2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Gel sarılarım bebeğim kalbimin kollarını açtım sana gel😢😢😢 senin duygusallığını severim ben oy. Bence 2 güne ver bu sefer muallakta kalma ama sen bilirsin yine de kuzum❤️❤️
ah kankam canım kardesım benım yaa ıcımde o kadar tuhaf kı :KK200: Rabbım guzelce katlandıgını gormeyı nasıp etsın inşallah :dua:

5 gün mü 6 gün mü sonra vermiştim binin üstü çıkmıştı. Sana kalmış kuzum kaç günde bir verirsen... Ama benden sana tavsiye, sağlık ocagına gidersen eğer, ayrıntılı gebeler için kan testi ve idrar testi iste. Hepsine bakılsın hastanede tekrar kana para verme...
kuzum takıbımı devlette yaptıracağım , özele gitmeyeceğim bu gebeliğimde biraz bizi aşar bu süreç fıyatlar cok fazla artık. Devlettekı doktorumuda sevıyorum ama bunun da payı buyuk.Kontrole ne zaman gıderım onu hıc bılmıyorum.Ona gore yıne saglık ocagında kan vermeyı dusunuyorum ama ayrıntılı.Ben progestoron baktırmakta ıstıyorum.İLk gebeliğimde düşüktü ilaç kullanmıştım.Bugun onuda vereyım dedım tek tup kan alıyon zaten namussuz gebelık 125 tl ayrıyetten prog. ıstersem 135 tl de oymus

Keşke dün de değerlendirseydin dimi bence yine en kısa zamanda hatta bür haftaya kadar da değelendir canım hiç belli olmaz valla
Spermler 9-10saat yol alsa dün ulaşmıştır yumurtaya artık dedim:KK43: ya döngü o kadar uzadı ki böyle görev gibi olması da çok canımı sıktı:KK43: yumurta çatlamış görünüyor ama kasıklarımda hâlâ ağrı oluyor. Hayırlısı dedim artık ya 😔 bu arada sana yetiştim canım, bat 15 şubata kaydı 😊

Evet herkes mi sahtekar olur kardeşim 😂😂biri kitap ismi demiş biri nefret ettiği birinin ismi demiş öteki zorlanmış çok aramış ben de son gördüğüm rumuza benzetip atmışım ortaya :KK70: yani isimlilerin hepsi yalan çıktı:KK70: çok güzeliz 😍
ya bir akşam girmedim neler kaçırmışım oku oku da bitmedi kabul etmiyorum herkes özelde ismini bana atsın 🤣🤣

Biz varız senin yanındayız. Vakti zamanı geldiğinde hiç bir şey denemesenizde olacak zaten. İster istemez beklenti yükseliyor ve hayal kırıklığına uğrayabiliyoruz. Yine birlikte kalkacaksınız tekrar deneyeceksiniz. Çok zor biliyorum hislerini bastırmadan yaşa ki çabuk atlat. Bu günlerin geçeceğine de emin ol 🥰
Kuzum mesajını okumuşum sonra uyumuşum.Biliyorum canım zaten iyiki bura var kimseye demediğimi burda anlatıyorum çünkü her kesde durum aynı..kimse anlamasa bile siz anlıcaksınız.

Canım inşaallah en kısa zamanda tüm bu yorgunlukların uğraşların güzel bir haber ile son bulacak 🤲
Belki geç oluyor ama eminim en güzel en hayırlı zamanda olacaktır.🌸

Rabbim bizim için en hayırlı olanı bizden daha iyi bilir. 🤲
İn şa Allah Allah çok bekletmeden sevindirir bizi zaten çok bekledim..bazen sabrım çok tükeniyor öyle olunca çok korkuyorum..hevesim olmuyor çocuk için..yeter diyorum kendime.Hayırlısı🙌🏻

Spermler 9-10saat yol alsa dün ulaşmıştır yumurtaya artık dedim:KK43: ya döngü o kadar uzadı ki böyle görev gibi olması da çok canımı sıktı:KK43: yumurta çatlamış görünüyor ama kasıklarımda hâlâ ağrı oluyor. Hayırlısı dedim artık ya 😔 bu arada sana yetiştim canım, bat 15 şubata kaydı 😊
Bi 15 şubat daha varmış inş güzel haber alırız

X