2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
Biz Cihangir koyucaz nasipse Gökdeniz Umut gibi seçeneklerimizde vardi ama eşim daha bebek düşüncesi yokken bile Cihangir istiyodu
Ayy cok güzelmis ismi cihangir, almanyada zihangir olarak söyleniyor malesf ancak düzeltip durman lazim..umut ve gökdenizde biri benim biri esimin kuzeni :KK70: ama hos isimler

Enes ismini begeniyordum yada mete ikiside esimin kuzenleri :KK43:

Malum 5 teyze, 5 dayi, 5 hala, 3 amca olunca hepsininde 3er cocuk bize isim kalmadi :KK43:

Ben trendyoldan ankaflex diye bi marka aldim tabi daha kullanmadan bilemem ama kalite olarak begendim fiyat olarak da hesapli şuan 87 lira
işte bende onu gördüm canım , çok satanlardydı , baya da memnun kalınmış , bende alayım bi tane , eve gidince göbeğimi ölçüp bedenimi bulayım da :KK70: , sen ne beden aldın

Ayy cok güzelmis ismi cihangir, almanyada zihangir olarak söyleniyor malesf ancak düzeltip durman lazim..umut ve gökdenizde biri benim biri esimin kuzeni :KK70: ama hos isimler

Malum 5 teyze, 5 dayi, 5 hala, 3 amca olunca hepsininde 3er cocuk bize isim kalmadi :KK43:
Bütün isimleri kapmislar zihangir olarak söylenmedi daha bi üzücü geldi🤦 Kerem nasıl bide soyisimle falan uydurmaya çalışıyor musunuz eşim çok takar da o konuya 😂

Yani isimiz biraz zor hem begendiklerimiz ya kuzen yada yakin akraba yada söylenisi zor.almanya icin..:KK43: klasik ali, mehmet, ahmet fln olcak sanirm bu gidisle

kızlar doğumdan sonra kullanmak için korse aldınızmı?
aldıysanız fikir açısından iyi olur aslında
trendyolda uygunlar da var owli de var karrsız kaldım bende
Geçen ınstagramda bi kadin dogum doktoru denk geldi karinin gitmesinin korseyle asla iliskisi yok dedi almak istiyorsanız alin ama faydası olmaz dedi

Kızlar doktordan çıktım şimdi bebisim 2 kg olmuş. Yine kafasına büyük dedi ama problem yok yapısal dedi. Makat geliyormuş bu arada sezeryan olacağı kesinleşti bu haftadan sonra zor döner dedi 😂 39. Haftada alırım her sey yolunda giderse dedi
Benimki tam aynı dün söylediler 🤪2 kilo olduk makat geliş ve 39 haftada sezaryen tabi daha erken birsey baslamazsa. Benim peser daha var 35-36 haftada çıkaracaklar. Onu alınca bazen hemen dogum başlıyor 🤷‍♀️

Bizimiz Fransadaki yeğenleri var Kaan ve Arda isimleri .Mert güzel 🤷‍♀️

Geçen ınstagramda bi kadin dogum doktoru denk geldi karinin gitmesinin korseyle asla iliskisi yok dedi almak istiyorsanız alin ama faydası olmaz dedi
Aynısını bende bir erkek doktordan dinledim. Korse sadece ağrı azaltmak için gerekli olursa kullanılabilir ama karının gitmesiyle hiçbir ilgisi yok diyordu. Ama korse alacaksanız aşağıdaki videoyu mutlaka izlemenizi öneririm. Çok yararlı bilgiler veriyor.

Gece basladik kuzum esimle birlikte insallah sifa bulacağız. Bu salgın her neyse bende yakalandım etlerim kopuyor sanki 🙄

Bende yakalandım o salgına canım geçen ay 20 gün çektim bir de çalışıyordum evde de bir tane tosbiğim var süründüm resmen bu ilaçtan da iyilestikten sonra haberim oldu ama süper bir şey. inşaAllah siz de atlatırsınız bir an once 🤲🏻

Kizlar bebeklerinizn isimleri hazirmi benim hala yok :KK43: erkek isimleri öneriline acigim..bi kac favori var ama iste bu diyemiyoruz sanki icimize sinmiyor:KK43:

Benim oğlumun adı Miraç öneri olarak söylemiş olayım belki hoşuna gider aklına yatar 😊 onun haricinde Hamza ve Asaf isimlerini de çok seviyorum bir de Alparslan 😊 kızımın adını da Zeynep koyacağım 😊

Son düzenleme:
X