ve bir daha olmaz inşallah diye dua ediyordum.
Bugün reglimin üzerinden 10 gün geçmesine rağmen yazlıkta oldgmz için test yapamamstm.
Bugünde diş randevum vardı ve merkeze geldim. Dedim dolgu yenilemdn önce test yapayım ve sonucc hiç ama hiç beklemiyordum silik çizgi olmadan pozitif.
Rabbim sağlıkla kucağıma almak nasip etsin benim ve siz güzel anne adayları için. Hepimize hayırlı zamanda gelsin mis kokulularmz.
Hayırlı olsun sağlıcakla ilerlesin inşallah gebeliğiniz oğlunuz kaç yasindaydi🙂

Kızlar çatlama iğnesini 12 aşılamanın 11 günü dün gece çok az miktarda lekelenme oldu. Bu akşam yine kahverengi ve affedersiniz sümüksü kıvamda lekelenme oldu. Bunların dışında hiçbir belirtim yok. Yerleşme kanaması olabilir mi siz böyle bir şey yaşadınız mı?

Zirkonyum kaplama ile diş estetiği yaptırmıştım, dişlerimde hep kanal tedavisi var 😂 sinir yok hiç üstlerde, inş bir sorun çıkmaz ama tekrardan bir gideyim iyi hatırlattınız 🧡

Ah yeter ki böyle sorunlar olsun, tedavi edilebilir… Bir de benim anksiyetem de vardı, sadece psikolog ve psikiyatrist ile görüşüyordum B-12 eksikliği anksiyete yapıyormuş 🥲
Merhaba. Kaplamalar hamilelikte sorun oldu mu acaba? Bir de kaç yıldır kullanıyorsunuz?

X