2023 Ocak ayı tüp bebek transferi olacaklar

Transferimin 7. Gunu dayanamayip kaset test yaptim negatif. Moralim cok bozuldu keske yapmasaydim. Sabahlari belim agriyo ve goguslerimde hassasiyet olustu acaba belirtilerimi derken pozitifi gordum . Umarim pozitife doner

Transferimin 7. Gunu dayanamayip kaset test yaptim negatif. Moralim cok bozuldu keske yapmasaydim. Sabahlari belim agriyo ve goguslerimde hassasiyet olustu acaba belirtilerimi derken pozitifi gordum . Umarim pozitife doner
( Duzeltme )Transferimin 7. Gunu dayanamayip kaset test yaptim negatif. Moralim cok bozuldu keske yapmasaydim. Sabahlari belim agriyo ve goguslerimde hassasiyet olustu acaba belirtilerimi derken negatif gordum . Umarim pozitife doner

Kızlar ben de 21 inde 2 tane 5. Gün 4ab embriyo transferi oldum 2 gündür üşütmüşüm ateşim var boğazım ağrıyor sesim kısıldı embriyoları etkiler mi çok çok üzülüyorum başına gelen var mı
Bende 21’inde transfer oldum , 23’unde yatak dosek grip oldum . Parol kullandim bugun duzeldim daha . Doktorum korkmamami soyledi

Merhaba benimde donmuş tek 3. Gün embriyosu transfer edildi bugün 7. Günüm nasıl bir belirti aramalıyım onu da bilmiyorum hiç bir şey hissetmiyorum :KK43:
Bende seninle ayniyim , goguslerimde hssadiyet var bi kac gundur ve bel agrisi oluyo sabahlari. Fakat bugun kaset test yaptim negatifti cok moralim bozuk, umarim pozitife doner

Bende seninle ayniyim , goguslerimde hssadiyet var bi kac gundur ve bel agrisi oluyo sabahlari. Fakat bugun kaset test yaptim negatifti cok moralim bozuk, umarim pozitife doner
Öncelikle 7. Gün çok çok erken ve kaset test benim pozitif olan hamileliğimi 12. Gün pozitifi göstermişti. O testlere hiç güven olmaz. Test yaparak üzme kendini test yapman gereken gün kan ver kafan rahat etsin 💜 İnşallah hayırlısıyla hamilesindir 🤲💜

Öncelikle 7. Gün çok çok erken ve kaset test benim pozitif olan hamileliğimi 12. Gün pozitifi göstermişti. O testlere hiç güven olmaz. Test yaparak üzme kendini test yapman gereken gün kan ver kafan rahat etsin 💜 İnşallah hayırlısıyla hamilesindir 🤲💜
Ahh insallahhh ♥️

Merhabalar kaöıncı gün embriyosu transferi oldunuz eğer 3. Günse çıkmaz zaten

Umarm hepimizi için güzel sonuçlar olur. Moralini bozma 3.gün embriyosu ise benimki gibi dedikleri gibi çok erken hele kaset test için en kesini kan testi en erken 10. Gün kan ver inşallah ümidini kaybetme

3. Gün embriyosu 8. Günümdeyim predictor early yaptım negatif çıktı ama hala şansım var mıdır bilemedim kızlar ne diyosunuz?

Valla moralim bozuldu insan ne kadar kendini erken vs diye teselli etsede etkileniyor. Artık bide kan veririm herhalde 12.gn muallakta kalmasın
Verilen tarihte kan tahlili ver ve Umutlarını yitirme hemen 3. Gün için çok erken Allahım yaşatsın inşallah hamileliği 💜

Arkadaşlar merhaba, 26 Ocak ta transfer oldum. Transfer işlemi sonrası 2 dk bile yatmadan kalkıp istirahat edeceğim odaya geçirdiler. 5 dk sonra da dayanamayıp WC ye gittim. Sonrasında 1 saat dinlenip taburcu oldum. Böyle Transfer olan var mı?😥

Kızlar birsey sorucam tek embriyo transferim oldu cuma günü 7.günümdü kan sonucum 79 cıktı dün pazar günü 9.gün tekrarladım 210 cıktı iyi mi sizce nasıl olması gerekliydi

Kızlar birsey sorucam tek embriyo transferim oldu cuma günü 7.günümdü kan sonucum 79 cıktı dün pazar günü 9.gün tekrarladım 210 cıktı iyi mi sizce nasıl olması gerekliydi
Genelde minimum %60 ile %100 arası artış bekleniyor 2 günde bir. Maşallah 🧿 senin 2,5 kat artışın var. 👍🏻

23 ocakta transfer olmuştum bugun 7. Günüm dün test yaptim negatifti bugun 2 tane test aldim erken ve kaset test (bebetime ve comfort) ikisinde de çoook silik çıkti ama sorun şu ki iki test icinde yorumlar cok kotu su damlatsan bile 2. Cizgi cikiyo diyolar 😂🤦‍♀️ perşembe günü test günüm Allahım hepimize nasip etsin şu güzel haberleri almayı 🤲😍

Arkadaşlar merhaba, 26 Ocak ta transfer oldum. Transfer işlemi sonrası 2 dk bile yatmadan kalkıp istirahat edeceğim odaya geçirdiler. 5 dk sonra da dayanamayıp WC ye gittim. Sonrasında 1 saat dinlenip taburcu oldum. Böyle Transfer olan var mı?😥
Canım bende transfer sonrası bekletmeden masadan direkt kaldırdılar hatta korktum dr hareket edebilirsin bebeğin seninle dedi yarım saat sonra da WC ye gittim

X