Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Ben de dun 3 saat cektim sonra yattim uyudum sabah kalktigimda hicbir sey yoktu. 10-15 dk uyanik yatakta zaman gecirdim bebek uyandi bi baski yapti asagi dogru tekrar basladi bel agrim su an resmen regl agrisi cekiyorum. Sen tecrubelisin oluyor muydu boyle surekli agrilar🙄🙄
Bende de aynı ya her akşam bir heyecan sonra her şey normal devam 😬 ama okuduğum da duyduğum da hep şöyle, önce bele feci bir ağrı vuruyormuş oradan anlıyormuşsun. Tecrübeli annişler aydınlatın bizi, paranoyak olduk yahu 🥺🥺🥺

Kızlar iyi geceler herkese biz bugün bebisimizi görmeye gittik 35+3 deyiz 2780 kilosu boyu 49 cm çok şükür herşey yolunda dedi Dr şeker sonuclarima da iyi dedi insülsüz diyet ve sporla devam inşallah bizden şimdilik bu kadar 🥰🤗 rahim ağzı nasıl dedim bebek indiği için artık gözükmez ultrasonda dedi ekstra bir durum olursa sancı falan alttan muayene edilir şimdilik buna gerek yok dedi herkesnki bu şekilde mi bu haftalarda
Oyyy yerimm ne güzelde tospik olmuş oğlan pohhluuuu🤣🤣😍😍

Bende de aynı ya her akşam bir heyecan sonra her şey normal devam 😬 ama okuduğum da duyduğum da hep şöyle, önce bele feci bir ağrı vuruyormuş oradan anlıyormuşsun. Tecrübeli annişler aydınlatın bizi, paranoyak olduk yahu 🥺🥺🥺
Ya dunden beri o kadar cok sey okudum ki… bazilari olumcul bir agriyla anladim dogumun basladigini diyor, bazilari da gecmeyen bel agrisiyla basladi, duzenli girip cikan bir sanci yoktu diyor. Gercekten kisiye ozel sanirim… ama dun aksam cidden dedim herhalde dogurucam… hala belim agriyor ama dun aksamki gibi kasilmalar yok. Ay cildirazammmmm🤣🤣

Kızlar yaa, az önce eşim horladığımı söyledi normalde böyle bir şikayetim yoktu ama 1 aydır filan horluyormuşum ara ara. Sizde de bu durum var mı? İnternetten bakınca normal bi durum gözüküyor 34+4 üz bu arada

Kızlar yaa, az önce eşim horladığımı söyledi normalde böyle bir şikayetim yoktu ama 1 aydır filan horluyormuşum ara ara. Sizde de bu durum var mı? İnternetten bakınca normal bi durum gözüküyor 34+4 üz bu arada
E tabii nefes alamiyoruz ki🥲 bazen sadece agzimdan nefes aliyorum salyamin islakligiyla uyaniyorum🤣🤣🤣

Ben de öyleyim.normalde o kadar sessiz nefes alırdım ki eşim birkaç kere öldüm sanmıştı 🤣 ama hamile kaldığımdan beri burun içlerim şiş nefes almam zorlaştı kan damarları basınç yapıyor ve horluyorum kendi sesime bile uyanıyorum bazen ama geçici merak etme

Kuzum yoruluyorsun vucüt eskisinden daha çok yoruluyorr horlamaan normal banada dun oldu eşim demişti oda zafen biliyo hamilelikte yaşanıyor vücut yorgun oluyo benim zaten tüm gün işim bitmiyo

Ben de dun 3 saat cektim sonra yattim uyudum sabah kalktigimda hicbir sey yoktu. 10-15 dk uyanik yatakta zaman gecirdim bebek uyandi bi baski yapti asagi dogru tekrar basladi bel agrim su an resmen regl agrisi cekiyorum. Sen tecrubelisin oluyor muydu boyle surekli agrilar🙄🙄
10 yıl geçti üzerinden pek hatırlamıyorum malesef ama olmuyordu iyiydim sadece sancı çektim ve doğurdum onu hatırlıyorum bu kadar hareketli değildi ilk cocugum bu kadar sismememistim öyle hatırlıyorum

Haftayaa pazartesi derken 27 sindemi
Evettt 27 Mayıs
Ayy planli normal dogumu ilk defa duyuyorum🥹 bi durum mu oldu nasil karar verdiniz??
preeklempsi problemim var canım gebelik zehirlenmesi. Tansiyonumu kontrol altında tutuyoruz ama 37. haftada doğumu başlatmak gerekiyormuş ondan sonra kalması riskliymiş. Doktorum da normal doğuma engel değil dedi ☺️

Benim ilk çocukta , sabah 5 te kanama oldu hastaneye gittim ebe 1 cm açıklık var dedi, hafiften adet ağrısı gibi sancı başlamıştı.doktor da yatış verdi. Eve gidip baya sıcak suyla duş aldım , ağrılar birazcık daha arttı ama adetin ilk günü gibiydi. Çiçekçiler kapı süsü filan aldık ,düşün sancı çekiyorum güya😆, hastaneye gittik, açılma 4 cmdi. ağrılar gayet iyidi plates topunda vs oyalanıyordum. Akşam saat 6 olunca açılma ilerlemiyor diye suyumu açtılar, ondan sonra gördüm sancı neymiş. Neyse uzatmıyım bebeğin yüzü karnıma baktığı için çıkamadı, sezaryen aldılar.

Benim ilk çocukta , sabah 5 te kanama oldu hastaneye gittim ebe 1 cm açıklık var dedi, hafiften adet ağrısı gibi sancı başlamıştı.doktor da yatış verdi. Eve gidip baya sıcak suyla duş aldım , ağrılar birazcık daha arttı ama adetin ilk günü gibiydi. Çiçekçiler kapı süsü filan aldık ,düşün sancı çekiyorum güya😆, hastaneye gittik, açılma 4 cmdi. ağrılar gayet iyidi plates topunda vs oyalanıyordum. Akşam saat 6 olunca açılma ilerlemiyor diye suyumu açtılar, ondan sonra gördüm sancı neymiş. Neyse uzatmıyım bebeğin yüzü karnıma baktığı için çıkamadı, sezaryen aldılar.
Yaa su mu gelmezse bu agrilari ne kadar cekicem😭 ben regl sancilarini bile ilacsiz atlatamazdim ayni onun gibi bazen duruluyo bazen siddetleniyo… kasilma cok cok nadir oluyo ama olunca gozumden yas geliyo🥲

Kuzum yoruluyorsun vucüt eskisinden daha çok yoruluyorr horlamaan normal banada dun oldu eşim demişti oda zafen biliyo hamilelikte yaşanıyor vücut yorgun oluyo benim zaten tüm gün işim bitmiyo
Bizim ilk çocuk olunca her şeyi garipsiyoruz alışacağız inşallah bakalım ama öyle diyince bi içerlemiştim şimdi rahatladım yalnız olmadığımı duyunca🤣

• Komik
Reactions: Jou
X