2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    320
Gebelikte mi oldu
Evet canım ikinci gebeliğimde oldu, şimdi yine ufaktan başladı. Toplardamara baskı yapiyor bebekler, sebebi de bu aslında ama senin bacakta olduğu için belki varis çorabı önerebilir drun, doktorunla konuşmanda fayda var

Evet canım ikinci gebeliğimde oldu, şimdi yine ufaktan başladı. Toplardamara baskı yapiyor bebekler, sebebi de bu aslında ama senin bacakta olduğu için belki varis çorabı önerebilir drun, doktorunla konuşmanda fayda var
Sürekli özel bölge ağrınız oluyor mu benim de çok ağrılarım var vajinal varis olabilir dedi pilates hocam kontrole gidince soracağım bende

Sürekli özel bölge ağrınız oluyor mu benim de çok ağrılarım var vajinal varis olabilir dedi pilates hocam kontrole gidince soracağım bende
Özellikle sabah saatlarinde alaturka tuvaleti kullanırsam o bölgede sızlama oluyor, aşağı dogru baskı, kegel çalışıyorum. Alaturkada pek hissetmiyorum. Ama haftam daha az sonlara dogru hassasiyet artabilir

Kızlar oruç tutuyor musunuz? Bu durumu doktorlarınıza danışan var mi aranızda
Ben tutuyorum rahat geçiyor şimdilik akşamları bol bol şu içmekten tuvaltten çıkamıyorum ama olsun😂 doktoruma göre 2 öğün besleniyorsam normalde tutabilirmişim ben 2 öğün besleniyordum zaten aralarda meyve kuruyemiş yiyordum ama 3 öğünü tavsiye ediyoruz dedi ama ben denemek açıkcası tutmak istedim şu anlık zorlanmıyorum ramazan ortasında muanemde de herhangi bir terslik görmezsem sonuna kadar tutucam inşallah

ben de bişiler hissediyorum ama asla emin olamıyorum canım nasıl emin oldun nasıl bişey oluyor? 🙈
Baya hissediliyor canım, mesela geçen hafta bende emin olamıyorum, seğirme mi desem gaz mı desem değişikti, ama bu 2 gündür resmen hareket ediyor, dün gece üst üste 3-4 kez tekme attı sanki, bilemiyorum belki başka yeriyle felan yapıyordur tabi 😂 bence sizde 1 hafta 10 güne tam hissedersiniz

Baya hissediliyor canım, mesela geçen hafta bende emin olamıyorum, seğirme mi desem gaz mı desem değişikti, ama bu 2 gündür resmen hareket ediyor, dün gece üst üste 3-4 kez tekme attı sanki, bilemiyorum belki başka yeriyle felan yapıyordur tabi 😂 bence sizde 1 hafta 10 güne tam hissedersiniz
Ayy inşallah 🙏🏻💕 heyecanla bekliyorum 😇
Teşekkürler canım 🌷

Aynen öyle konular açılıyor ki ne desem büyük konuşmuş olucam diye susuyorum 😅

Musakka... evet biliyorum maalesef essek gibi bakacaksınız diyendi değil mi 😄😄 bazı konular çok fake ama yine de akıl oyalıyor
😂😂😂 musoya çok inanmıştım ya 🤣🤣 5 gün oyaladı herkesi trend topiclere girdi kadın 😂. Evet evet eşek gibi diyip duruyordu herkese 🤣

X