2023 Üçüz Anneleri

Kızlar nasılsınız? Detaylı ultrason muayenesi oldunuz mu?

Hanımlar merhaba, bugün ki kese muayenede 3 tane görüldü. Doktorum bana da 1 tanesini sonlandırmayi teklif etti. 10 gün sonrasına kalp atışı için tarih verdi. Tüp bebek ile hamile kaldım. Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah

Hanımlar merhaba, bugün ki kese muayenede 3 tane görüldü. Doktorum bana da 1 tanesini sonlandırmayi teklif etti. 10 gün sonrasına kalp atışı için tarih verdi. Tüp bebek ile hamile kaldım. Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah
Bebişlerin hayırlı olsun inşallah 🌺 Bize de risklerinden bahsedip ikisini sonlandırmayı önerdiler. Birkaç kontrolden sonra üçüzlerin durumunun iyi gittiğini görünce sonlandırmaya kıyamadık.
Hakkınızda hayırlısı olsun. İyi düşünüp karar vermek lazım.

Bebişlerin hayırlı olsun inşallah 🌺 Bize de risklerinden bahsedip ikisini sonlandırmayı önerdiler. Birkaç kontrolden sonra üçüzlerin durumunun iyi gittiğini görünce sonlandırmaya kıyamadık.
Hakkınızda hayırlısı olsun. İyi düşünüp karar vermek lazım.
Rabbim inşallah hayırlı olanı nasip eder :dua: :KK200:

Merhaba naptınız canım neye karar verdiniz 🐣
Bu çarşamba için randevum var, kalp atışını duyacağız nasipse, durumlarını daha netleşir inşallah. Bir aksilik çıkmazsa 3uyle yolumuza devam etmeyi istiyoruz. Kendimiz böyle karar verdik. Gerisi nasip artik

Bu çarşamba için randevum var, kalp atışını duyacağız nasipse, durumlarını daha netleşir inşallah. Bir aksilik çıkmazsa 3uyle yolumuza devam etmeyi istiyoruz. Kendimiz böyle karar verdik. Gerisi nasip artik
Allah yardımcınız olsun canım zorlarınız kolaylaşır inşallah 🤲
Hepsi ayrı kesede mi?

Bizim iyi gidiyor çok şükür 16. Hafta kontrolümüz ve bazı testlerimiz var.
Yoğun mide bulantılarım vardı şimdi daha iyiyiz 🌺
Benim 6. Hafta dayız, bu hafta bulantilarim baya baya başladı. Olsun şükür rahat geçiriyorum daha yolun başındayız ☺️

X