2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    319
Ay benim de 15dkda dolmuyor gün içerisinde oluyor.İyi yöntemmiş deneyeyim bende 😊 çok teşekkür ederim ❤️❤️
Bende çok çişe kalkıyorum gerçi uyumadığım için çok zor gelmiyor bana.uyumayı çok özledim..
Bebişim çişe kalkmak değilde yataktan kalkmak çok zorluyor geceleri özellikle el ve parmaklarım aşırı güçsüz güç alamıyorum yataktan kalkarken

Bebişim çişe kalkmak değilde yataktan kalkmak çok zorluyor geceleri özellikle el ve parmaklarım aşırı güçsüz güç alamıyorum yataktan kalkarken
yaa ☹️ ne zorluk çektik ama di mi :KK43: valla zor işmiş bebiş işi .Bende kalkmaya çalışıp yuvarlanıyorum hahahaha 😅 dönerek saçma bişeyler yapıp kalkıyorum 🫨 akrobasi deyince de hamileler 😅😅😅

Ahahahha ay biri kameraya çekse halimizi rezillik😂😂
Bugün annem öyle diyor.Kızım şu hallerini çekelim de mahire izletelim annen nelerle uğraştı diye diyor 😅 dedim yap kız anne şimdiden analık hakkım diye ortalara düşerim valla 😅😅😅

Ben gece uyumadan gidiyorum bazı geceler kalkıyorum bazı gecelerde hiç kalkmıyorum birde gece yatmadan çok su içen biriyim ama sabah wc koşarak gidiyorum çunku çişimi sıkmış oluyorum tum gece 🤦‍♀️ Bunu fark etmeden yapıyorum keşke 2/3 defa bile gitsem ama uyanabilsem sonra kasık ağrım oluyor fazla sıkınca

Ben gece uyumadan gidiyorum bazı geceler kalkıyorum bazı gecelerde hiç kalkmıyorum birde gece yatmadan çok su içen biriyim ama sabah wc koşarak gidiyorum çunku çişimi sıkmış oluyorum tum gece 🤦‍♀️ Bunu fark etmeden yapıyorum keşke 2/3 defa bile gitsem ama uyanabilsem sonra kasık ağrım oluyor fazla sıkınca
Ay o da kötüymüş arkadaşım kasık ağrısı yspar iyice ben 4 gündür su içmediğim halde gidiyorum

Sağa dönüyorum olmuyor sola dönüyorum olmuyor. Saat 5 oldu hala uyuyamadım 🤦🏻‍♀️ Çok kiloda almadım aslında ama göbüş büyüdü haliyle ondan sanırım. Sizde uyku durumu nedir kızlar rahat uyuyabiliyor musunuz?
3ten beri uyanığım şimdi sıkıntıdan duş aldım yarın aklı olan beni aramaz benimle konuşmaz domuşuk surat olarak tüm gün geçirceğime eminim çevreme Allah sabır versin😁😁

Sağa dönüyorum olmuyor sola dönüyorum olmuyor. Saat 5 oldu hala uyuyamadım 🤦🏻‍♀️ Çok kiloda almadım aslında ama göbüş büyüdü haliyle ondan sanırım. Sizde uyku durumu nedir kızlar rahat uyuyabiliyor musunuz?
Bütün gece toplasan 1 saat uyumuyorum zaten 2 gibi yatiyoruz 3de tuvalete bi kalkiyorum geri uyu uyabilirsen gezmedigim oda koltuk yatak kalmiyor yok esimi de uyandirmak istemiyorum yatakta donup dururken yazik adam ise gidiyor bari o uyusun diye butun gece sabahlara kadar evin icinde dönüp duruyorum bu gece bi de yalanci sancilar eslik ediyor bi yandan da sol bacagim komple agriyor kadayi yememe ramak kaldi 😔🥲

Bütün gece toplasan 1 saat uyumuyorum zaten 2 gibi yatiyoruz 3de tuvalete bi kalkiyorum geri uyu uyabilirsen gezmedigim oda koltuk yatak kalmiyor yok esimi de uyandirmak istemiyorum yatakta donup dururken yazik adam ise gidiyor bari o uyusun diye butun gece sabahlara kadar evin icinde dönüp duruyorum bu gece bi de yalanci sancilar eslik ediyor bi yandan da sol bacagim komple agriyor kadayi yememe ramak kaldi 😔🥲
Ayyy o bacak ağrıları... kansızlığın ne durumda bana en son 2 hafta önce serumla kan ilacı verdiler o gün bugündür bacak ağrım yok bin şükür öncesinde geceleri oturup ağlıyordum ağrıdan

Ayyy o bacak ağrıları... kansızlığın ne durumda bana en son 2 hafta önce serumla kan ilacı verdiler o gün bugündür bacak ağrım yok bin şükür öncesinde geceleri oturup ağlıyordum ağrıdan
Kansizlik hep var bende sınırda cikiyor da ilk defa yasiyorum bu bacak agrisini cok kotu bel agrisinin falan önune gecti ya bende agladim aglicam yani hamileligim boyunca en zorlandigim gecelerden biri bu gece😔

Okurken bende aynı durumu yaşadığım için paylaşmak istedim 😂 bende kızıma Umay ismini koyacağım benim cevremdekilerde bu nasıl isim anlamı kötü cart curt dediler sonra hepsi alıştı şuan Umay diye sesleniyorlar istedikleri kadar laf edebilirler anlamı kötü falan diye sonuçta benim kızım ilk göz ağrım eşim ve ben buna karar vermişiz çevremize de saygı duymak düşer değil mi 😂🥰
Anlamı kötü derken canım, Anneyi ve bebeği koruyan melek ilahi güç olarak geçiyor ben derinlemesinr bir araştırma yaptım 😍😍😍 kötü değil ki anlamı. Göktanrı dininde önemli bir karakter Umay.. hatta bir bitirme tezinde de okumuştum .. (google akademiden sende bakıp okuyabilirsin canım) . Bizim buralarda kadınlar toplu yemek yaparken bir iş bereketlensin falan diye hep dua ederler benim elim değil Fatıma annemizin eli diye.. hah aynı durum Göktanrı dinine inanan eski Türklerde de varmış kadınlar bir iş yaparken bizim elimizdem değil onun eliyle bu işi yapıyoruz diye dua edip yaparlarmış. Zaten Türklerin Müslüman olmasının en büyük sebebidir Göktanrı dini ile İslam'ın benzer özelliklere sahip olması.. 😍😍🥰 Umay Vera düşünüyorum yanına canım Vera da Kuran Kerim de geçiyor Ali İmran suresinde anlamı da Takvalı, büyük günahlardan sakınan Müslüman demek 😍💖

Bence annesini bu davranışından sonra isim konusuna karıştırmamalı. Zaten yeterince taviz verilmiş bir ilişki var ortada birde bu davranışın üzerine gönlü kırılmasın diye 2. İsim verilirse başedemez. Bazende insanların üzülmesi gerekiyor ya.
Yani bişey diyemem bu konuda bende anneme çok düşkünüm ve kırılmasına dayanamıyorum.. bir an düşünüp orta yolu olmalıdır diye düşündüm canım 😍 tabi kendi kararlarına saygı duyulmalı anne babası varken diğer insanların çok karışması banada pek hoş gelmiyor doğrusu

Aynı canım benim gece uykusu yok hoşş gündüzleri de uyku yok ne sağ ne sol yatamıyoruz kiii. Uyuduğumu sanıyorum ama bence yorgun düşüp bayılıyorum çünkü başka açıklaması yok 3-4 saatlik uykunun🤣🤣🤣🤣 çabuk bayılabilen bir bünyem var .. doğum sonrası da sık sık bayıldığım için kendimi.biliyorumm evet yazarken teşhis koydu m ben uyumuyorum mecbur kalıp bayılmayı vücudum tercih ediyor 🤣🤣🤣🤭🤭🤭

Kızlar iyi geceler d vit nasıl kullanıyorsunuz ben suyun içine 7 damla damlatıyorum
Suyun icine damlatmanin yarari yok. Bardakta kalinti olarak kalabiliyomus. Suya tam karisamiyomus yagli yapisi oldugundan. Bizzat kendi d vitaminimin recetesnde yaziyor bu. Ben direkt ufacik ekmek içi parcasina 5 damla damlatip dilimin ustune atiyorum yutuyorum. Doktorumda öyle kullanmami soylemisti

Kızlar afedersiniz akıntınız arttı mı ? Bebek büyüdüğü için mi acaba benim çok arttı.Krem gibi bi kıvamda geliyor korkuyorum bazen doğuruyorum diye 🤨 sabah değiştirdiğim çamaşırım akşama su oluyor akşamı bile bulmuyor bazen
Kesinlikle 2 haftadir daha bi artti. Seffaf akiskan bi halde yapisi var. Ve gunde tam 4 kez camasir degisiyorum yildim artik. Ayakta bi is yaparken hemen islaniyor sinir oluuorum. Ped olayini cok onemli isim varsa disarda takiyorum. Evdeyken camasir degisiyorum hemen

Günaydınnn rüyamda tam doğuma gidiyordum. Karnım aşağı düşmüştü azıcık kanamam vardı ay korkudan ağlıyodumm ve tam hastaneye geldiğimde alarmım çaldı uyandım rüyamfa bile doğuramadım😂😂
Jdjjsj kız gördüm ben seni çok kolaylıkla doğuruyodun, ışık saçıyodunuz çok iyiydi 😂

X