2023 Mart ayı tüp bebek tedavisi görenler

Meraba kızlar ben 11 martta başladım 2 çi denemem ankaradan yazıyorum amh 0.089 çıktı bu ikinci denemem ilk denememde yumurtalar boş çıktı bu ay doktor 4 yumurtan var dedi başladık tedaviye meriofet ve gonalf başladık hayırlısı bakalım

Meraba kızlar ben 11 martta başladım 2 çi denemem ankaradan yazıyorum amh 0.089 çıktı bu ikinci denemem ilk denememde yumurtalar boş çıktı bu ay doktor 4 yumurtan var dedi başladık tedaviye meriofet ve gonalf başladık hayırlısı bakalım
merhaba ankarada nerede tedavi görüyorsunuz

Kızlar bende bu ay başladım 2 yumurtam var dondurulmuş rahim dinlensin dedi doktorum transfer bekliyorum tavsiyeniz var mı bu 2. Tüp bebek tedavim

Mrb arkadaslar ben de dun dondurulmus 2 adet transfer oldum 4. Denemem allahim emeklerimizi bosa cikarmasin
ay dün yazmışsın ben fark etmedim bende 4. denemem 2 embriyo transferi oldum 10 martta 5. günüm Allah sabır versin zaman geçmiyo ben ofisteyim evrak kayıt derken anca geçiyor

Merhaba herkese umarım güzel sonuçlar alırsınız biz de eşimde sıkıntı vardı tese ameliyatı oldu. Çok şükür onda çıktı. Bende de 22 yumurta toplandı ancak 5. güne gelen 2 tane embriyomuz oldu. İlk tedavim olduğu için sayı biraz umutsuz etti ama eşimde hiç çıkmama ihtimalini bildiğimizden bu sayıya da şükrediyoruz. Lafı çok uzatmadan dün itibariyle transfer için gittim ama benim de E2 değerim 3000lerde olduğunda hocamız dondurmayı teklif etti ben de kabul ettim. 2 adet beklememi söylediler. Her zaman hayırlısını istedim umarım hepimiz için hayırlısı olur. Aslında sizlere sorma istediğim bir şey var. Bu rahim dinlendirme işlemi süresince nasıl beslendiniz? Neler yaptınız? Yardımcı olursanız sevinirim.

X