2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    319
Kızlar gece yatarken burun tıkanıklığı yaşayan var mı aranızda.Beni mahvediyor gece 3-4 kere uyanıyorum bu yüzden 😕 doktorum nazal sprey kullanabilirsin dedi ama ilk 3 ay yasaktı şimdi kullanmak da pek istemedim açıkçası.napıcam bilemedim
Ben çok alerjiğim sürekli tıkanıyorum çok rahatsız ediyor beni alerji ilacı içiyodum hamilelikten beri kullanmıyorum . Bende geceleri çok uyanıyorum hee sabah grip gibi tıkalı uyanıyorum hapşır hapşue çok rahatsız ediyo beni. Ama ilaç falan sprey kullanmicam ya hiçbiri hamilelikte yeterli test edilmiş şeler değil o yüzden çok çok zor durumda olmadığım sürece bişi kullanmak istemiyorum . Tuzlu su ile şu burun temizleme şeyim var ondan yaparım oda rahatlatıyodu onu deneyebilirsin böle pompalı bişi

Kızlar dün akşam yemekte balık yedim. sanırım bayatti ve kusmaktan canım çıktı bir ara öğürürken baygınlık geçirdim bir üşüme titreme geldi. Acile giderken yolda arabayı durdurup durdurup kustum. Hem sürdüm hem ağladım kabus gibiydi. Serum taktılar kan tahlili yapıldı doktorumu aradilar sabah kontrole gelmemi istedi. Bir sıkıntı olmadı çok şükür baştan söyledi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum birlikte bakalım için rahat etsin stres yapma diye çağırdım dedi. Kalbi atiyo kuzumun çok şükür iyiyiz ikimizde 🤲

Kızlar dün akşam yemekte balık yedim. sanırım bayatti ve kusmaktan canım çıktı bir ara öğürürken baygınlık geçirdim bir üşüme titreme geldi. Acile giderken yolda arabayı durdurup durdurup kustum. Hem sürdüm hem ağladım kabus gibiydi. Serum taktılar kan tahlili yapıldı doktorumu aradilar sabah kontrole gelmemi istedi. Bir sıkıntı olmadı çok şükür baştan söyledi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum birlikte bakalım için rahat etsin stres yapma diye çağırdım dedi. Kalbi atiyo kuzumun çok şükür iyiyiz ikimizde 🤲
Çok geçmiş olsun canım 🤲 Rabbim beterinden korusun inşallah 💕

😱Çok geçmiş olsun canım 😞

Hayırlı ama benimde öyle olacak sanırım
Benim kızımda 5 temmuzdu canım beklenen doğum tarihi, tüp bebek erken doğabilir muhabbeti vardı biz başladık beklemeye 2 hafta kala bizimki ortada yok. Annem geldi kayınvalidem geldi yerleştirler bize 1 hafta kala bebek bekliyolar doğcak diye benimki hala yok. Dedim artık yani bunun doğacağı yok beni de strese sokuyosunuz😂 13 temmuzda doğdu kızım yani 41+1 de o yüzden hiiç belli olmuyor canım canları istediği zamanda geliyorlar 😍

Geçmiş olsun canım, iyiki de kusmuşsun canım bence kusarak attın zehirini kana falan karışmadan çok geçmiş olsun canım😊

Kızlar gece yatarken burun tıkanıklığı yaşayan var mı aranızda.Beni mahvediyor gece 3-4 kere uyanıyorum bu yüzden 😕 doktorum nazal sprey kullanabilirsin dedi ama ilk 3 ay yasaktı şimdi kullanmak da pek istemedim açıkçası.napıcam bilemedi
Ben çok alerjiğim sürekli tıkanıyorum çok rahatsız ediyor beni alerji ilacı içiyodum hamilelikten beri kullanmıyorum . Bende geceleri çok uyanıyorum hee sabah grip gibi tıkalı uyanıyorum hapşır hapşue çok rahatsız ediyo beni. Ama ilaç falan sprey kullanmicam ya hiçbiri hamilelikte yeterli test edilmiş şeler değil o yüzden çok çok zor durumda olmadığım sürece bişi kullanmak istemiyorum . Tuzlu su ile şu burun temizleme şeyim var ondan yaparım oda rahatlatıyodu onu deneyebilirsin böle pompalı bişi
Benımde aynı şekilde alerjik astımım var ilaç kullanmadan nefes dahi alamıyorum ama iki üç günde bir sıkıştıkça hapımı kullanıyorum yoksa nefes alamamakta bebek için çok zararlı doktorumda içmeye devam edebilirsin dedi

Kızlar eylül anneleri postundan gelip gelip sizinkini okuyorum :) ne güzel ya cinsiyetleri öğreniyorsunuz elleri ayakları kafası belli ultrasonda maaşallah hepsi sağlıkla büyüsün gelişsin inş. 🧿🧿 benide 12. Haftada çağırdığı için bir sonraki gidişimde böyle mi olacak ayy ye duygulanıyorum 😇
Yaa olacak insallah annesi🥰 ben temmuz annelerine hic bakmamistim ama agustosun basinda dogacaklarin ultrason fotograflari erkenden gelince o kadar heyecan basiyordu ki beni🙈 sanki bebegimi görmüş gibi mutlu oluyordum🥹 insallah senin minnosun da o güzel fotograflarini gorücez canım🥰🥰

cok gecmis olsun iyi ki kusmussun canim.

Çok geçmiş olsun canım 🙏🏻

X