2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    319
Bütün gece toplasan 1 saat uyumuyorum zaten 2 gibi yatiyoruz 3de tuvalete bi kalkiyorum geri uyu uyabilirsen gezmedigim oda koltuk yatak kalmiyor yok esimi de uyandirmak istemiyorum yatakta donup dururken yazik adam ise gidiyor bari o uyusun diye butun gece sabahlara kadar evin icinde dönüp duruyorum bu gece bi de yalanci sancilar eslik ediyor bi yandan da sol bacagim komple agriyor kadayi yememe ramak kaldi 😔🥲
Sorma canım bende öyleyim dediğin gibi eşimede kıyamıyorum ama yok yani uyuyamıyorum benimde sol bacagımda bi agrı var ya neden acaba o sebeptende uyuyamıyorum aslında. Senin sancılar da toplanma oldugunda mı oluyo benim bu ara karnımda toplanma oluyo korkuyorum da😞 Allah yardımcımız olsun hepimizin

Valla ben kendi anneme en son sen doğur sen koy adını dedim ki, canını da yakabilirdi bu cümle. Malum yakın zamanda biz kardeşimi kaybettik ama artık durması gerekiyordu. Kimsenin benim psikolojimi bozmaya hakkı yok. Yine olsa yine söylerim. Herkes duracağı yeri bilmeli kuzum. Net ol. Üzülme anneler böyle yapıyorlar malesef...

Valla bana sağlık ocagı doktoru yazmıştı. Düz rennie içilebiliyor diye biliyorum ama doktoruma sormadım bana gaviskon etki etmiyor :KK43:

Bende de tam tersi :)

Ay yok yok bende de çok oluyor ama nst de bişey çıkmadı.

Valla mevsimlik hastane çıkışları koyun ilk günler müslin ince olur, belki 1 haftadan sonra giydirilebilir müslin.

pozitifbiri pozitifbiri ay içimi rahatlattın kuzum ya benimde agrım yok ama toplanma olunca korkmaya başlamıştım dahada erken bide

Ben de ben de bende. Elbiselerle vs 104 çıktım. Ki 100 101 le başladım ama hangisiydi tam hatırlamıyorum 😁. Fazla ödemin olmuyor benim çok üstüne durunca oturunca şişiyor sadece

Bence de doğumdan sonra bı de diyet spor olayına girelim 😅

Mmmk dolunayi beni vuruyor hep. Havalar beni basıyor ya da ben bahane arıyorum bilmiyorummm 😐

Genişleme vardi bu hafta tekrar detayliya gitmek lazım ama zor gibi

Benim de annem asla ses etmez kv de vefat etmiş bebeğinin ismini koymak istedi ben bırakmadım 😔 oğlum da sadece onun istedini verdik tabi ismini sevdiğim için .

Ben de bu hafta hazırladım. Bencensiz de hazır edin bulunsun ki ben daha geriden geliyorum kendi eksiklerim kaldı.

Benimde sertleşme hareketi sıkça yapıyor.

Şöyle düşünün bebiş gece uyumazsa alışkınız zaten 😁. Benim de bazen 3 saatlik uykuyla duruyorum. Bazen 10 kez uyandığım oluyir. Yatarken nefes alamadığımi hissediyorum bazen. Ki çok kilo da almadım
🌼🤰🍒🍒🍒 Günaydın annelerim. ...... Tetatoz 2. Doz aşımı oldum.
ElizabethHarmon ElizabethHarmon Günaydın canım🌸 bende 6 kilo aldım 31. Haftamdayım ama sanırım bizim bebiş gececi olucak 😄ben normalde de gec yatan biriydim ama bu kadarda gec değil sabredicez artık🤲🏻 Sertlesme konusunda korkmustum ama sanırım cogu anne adayında oluyomus artık. Çanta konusunda da 32. Haftamda yani haftaya hazırlarım artık zaten yıkandı hepsi bu hafta ütüsü olur sonrası hazır Rabbim nasip ederse🤲🏻🌸

Kızlar ben de yazamadım kaç gündür malum uçak yolculuğu evime geldim temizlik yerleşme falan okuyamadım yazdıklarınızı.
Yavaş yavaş evimi temizliyorum 2 senedir oturmuyorduk içinde çünkü.
Bir yandan da bebeğe alışverişe başladım internetten alıyorum herşeyi kendime de aynı şekilde.
Çünkü hiç enerjim yok alışverişe çıkmaya eşim de yok zaten yanımda kayınvalidemle de çıkmak istemedim 🙄

Bugün tulumlarımız geldi 5 tulum yeterli olur mu sizce ?

Eklentiler

• F2999DCF-A5C6-43BF-B188-D8B373774EF7.jpeg
    F2999DCF-A5C6-43BF-B188-D8B373774EF7.jpeg
    148,1 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar ben de yazamadım kaç gündür malum uçak yolculuğu evime geldim temizlik yerleşme falan okuyamadım yazdıklarınızı.
Yavaş yavaş evimi temizliyorum 2 senedir oturmuyorduk içinde çünkü.
Bir yandan da bebeğe alışverişe başladım internetten alıyorum herşeyi kendime de aynı şekilde.
Çünkü hiç enerjim yok alışverişe çıkmaya eşim de yok zaten yanımda kayınvalidemle de çıkmak istemedim 🙄
Ohh gözün aydın. Çok yorma kendini canım. Eşin ne zaman gelecek nasipse?

Bende %99 unu internetten aldım kız daha rahat oluyor iyi yapmışsın

Kizlar pozitif ile ilgili kisa bir bilgi vereyim. Konuyu da cok uzatmamakta gerekiyor aslinda. Kendisi bi sure burda olamayacak. Ceza almis. Bi kac haftayi bulacak gibi. Dedigim gibi dillendirmemek daha iyi olacak. Ayrica merak eden olursa ozelden de yazabilir sayfa icerisinde konuyu konusmamak uzere kapatiyorum kendi adima 😊

Bugün tulumlarımız geldi 5 tulum yeterli olur mu sizce ?
Ben yenidoğan biri onlu biri beşli üç takım aldım. 3-6 ay da 5 tane tulum ve bir kaç pantolon üst almıştım. Ablam da 3-6 ay en az 4-5 tane tulum daha al dedi. İnsanın sık sık çamaşır yıkamaya fırsatı olmuyor dedi. Kıyafet çokluğu sana kolaylık sağlar dedi. Bir de bebeklerin günde iki defa üst değişmesi gerekebiliyormuş. Ama annem de diyor ki çok almana gerek yok, Ben gelince sana yıkarım diyor.. ben yine de aldım:)

Kizlar pozitif ile ilgili kisa bir bilgi vereyim. Konuyu da cok uzatmamakta gerekiyor aslinda. Kendisi bi sure burda olamayacak. Ceza almis. Bi kac haftayi bulacak gibi. Dedigim gibi dillendirmemek daha iyi olacak. Ayrica merak eden olursa ozelden de yazabilir sayfa icerisinde konuyu konusmamak uzere kapatiyorum kendi adima 😊
Bir kaç hafta mı:KK43:( çok uzunmuş ya…

Ay kadın grupta harika bi yöneticilik yaptı.Bilgilerimizle uğraştı ,merak etti yazdı sürekli.Çok üzüldüm ceza almasına.kim neden şikayet etti acaba o kadar emeği vardı burdan biri değildir diye düşünmek istiyorum ama 😅 özleyeceğim kendi adıma ☹️

Ohh gözün aydın. Çok yorma kendini canım. Eşin ne zaman gelecek nasipse?

Bende %99 unu internetten aldım kız daha rahat oluyor iyi yapmışsın
Sağol bitanem
Eşim de inşallah 21 temmuzda son görevi
İnşallah ben doğurmadan gelir 😄
Kızıma her gün tembih edicem baban gelmeden doğma diye 🙈
Valla internetten daha rahat oldu gerçekten hiç giremeyeceğim İstanbul’un kalabalıklığına

X