2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    191
kızlar sleepy bez almayı düşünüyorum. extra, natural ve bio naturel diye çeşitleri varmış. kullananlar varsa yorumlayabilir mi🥰

Ya ben bu isimleri Mustafa’yla uyumlu bulamadım. Tabi hiç Mustafa kullanmayacağız derseniz güzel isimler. Bizim de erkek isimler çorba oldu ya ben ya eşim beğenmiyor
valla ben kullanmayı düşünmüyorum 🤣🤣🤣🤣 ayyy erkeğe isim bulmak çok zormuş ya. 🙈

kızlar bir de 6-7 aylıkken uçak yolcuğu yapan oldu mu aramızda? bi istanbula gitmek istiyorum ama herkes gitme diyor 😬

kızlar bir de 6-7 aylıkken uçak yolcuğu yapan oldu mu aramızda? bi istanbula gitmek istiyorum ama herkes gitme diyor 😬
28.haftadan itibaren doktor raporu ile ondan öncede bi problemin yoksada uçabilirsin en ideali 2 saatlik uçuşlarmış

B

Ben kendimi zorluyorum en azından 1,5 litre içmek için.Yazda içebiliyorum,kışda su pek fazla içemiyorum.Susuyorsanız bu iyi aslında yeteri kadar sıvı almış olursunuz.Bu gün suyu daha çok içmeye çalıştım,tuvaleta gidişim arttı,bu da ayrı bir dert😒
Ben 2 lt civari içiyorum. Bardağımı büyüttüm ve icince hepsini bitiriyorum. Küçük bardak olunca az içiyordum

2,5 litrelik sürahi aldım su içmek için bitiriyorum gün boyunca. Ve çok su içtiğim zamanlarda akıntı da azaldı.

Bu gün yatarken önce sağ,sonra sol bacağıma kramp girdi.Hamilelikten önce de böyle oluyordu,ama çok nadiren.Hamilelikte 2.trimestrde olması normalmiş yazıyor internetde.Ben de son zamanlar olmaya başladı,gezerken hala eklemlerim ağrıyor.Benden başka böyle olan varmı?
Arada nadiren benimde oluyor.pazartesi Dr a söyleyeceğim. Muhtemelen magnezyum başlatır.

valla ben kullanmayı düşünmüyorum 🤣🤣🤣🤣 ayyy erkeğe isim bulmak çok zormuş ya. 🙈
Kesinlikle en zoru isim . Aras yada Metehan istiyorum ben.
Benim tanıdıklarımdan yurtdışına bile giden oldu doktor onay verirse riskli bir durum yoksa yolculuk yapılabilir

Arada nadiren benimde oluyor.pazartesi Dr a söyleyeceğim. Muhtemelen magnezyum başlatır.
Bana da bilgi verirseniz iyi olur,ben daha doktora 2 hafta sonra gideceğim.Gece sol ayak parmaklarıma 3 defa ard-arda kramp girdi.Şimdi gezerken yine sol bacağımda eklem ağrısı var,dünden daha fazla hem de.Magnezyum multivitamininiz içinde varmı?Benimkinin içinde var.Ekstra yine yaza bilirlermi?

Kızlar günaydın sırt ağrısı yaşayan var mı? Özellikle uyurken sabahları kalkarken çok yaşıyorum ama gün boyu hiç bişe yok var mı öneriniz neler yapabilirim?

Benimde öyle malesef bebeğin plesentası yukarı çıkmadı.7. Haftada reglden beter kanama oldu daha onun stresini atlatamadan daha dün lekelenmeyle kan geldi.Ama bebek çok iyi🧿Böbrekte taş vardı idrarla birlikte mi kan geldi acaba diyorum.Allah yardımcımız olsun🤲
Böbrek taşının belirtileri neler acaba? Bende enfeksiyon değeri düşük çıktı ama karnımda sağ ve sol boşluklarda sancı sızılama oluyor hep doktorlar da bu değerlerde belirti olmaması gerekir diyor

Böbrek taşının belirtileri neler acaba? Bende enfeksiyon değeri düşük çıktı ama karnımda sağ ve sol boşluklarda sancı sızılama oluyor hep doktorlar da bu değerlerde belirti olmaması gerekir diyor
Böbrek taşı düşürürken benim crp 24 çıktı idrar tahlilinde kan gözüktü onun haricinde sağ boşluğumda ve karnımda sancı ağrı oluyordu böbrek taşım sağdaydı

Böbrek taşı düşürürken benim crp 24 çıktı idrar tahlilinde kan gözüktü onun haricinde sağ boşluğumda ve karnımda sancı ağrı oluyordu böbrek taşım sağdaydı
Bir daha tahlil isteyim ben en iyisi karnımda ağrı sancı var bir an önce nedenini bulmak istiyorum bebeğe bir şey olmasın diye 😞

İdrar yolu infeksiyonu olanlar nasıl içmeli bilmiyorum,ama diyetisyenler de akşam su içmeyi doğru bulmuyor,tuvalete kalkma iateği geldiğinden gece uyku da bölünmüş oluyor.Dün gece ben de tuvalete kalkmak zorunda kaldım,sonra da uykuya dalmakta zorlandım.Gün boyunca yeterli sıvıyı almakla akşam belli bir saatden sonra içmemek en iyisi bence.
Yıllardır diyetisyene gittim. Artık yeni moda olarak mı aksam su içmeyin diyorlar şaşırdım. Nese herkes bildiğinden devam etsin.

Kesinlikle en zoru isim . Aras yada Metehan istiyorum ben.

Benim tanıdıklarımdan yurtdışına bile giden oldu doktor onay verirse riskli bir durum yoksa yolculuk yapılabilir
Ilk Baran istedim cok bahane buldular. Pamir istedim onu da eşim istemedi. Bende en son Aras'a karar verdim. Bakalım nolacak 😅

X