20lik belası

Krissi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
3.000
2.221
33
üst arkalardan iki taraflı 20lik gelmeye başladı. Yaşım 29. Doğum yaptım estetik ameliyatı oldum ama hepsinde anestezi aldığım için sonrasında yaşayacağım sıkıntıları çok umursamadım. O an hissetmeyeyim yeter diye. Şimdi bunlarla nasıl baş edeceğim? Gerçekten korkudan doktora gidemiyorum. Devlette ne zaman gitsem rezil oldum şimdi bu büyük işlem için hayatta gidemem. Güvenemem. Ankara’da uygun fiyatlı eli hafif bir doktor tanıdığınız var mı? Hatta anestezi bile verirse çok iyi olur. 🥺🥺🥺🥺🥺 bir de çok mu acıyor? Katlanılmaz mı? Bir taraftaki çıkmaya başladı. Diğer taraf şiş patladı patlayacak. Ağrımıyor ama biliyorum erteledikçe daha kötü olacak. Zaten bir seneyi buldu bekletiyorum.

Benim de iki tane altta 20 liğim çıkmış.. Ameliyat şart dediler. Bakalım ameliyatla alacaklar korkuyorum ama.

Benim de iki tane altta 20 liğim çıkmış.. Ameliyat şart dediler. Bakalım ameliyatla alacaklar korkuyorum ama.
ben korkudan doktora bile gidemedim göstermedim ama beklemeye devam edersem daha büyük bir sorun olacak biliyorum. Nasıl yeneceğim korkumu bilmiyorum. Ankara’da iyi ve uygun fiyatlı bir doktor arıyorum. Devlete güvenemem.

ben korkudan doktora bile gidemedim göstermedim ama beklemeye devam edersem daha büyük bir sorun olacak biliyorum. Nasıl yeneceğim korkumu bilmiyorum. Ankara’da iyi ve uygun fiyatlı bir doktor arıyorum. Devlete güvenemem.
Vallahi ben Antalyadayım. Üniversite diş hastanesi gittiğim.. Bana kalsa ben de gitmiycem. Eşim zorlada olsa götrcek :KK70:

Bende 23 yaşındayım sol alt çıkıp çıkıp gömülüyo gidemiyorum korkudan
Aynı yaştayız. :) benim sol en sondaki diş gömülü.. Bir tanede sağda çıkıyor. Öyle Bi acıyorki çenem acıyor artık. Doktora gittim işte mecbur ameliyat olacak. Başka türlü çekemezler

Baskent diş kadar iyisi yok bu konuda.birini gazide cektrdm resmn caniydi. Azarlaya azarlya mahvetti tam şişi gecti dedim tekrar şişti. Cidden mahvoldum. Baskent o dişi duzeltti. Digerini de orda cektrdm. Superdi ne agri ne aci..ne uzun sureli şiş. Her şey olmasi gerektgi gbiydi ki benim gomuluydu alt ceneydi alt cene daha zordur. Gecms olsun

üniversiteler çok git gel yaptırıyor küçük bebeğim var tek seferde halletmem lazım. O yüzden özel düşündüm ama fiyat makul olmazsa yaptıramam iki tane çünkü 🥺

üst arkalardan iki taraflı 20lik gelmeye başladı. Yaşım 29. Doğum yaptım estetik ameliyatı oldum ama hepsinde anestezi aldığım için sonrasında yaşayacağım sıkıntıları çok umursamadım. O an hissetmeyeyim yeter diye. Şimdi bunlarla nasıl baş edeceğim? Gerçekten korkudan doktora gidemiyorum. Devlette ne zaman gitsem rezil oldum şimdi bu büyük işlem için hayatta gidemem. Güvenemem. Ankara’da uygun fiyatlı eli hafif bir doktor tanıdığınız var mı? Hatta anestezi bile verirse çok iyi olur. 🥺🥺🥺🥺🥺 bir de çok mu acıyor? Katlanılmaz mı? Bir taraftaki çıkmaya başladı. Diğer taraf şiş patladı patlayacak. Ağrımıyor ama biliyorum erteledikçe daha kötü olacak. Zaten bir seneyi buldu bekletiyorum.
20 liklerimi 16 yaşında çıkardım. 4ünü de aynı anda
inanmazsınız ama hiç ağrım olmadı ama hiç
fevkalade kaşınırdı hepsi. ben de çatal saplaya saplaya kaşırdım
20likler illa ağrı yapar diye bişey yok
geçmiş olsun

20 liklerimi 16 yaşında çıkardım. 4ünü de aynı anda
inanmazsınız ama hiç ağrım olmadı ama hiç
fevkalade kaşınırdı hepsi. ben de çatal saplaya saplaya kaşırdım
20likler illa ağrı yapar diye bişey yok
geçmiş olsun
iyi bir doktor buldum sanki. Randevu alıp gideceğim. İki taraflı olduğu için kurtulmak istiyorum artık çünkü yemek yerken rahatsız etmeye başladı. Umarım acımaz 🥺

Üst 20 lik aldırması çok kolay ben 4 yirmiliğimide ameliyatla aldırdım alttakiler gömülüydü zor oldu. Batıkentte çağdaş marketin üstünde Eda hanımın muayehanesi var. Ama o yapmıyor cerrah çağırıyor o cerrahtan çok memnun kaldım . 3 yirmiliğimi de ona aldırdım işinde çok iyi. Şehir dışından geliyor randevu ile. Randevu günü de alıyor dişi.

Üst 20 lik aldırması çok kolay ben 4 yirmiliğimide ameliyatla aldırdım alttakiler gömülüydü zor oldu. Batıkentte çağdaş marketin üstünde Eda hanımın muayehanesi var. Ama o yapmıyor cerrah çağırıyor o cerrahtan çok memnun kaldım . 3 yirmiliğimi de ona aldırdım işinde çok iyi. Şehir dışından geliyor randevu ile. Randevu günü de alıyor dişi.
kaç dakika sürüyor bir dişi alması?

Benim çene yapım küçüktü dişlerim sıkışıp içe doğru giriyordu ondan mecbur aldırdım

Benim çene yapım küçüktü dişlerim sıkışıp içe doğru giriyordu ondan mecbur aldırdım
benim de dişlerim kötüydü. Tel tedavisi gördüm. O esnada gömülü ellemeyelim dedi doktor. Aklım olsa bir kere acı çeker hepsini aldırırdım. Şimdi gözüm kesmiyor ne zaman bana zorluk çıkartırsa o zaman gideceğim sanırım bir de zaten iyi bir doktor buldum gibi.

X