2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    232
Kızlar size birşey sormak istiyorum ben diyelim ki bir şeyi canım çok istiyor o şeyi yiyorum ya sonra ondan tiksiniyorum bir daha görmeye bile tahammül edemiyorum ne olacak benim durumum 7 ay farklı yemeği nerden bulacağım ben

Kızlar size birşey sormak istiyorum ben diyelim ki bir şeyi canım çok istiyor o şeyi yiyorum ya sonra ondan tiksiniyorum bir daha görmeye bile tahammül edemiyorum ne olacak benim durumum 7 ay farklı yemeği nerden bulacağım ben
😊çok mu yiyosunki. Ben de tam tersi bi şeyi canimistiyor her gün onu yiyesim geliyor bi iki gün takıyorum ona bıkana kadar 😊

O zaman ramziye gore erkek.Çin takvimine gore de erkek. Bakalim tutacak mi😊eşimin gönlü kızdan yana. Iki tane yeğeni var küçük. Ikisi de erkek. Erkeğe doydum diyo😊ben düşük riskim oldugu icin sadece saglikli olsun yeter diyorum.hayırlısı inşallah
Aynen sağlıklı olsunlar da hayırlısı ile gelsinler kuzucuklar🥰

LadyMorganas LadyMorganas valla cnm alınganlığım tutu grupta istenmediğimi fark etmeye başladım 2/3 defa listeye eklenmek için yazdım ama hep göz ardı edildim kırıldım…🫣🫣
canim bilgilerini beni etiketlerek yaz eklecem seni
Kapimiz herkese acik birbirimize destek olalim bu surecte

Bu dünyada da çeksinler gerçekten o ne demek dövmek nedir ya benim kayınpederim de ben bir söz paylaştım diye çocuklar arasındaki adalet ile alakalı beni heryerden sildi olaylarda böyle başladı o kadar tanıdık geldi ki kaynanam beni dövmekle tehdit etti eşim beni dövsün diye gaz verdiler iftira attılar o kadar kötü şeyler yaşadım ki kalplerinde ne varsa bana karşı bize karşı rabbim onlara yaşatsın ben rabbime havale ettim ama bazen öyle bir an geliyor ki ağlamadan kendimi alamıyorum 🙏😒 kendi ailemle huzur içinde yaşamak istiyorum bu zor olmasa gerek.
Merak etme canım kimse yaşattıklarını yaşamadan ölmeyecekler şükür ki oğulları yanımızda bizimle

LadyMorganas LadyMorganas valla cnm alınganlığım tutu grupta istenmediğimi fark etmeye başladım 2/3 defa listeye eklenmek için yazdım ama hep göz ardı edildim kırıldım…🫣🫣
Öyle şey mi olur ay minnoş hamiş arada hepimize geliyorlar 😂🥰 duygu dalgalanması yaşıyoruz ben de üyeliğimi iptal edip geri geldim sebebi bile yok hepimiz hepimizi istiyoruz öyle düşünme 🥰

Şu an ultrason görüntüleri tamamen normal ultrasonda mol düşündürecek bir şey yok ama şu ilk beta değerlerimin günde 2 kat artması parsiyel mol ihtimaliymiş. Leke, kanama vs hiçbir şey olmadı hiç
Canım inşallah değildir ya bi sabret bakalım hiç bir doktor normalde kese ve bebekten somra kolay kolay beta bakmaz snein ki neden baktı ki

Şu an ultrason görüntüleri tamamen normal ultrasonda mol düşündürecek bir şey yok ama şu ilk beta değerlerimin günde 2 kat artması parsiyel mol ihtimaliymiş. Leke, kanama vs hiçbir şey olmadı hiç
Doktor günde 2 kere beta bakma ihtiyacı neden duydu ki.
Kese sonrası bizde değer kaç kaç arttı bilmiyoruz bile

üzme kendini.rabbime sığınıyorum ben. Başka da yapacak bi şeyimiz yok arkadaşım. Ama cok zor oluyor etrafta ne bi kardes ne ana ne baba ne bi akraba. Insan cok zorlaniyor ister istemez. bebeğim bana tutunsun diye dua ediyorum. Bugünlerde bu durum beni çok yıprattı
Okurken ağladım 😖bende aynıyım çünkü
Annem hiç annelik yapmadı
Babamı kaybettim
Benimde kimsem yok
Ama güçlü durmak istiyorum yinede
Bazen olmuyor ama 🙁

Okurken ağladım 😖bende aynıyım çünkü
Annem hiç annelik yapmadı
Babamı kaybettim
Benimde kimsem yok
Ama güçlü durmak istiyorum yinede
Bazen olmuyor ama 🙁
Allah sabır güç versin inşallah 🙏 hepimize hepimizin içinde bulunduğu durumlarda zorluklar var rabbim güç versin sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebeğini.

Allah sabır güç versin inşallah 🙏 hepimize hepimizin içinde bulunduğu durumlarda zorluklar var rabbim güç versin sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebeğini.
Çok teşekkür ederim hepimiz inşallah ❤️
Ben en çok doğumdan sonraki zamanı merak ediyorum desteksiz nasıl geçecek
Sadece eşim var yanımda o da memur olarak hep evde değil

X