2023 mart ayı transfer tüp bebek

Merhaba bende 6 mart pazartesi transfer oldum. Ben çok yatmıyorum sürekli unutuyorum transfer olduğumu 😂 ins tutunmuştur. Biraz karınmda gerginlik ve regli olcakmış gibi böle doluluk var. Bide sol kasığıma batma oluyor onuda gaz sancılarıma vuruyorum 😀 3. Günüm bugün 5.gün embriyosu test yaptim tabiki negatif … zatn içimde olumlu veya olumsuz bir his yok. Süreç zor rabbim bizede bu sevinçleri yaşatsın.

Merhaba bende 6 mart pazartesi transfer oldum. Ben çok yatmıyorum sürekli unutuyorum transfer olduğumu 😂 ins tutunmuştur. Biraz karınmda gerginlik ve regli olcakmış gibi böle doluluk var. Bide sol kasığıma batma oluyor onuda gaz sancılarıma vuruyorum 😀 3. Günüm bugün 5.gün embriyosu test yaptim tabiki negatif … zatn içimde olumlu veya olumsuz bir his yok. Süreç zor rabbim bizede bu sevinçleri yaşatsın.
Amin canim benim inşallah hani böyle üşüme ya da ateş basması gibi bir şey var mı sende

Bende bu ay transfer olacam inşallah haftaya perşembe günü muaneye çağırdı bakalım neler olacak estrofem kulaniyorum şuan

Amin canim benim inşallah hani böyle üşüme ya da ateş basması gibi bir şey var mı sende
Yok iki belirtide bende. Sadece kasıklarıma iğne batıp çıkıyor ama onuda haplara bağlıyorum. Benimde 15 martta kandan bakılcak. Bende coraspirin kullanıyorum birde duphaston. Bakalım hayirlisi neyse o olsun.

Merhaba ❤️ ben şubatın sonunda 2 tane 5. Gün embriyosu transferi oldum ve 3 martta pozitif kan testimi gördüm🥲 pazartesi inşallah keseyi görmeye gidecğm ♥️ ben bu yazıları hep umut aradığım için okuyordum, bu da size umut olsun, korkmayın, bebeğinize güvenin ve hep iyi düşünün! Dualarimdasiniz rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin ❤️ cok belirti aramayin bende hic yoktu, sadwce gögüs agrisi vardi ve cok akintim vardi ikisini de ilaclara yordum, suan hala bi belirtim yok mesela, ara sira kasikta batmalar

Merhaba kızlar 4 martta 5.gün tek embriyo transferi oldum bugün 5. Günüm tecrübelerinizi paylaşırmısınız benim ilk tüp bebek denemem
Canım bende aynı tarihte oldum benimde ilk 5.gun tek embiriyo dondurulmuş transfer oldum ne durumdasın sonuç aldın mı ☺️

Canım merhaba ya bir kaç gündür grip gibiydim ancak kendime gelebildim bugün test verdim çok şükür 299 çıktı sen naptın hayırlı haberler wer inşallah
Aynen canım valla bende griptim. Hayırlı uğurlu olsun sağ salim kucağına alırsın inşallah 🙏❤️ bende verdim benimkide 216 kuzum

Kozlar benimde bugün 4.günüm. 5.gün ngsli 1 embriyo transferi oldum. 2.günden beri kasık ağrılarım vardı ama bugün çoğaldı adet sancılarım ile aynı 3 negatif denemem var hepsinde neredeyse böyle şeyler yaşamıştım galiba gene hüsran olacak Rabbim hayırlısını versin inşallah 🤲

Kozlar benimde bugün 4.günüm. 5.gün ngsli 1 embriyo transferi oldum. 2.günden beri kasık ağrılarım vardı ama bugün çoğaldı adet sancılarım ile aynı 3 negatif denemem var hepsinde neredeyse böyle şeyler yaşamıştım galiba gene hüsran olacak Rabbim hayırlısını versin inşallah 🤲
Hayır hayır kuzum öyle düşünme benim de birebir adet öncesi olan şeyler oldu ağrımda adet olcak gibiydi

Hayır hayır kuzum öyle düşünme benim de birebir adet öncesi olan şeyler oldu ağrımda adet olcak gibiydi
Ay gerçekten mi yaaa 🥰🥰 transferin 3.gününden başladı ağrılar ama bugün daha da fazla her ay adet döneminde yaşadığım ağrılar o yüzden içime şüphe düştü. En erken ne zaman idrar testinde çıkar acaba bilginiz var mı?

Ay gerçekten mi yaaa 🥰🥰 transferin 3.gününden başladı ağrılar ama bugün daha da fazla her ay adet döneminde yaşadığım ağrılar o yüzden içime şüphe düştü. En erken ne zaman idrar testinde çıkar acaba bilginiz var mı?
Gerçekten kuzum birebir adet öncesi olan şeylerdi lütfen stres yapma olur mu ❤️ Kuzum çift transferse benim 7. Gün erken gebelikte çıktı ama sen 8. Gün yap garanti olsun kuzum

Gerçekten kuzum birebir adet öncesi olan şeylerdi lütfen stres yapma olur mu ❤️ Kuzum çift transferse benim 7. Gün erken gebelikte çıktı ama sen 8. Gün yap garanti olsun kuzum
Ay içim rahatladı valla ya çok teşekkür ederim ❤️ 3 negatif denemem 5.gün ikişerdi hep negatif oldu. Bu ngsli olduğu için tek vermeyi uygun gördü doktorum o zaman cumartesini bekleyeceğim hayırlısıyla 🤲

Merhaba kızlar bende Nisan başında regl olucam ve sürecimiz başlayacak insallah 7yasinda bir oğlum var ellerinizden oper:) çok kardeş delisi ancak bende genetik problem olduğu için cesaret edememistim Ankara bahceci de olacağım tup bebek tedavimi.eczaneden Bi ilaç aliniyo dediler 4bin tl ve 10 bin TL arası değişiyor ilaç ücreti siz alıp geliyorsunuz dediler ancak bu ne ilacıdır kafama takıldı bu kadar pahaljmi gerçekten:)

Merhaba kızlar bende Nisan başında regl olucam ve sürecimiz başlayacak insallah 7yasinda bir oğlum var ellerinizden oper:) çok kardeş delisi ancak bende genetik problem olduğu için cesaret edememistim Ankara bahceci de olacağım tup bebek tedavimi.eczaneden Bi ilaç aliniyo dediler 4bin tl ve 10 bin TL arası değişiyor ilaç ücreti siz alıp geliyorsunuz dediler ancak bu ne ilacıdır kafama takıldı bu kadar pahaljmi gerçekten:)
Evet canım okadari bulur. Yani sana kullandığı doz neyse fiyat artar. Gonol f diye bir ilac var o zten en çok tutan. Piyasada zor bulunur hatta bu ilaclar. Rabbim yardimcin olsun 🤲🏻

X