2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Neeeeeee 🙄 bensiz resimlerinizi mi koydunuz gerçektennn😢 alındım gücendim aşk olsun size kambersiz düğün mü olur hehhh😢

Canim atanma tebligatim geldi.
Ev toplamaya başlayacağım 1 hafta içinde tasinmam gerek.
Taşındıktan sonra da bir kaç günde ev duzenleyip ise baslamam gerek.
Yani bu dönem 1 ay doktor yüzü göremem 🥺
Ama adetin gecikirse çok fazla, mecbur bir ara görünmen gerekecek :KK43: hayırlı olsun bu arada canım benim🤲🏻

Kızlar şimdi bir lh testi yaptım hala koyu tam silikleşmiş değil belki de daha tam çatlamadı belki de yarın çatlayacak🤩 yarın ilişki olmasında vardır bir Hayır belki de🤲🏻 ama kızlar öyle bir yumurtlama akıntısı geldi ki lavaboda. Allahım inşallah hayırla sağlıkla olur🤲🏻 bu ay değişik bir hissim var ya🤲🏻 Papatyamaviss Papatyamaviss T TASUU melisaa93 melisaa93 @bebekheyecani @destinesiaa D dra21 @trueliving_ @savascii @imagination forever @Asli Miraz @beyons ve diğer kızlarım
İnşAllah kuzum, bebişin sağlıkla hayırla gelsin🤲🤲

Kuzucum sayısı normal de olsa kimi zaman kalite falan bozuliyor ama çaresi var keçiboynuzu çok etkili kaynat suyunu içir eşine faydası olur inşallah canım benim eşim de satışı 240 milyonlarda çıktı lakin kalitesini bozuyor varikosel kimyasala sebep oluyor o yüzden doktorum eşime keçiboynuzu ve incir kürü önerdi bide bal polen karışımı. @tubiiloji
Merhaba bu kür tam olarak ne işe yarıyor

Kızlar ya ben bi acemilik yaptım ve erken gebelik testini bozdum😅 sıvı miktarını tutturamadım test çöp oldu, hiç çizgi bile çıkmadı. Cumartesi bat, elimde normal kaset test var, yarın sabah yapsam mı sizce🧐

Kizcelerim gunaydin. Hayirli cumalar olsun hepimize ☺️ biliyorsunuz kk koyulasmayi evde takip ediyorum bugun sabah cok daha net gordum. Ustteki dun sabahti.

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-03-06-08-33-90_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2023-02-03-06-08-33-90_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar şimdi bir lh testi yaptım hala koyu tam silikleşmiş değil belki de daha tam çatlamadı belki de yarın çatlayacak🤩 yarın ilişki olmasında vardır bir Hayır belki de🤲🏻 ama kızlar öyle bir yumurtlama akıntısı geldi ki lavaboda. Allahım inşallah hayırla sağlıkla olur🤲🏻 bu ay değişik bir hissim var ya🤲🏻 Papatyamaviss Papatyamaviss T TASUU melisaa93 melisaa93 @bebekheyecani @destinesiaa D dra21 @trueliving_ @savascii @imagination forever @Asli Miraz @beyons ve diğer kızlarım
Bu ay sana güzel bir haber getirsin canım benim olacak inşallah💓💓💓 hepimize getirsin inşallah

X