22 - 28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
çiçek (2).jpg

Koç Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Finansal alanınızda gerçekleşecek Ay tutulması önümüzdeki 6 ay maddi tablonuzla ilgili önemli kararları ortaya çıkartacak.

Kimileri için beklenilen bir para ele geçerken, kimileri parasal krizlerle karşılaşabilir. Mal alım satım, ortak paylaşımlar, eşin ya da partnerin finansal durumu öne çıkarken, çözülmemiş bir miras, nafaka, kredi alanında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Vergi, borç, alacak, verecek konularında tamamlanmalar, kariyerde değişimler, ayrılıklar, ortağınız varsa yol ayrımları, yeni iş başlangıçları, iş değişimleri ortaya çıkabilir. Maddi kaynaklarınızı çok iyi değerlendirin, birikiminizi doğru yapın.


Boğa Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Yükselen burcunuzda gerçekleşecek Ay tutulması önümüzdeki 6 ay boyunca önemli gelişmeleri, bitişleri ve başlangıçları hayatınıza getirebilir.

Duygusal yaşamınızda vedalar, hayatınızda yeni fikirleri ortaya koyabilir, kariyerde değişimler yapabilirsiniz. Kimileriniz için evlilik bitişleri, ortaklıklarla yol ayrımları; kimileriniz için de süregelen birlikteliklerde radikal adımlar atılabilir. Emek verdiğiniz bir ilişkinin somut olarak sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır uğraşıp didindiğiniz bir konu varsa vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Sabredin. Hedeflerinize doğru adımlar atın.


İkizler Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması psikolojik ve fiziksel sağlığınıza vurgu yapıyor. Önümüzdeki 6 ay zaman zaman endişeli ve takıntılı bir ruh haline bürünebilirsiniz.

Kronik sağlık kontrolleri tetiklenebilir, kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bedeninizi dinlendirin. Huzur arayışınız artıyor. Meslek hayatınızda bazı sonlanmalar, çalışma şeklinizde, ortamınızda radikal değişimler meydana gelebilir. Arkanızdan dönen dolaplarla yüzleşebilir, çevrenizde bazı kişilerin maskesinin düştüğüne tanık olabilirsiniz. Beslenmenize, uyku düzeninize özen gösterin, alerjilere, zehirlenmelere dikkat edin


Yengeç Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması önümüzdeki 6 ay sosyal çevrenizde değişimler, bazı arkadaşlarınızla yol ayrımlarını karşınıza getirebilir. Yeteneklerinizi ön plana alın.

Hobilerinizi mesleğe dönüştürebilir, para kazanabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular, onların sağlıkları ya da onlara dair sürpriz harcamalarla birlikte, çocuğu olmayanlar için hamilelik haberi gündeme gelebilir. Kariyerde dönüşümler, iş ayrılıkları, iş değişimi, kaynaklarınızın artışı, yeni projeler, hedeflerinizde yol değişimleriyle karşılaşabilirsiniz. Yalnızsanız yeni bir aşka adım atabilirsiniz


Aslan Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Toplumsal statü ve kariyer konuları önümüzdeki 6 ay size önemli değişimleri getirecek. Bazıları için iş ve pozisyon değişimleri, yeni kariyer arayışları ya da başlangıçları meydana gelebilir.

Tutulma, yöneticiler ve yaşamınızdaki otorite figürleriyle ilgili konuları, evlilik, ebeveyn ilişkilerine de vurgu yapacaktır. Aile içinde tartışma, aileyi ilgilendiren konuların netleşmesi söz konusu olabilir. Evlilik, boşanma kararları, sürüncemede iyi gitmeyen birliktelikler bitebilir. Evliliğin içinde anne- baba olmaya da karar verebilirsiniz. Radikal bir kararla taşınma, gayrimenkul alım satımı söz konusu olabilir.Başak Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması bakış açınızı değiştirecek ve size yaşama farklı bir pencereden bakmayı öğretecek.

Yurtdışı gündemleri, yurtdışı bağlantılı işler ya da yurtdışı eğitim gündemleri öne çıkabilir. Yer, ev, şehir değişimleri yapmak isteyebilir, akademik, ticari iş bağlantıları alanında süreçleriniz hızlanabilir. Mahkeme, dava gibi konularınız varsa sonuçlanması söz konusu olacaktır. Tutulma uzaklarda yaşayan akrabalardan haberler, çocuklarınız varsa onların hedefleriyle ilgili gelişmeler şeklinde çalışabilir. Sosyal medya, pazarlama, satış konularında başarı sağlayabilirsiniz.Terazi Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Önümüzdeki 6 ay boyunca Ay tutulması aksı para alanınızı aydınlatacak. Ortak finansal konular, aile bütçeniz, elinize geçen kaynaklar konusunda dönüşümler meydana gelebilir.

Miras, kredi, nafaka, sigorta, banka ödemeleri, borçlar gündeme gelecektir. Alım satım, vergi, borçların yapılanmasıyla birlikte uzun zaman verdiğiniz mücadelenin sonucunu alabilirsiniz. Eşinizin maddi kaynaklarında sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Maddi konularda çıkış arıyorsanız gökyüzü yardımcı olabilir. Kronik sağlık sorunlarına dikkat edin. Yatırımlarınızı sağlam adımlarla risksiz yapın.


Akrep Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması ilişkilerde yeni başlangıçlar ve bitişleri tetikleyecek. İkili ilişkiler, evlilik ve duygusal birlikteliklerde netleşme ve bitişler meydana gelebilir.

Aşk hayatınız, iş ortaklıklarınız, sosyal hayatınız ve arkadaşlarınızla dönüşümler ve bazı yol ayrımları meydana gelebilir. Kimilerinize netleşemeyen problemlerin çözümü şeklinde de çalışabilir. Ticari ilişkiler de bitişler meydana gelebilir. Önümüzdeki 6 ay bitiş ve yeni başlangıçlara hazır olun. Yeni insanlarla tanışabilir, ani başlayan birlikteliklere yelken açabilirsinizYay Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması önümüzdeki 6 ay meslek hayatınız, iş ortamınız, çalışanlarınız alanında dönüşümleri meydana getirebilir.

Çalışma şeklinizi değiştirebilir, işten ayrılabilir ya da yeni iş arayışlarına girebilirsiniz. Bu kimileri için yeni kariyer başlangıcını da tetikleyebilir. Çalışma arkadaşlarınızla ayrılıklar, çalışmıyorsanız günlük rutinlerinizde, beslenme şeklinizde değişimler yapabilir, zararlı alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle yol ayrımları ortaya çıkabilir. Kronik sağlığınıza dikkat edin. Bağışıklığınızı yükseltin.Oğlak Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması sizi yeni planlara iterken, çocuklarınız, aşk hayatınız, hedef ve planlarınız önümüzdeki 6 ay yoğun bir şekilde gündeminizde yer alacak.

Çocuklarla ilgili eğitimler, beklenmedik düzen değişimi, çocuk sahibi olmaya karar vermek ya da çocuğunuz varsa onların yaşamına dair önemli kararlar alabilirsiniz. Hamilelik haberi gündeme gelebilir. Yeteneklerinizi hayata geçirebilir, para kazanabilir, yatırımlarla ilgili yeni, sürpriz gelişmeler, bir alım satım söz konusu olabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, yalnızsanız yeni aşklara yelken açabilirsiniz.


Kova Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Aile, ev, yuva alanı Ay tutulması etkisiyle önümüzdeki 6 ay gündemde olacak.

Aile yaşamınız, ebeveynleriniz, onların sağlığıyla ilgili konular öne çıkarken, ebeveynlerle öfkeli tartışmalara karşı temkinli olun. Yer ve ev değişimleri, şehir değişimleri yaşanabilir, evden bir aile üyesi ayrılabilir. Birlikteliği ciddiyete taşıyabilir, evlenme ve çocuk sahibi olma kararı alabilirsiniz. Bu bazılarınız için ayrılık kararını da gündeme getirebilir. Gayrimenkul satımı, alımı, kiralama, taşınma gibi konular öne çıkarken, kariyerde terfi, zam alabilir, iş arıyorsanız yeni atılımlar yapabilirsiniz.Balık Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması kardeşler, yakın arkadaşlar, akrabalarla olan ilişkilerinizi, onların hayatında bazı dönüşümleri tetikleyebilir. Bazı arkadaşlarınızı yaşamınızdan çıkartabilirsiniz.

Yeni kararlar, yeni teklifler alabilirsiniz. Anlaşmalar, sözleşmeler, yeni iş girişimleri ve imzalar meydana gelebilir. Bazı iş birliklerinde bitişler de meydana gelebilir. Sosyal çevrenizde yeni tanışmalar, görev ve pozisyon değişimleri yaşanabilir. Yeni bir eğitime başlayabilir ya da yarım kalan bir eğitimi tamamlayabilirsiniz.

Seyran Ataklı
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827

çiçek1 (1).jpg

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar

22-28 Kasım haftasına ev, gayrimenkul, alım-satım ve aile büyüklerinizle ilgili konulara odaklanarak başlıyorsunuz. Özellikle bu konularla ilgili yanlış anlaşılmalar ve anlaşmazlıklar deneyimleyebilirsiniz. Güneş’in Yay burcuna geçişi Pazartesi günü gerçekleşiyor. Uluslararası konular, yüksek eğitim ve seyahatlerin ön plana çıktığı güzel bir zaman dilimine start veriyorsunuz. Çarşamba günü Merkür’ün de Yay burcuna geçişi ile birlikte bu konularla ilgili ticari görüşmeler, seyahatler yapmanız söz konusu. Perşembe ve Cuma günü sevdiklerinize vakit ayıracaksınız. Varsa çocuklarınızla ilgilendiğiniz hoş zamanlar. Ancak iletişim dilinize özen göstermenizde fayda var. Cuma günü aniden gelen haberler doğrultusunda canınızın sıkılması ihtimali yüksek. Kaza ve belalara açık bir gün, dikkat! Cumartesi günü sorumluluklarınıza odaklanarak günü geçirmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Pazar günü oldukça keyifli,sevdiklerinize vakit ayırdığınız, kendinizi dinleyeceğiniz güzel bir gün. Aralık ayına bomba gibi hazırlanarak haftaya başlıyorsunuz diyebilirim.

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar,


Haftaya yakın çevrenizden, iş yaptığınız sözleşmeli müşterilerinizden ve grup çalışmalarınızdan alacağınız güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Tutulmanın etkilerini deneyimlediğiniz bir hafta. Güneş’in Yay burcuna geçişi ile birlikte ödemeler, SGK,vergi borçlar gibi konular hayatınızda daha ön plana çıkacak. Bu dönem aynı zamanda Çarşamba günü Merkür’ün Yay burcuna geçişi ile birlikte ortak gelirlerinizde artışların gündeme gelmesi olası. Keza başvurduğunuz bir kredi çıkabilir. Perşembe ve Cuma günü aile, yuva konuları gündeminizde olacak. Taşınma, ev alım-satım gibi konular ve aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalmanız olası. Cuma günü sabah saatlerine dikkat! Sevgilinizle tartışmalar, çocuklarla ilgili atışmalar söz konusu olabilir. Cumartesi günü kafanıza takılan geçmiş deneyimleri, olumsuzlukları dikkate almayın. Sorumluluklarınıza odaklanın ve işlerinizi kolaylıkla halledin. Ardından Pazar günü oldukça keyifli bir gün, sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilir, çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda hobilerinize de zaman ayırmanız için uygun vakitler. 18:49 sonrası mümkünse yiyip içtiklerinize dikkat! Ayrıca 18:49 sonrasında tanımadığınız kişilerle iletişimi ciddiye almamanızı tavsiye ederim.

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler,

Pazartesi ve Salı gününe finansal kaynaklarınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Pazartesi günü Yay burcuna önce Güneş, sonrasında Çarşamba günü Merkür geçiş yapacak. Dolayısıyla iş ortaklıklarınız ve uzun ilişkilerinizde önümüzdeki bir aylık süreçte gelişmeler gündeminize oturacak. ‘Ya tamam ya da devam’ diyeceğiniz, kaderi kararları alacağınız bir sürecin eşiğindesiniz. Doğru karar verme zamanlarınız. Gökyüzünün şu andaki konumu lehinize çalışmakta. Ardından Perşembe ve Cuma günü yakın çevrenizden alacağınız destekler var. Çıkacağınız iş seyahatlerinin sizi yorup dikkatinizi dağıtma ihtimali yüksek. Dinlenerek dikkatli bir şekilde yolculuk yapmanızı tavsiye ederim. Cumartesi günü sorumluluklarınızın bilincinde olarak giderlerinizi hesap edeceğiniz bir gün. Bütçenizi gözden geçirme zamanı. Bununla birlikte Pazar günü haftanın en olumlu günü. Kendinize vakit ayırdığınız, evde geçireceğiniz güzel zamanlar. Aralık ayına enerjiniz yüksek bir şekilde gireceksiniz

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç,

22-28 Kasım haftasına tutulmanın etkileri ile hem ilişkiniz hem de iş hayatınızla ilgili yeni gelişmelerle başlıyorsunuz. Güneş’in Yay burcuna geçişi ile birlikte günlük akışınızdaki var olan sorunları çözmeniz mümkün. Sağlıkla ilgili iyileşmeler, yeni bir beslenme düzenine geçiş yapabilirsiniz. Perşembe ve Cuma finansal kaynaklarınıza odaklanıyorsunuz. Yurtdışı ve dijital kaynaklı ekstra gelirler elde etmeniz olası. Hafta sonu sorumluluklarınıza odaklanmakta fayda var. Daha mantıklı olup kaçmadan sorumluluklarını yerine getirirseniz bugünü kolaylıkla atlatacaksınız. Sonrasında Pazar günü mutlu olacağınız, kendinizi iyi hissedeceğiniz bir zaman. Sevdiklerinizle, yakın çevrenizle vakit geçirip zihnen ve bedenen enerjinizi yükselterek Aralık ayına başlayacaksınız.

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar,

22-28 Kasım haftası tutulmanın etkisini deneyimlediğiniz bir hafta. Farkındalıkla beraber yeni kararlar almaya hazırsınız. Yay burcuna Pazartesi günü Güneş ardından da Merkür geçiş yapıyor. Hayat enerjiniz oldukça yükselecek. Yurtdışından misafirleriniz gelebilir. Varsa çocuklarınız sizi ziyaret edebilir, yurtdışı ile bağlantılı işlerden yana güzel sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca hafta sonuna doğru tamamen 2021’i maddi ve manevi olarak gözden geçireceksiniz. Aynı zamanda kendinizi bu süreç içerisinde çok olumsuz bir şekilde yargılamayın. Artı ve eksi neler yaptınız, bunları göz önünde bulundurarak 2021’i değerlendirmenizi tavsiye ederim. Aralık ayına bu hesaplaşmaları yaptıktan sonra yeni kararlar alarak gireceksiniz.

Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar,

Bu hafta tutulmanın etkilerini deneyimleyeceğiniz bir haftanın içerisine giriyorsunuz. Hafta başında önce Yay burcuna Güneş geçiyor. Ardından da Çarşamba günü Merkür’ün geçişi ile birlikte gayrimenkul, alım-satım, taşınma, mirasla ve aile büyükleri ile ilgili konuların gündeminize oturacağı bir aylık bir sürece giriyorsunuz. Bu süreç sizin için oldukça dönüştürücü olacak. Pazartesi ve Salı günü grup çalışmalarına ağırlık vereceksiniz. Bu hafta iletişimde ve ticari konularda oldukça gergin açılar var. Mümkünse Pazartesi ve Salı günü çalışmalarınızda empati yaparak ilerleyin derim. Perşembe ve Cuma günü tahmin etmediğiniz bir şekilde arkanızdan iş çevirenlerin açığa çıktığını görmeniz mümkün. Kimin dost kimin düşman olduğu bu hafta açığa çıkacak. Bununla birlikte sağlığınıza özen gösterip mümkünse sinirlerinize hakim olmalısınız. Hafta sonu nispeten daha rahat, kendinizi dinleyeceğiniz bir süreç. Mümkünse Cumartesi günü trafikte, evde, yolda dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Pazar günü sevdiklerinize vakit ayıracaksınız. Eşinizle, dostlarınızla geçireceğiniz, enerjinizi toplayacağınız bir Aralık ayına giriş yapacaksınız.

Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler,

22-28 Kasım haftasına kariyerinize odaklanarak başlıyorsunuz. Pazartesi ve Salı günü kariyerinizle ilgili neredesiniz, neler yapacaksınız bunları düşünerek yeni hedefler belirleyeceksiniz. Pazartesi Güneş’in Yay burcuna geçişi ile birlikte yakın çevrenizden destek alacağınız, iş trafiğinin artacağını bir gündem mümkün. Ardından hafta sonuna doğru grup çalışmalarına odak olacaksınız. Grup çalışmalarınızda empati yaparak izlemede kalmanızda fayda var. Hafta sonu dinleneceğiniz, kendinize vakit ayıracağız bir dönem. 2021 yılının muhasebesini yaparak Aralık ayına yüksek enerji ile başlayacaksınız.

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler,

22-28 Kasım haftasında tutulmanın etkilerini yoğun bir şekilde deneyimleyeceksiniz. Özellikle ikili ilişkilerinizle ve iş hayatınızda ilgili kararlarda netleşmeler olası. Pazartesi günü Yay burcuna geçiş yapan Güneş finansal konularda var olan problemlerinizi göz önüne koyacak. Bu konularla ilgili çalışmalar, ek gelir kaynakları bulmanız açısından Çarşamba günü Merkür’ün Yay burcuna geçmesi size yeni fırsatlar ve gelir kapıları açacak. Sonrasında Perşembe ve Cuma kariyerinize odaklanıp toplum önündeki statünüzü değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarınızla buluşma ve sosyalleşme zamanı. Yalnız kalabalık ortamlarda konuşmalarınıza dikkat edip beklenmedik olaylara karşı hazırlıklı olun. Pazar günü dinlenme, enerji toplama ve Aralık ayına daha yüksek enerji ile hazırlanma vakti.

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar,

Bu hafta tutulmanın etkilerini deneyimleyeceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Aşk hayatınızı gündeme aldığınız bir hafta olacak. Bu alanda yaşadığınız tutarsızlıklar canınızı sıkması olası. Pazartesi günü kendi burcunuza geçiş yapan Güneş’le birlikte enerjiniz yükseliyor. Ardından kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Aynı zamanda Çarşamba günü Merkür’ün kendi burcunuza geçişi ile birlikte gezip tozmalara doyamayacaksınız. Hafta sonuna doğru sosyal medya ve yurtdışı konularına ağırlık verebilirsiniz. Eğitimle ilgili gelişmeler yaşayıp bu konularla ilgili güzel sonuçlar elde etmeniz mümkün. Uzak akrabalarınızdan yana sevindirici haberler almanız olası. Hafta sonu tamamen kendinize ve kariyerinizi odaklanacaksınız. 2021’nin genel anlamda muhasebesini yaparak 2022’ye hazırlanmaya başlıyorsunuz. Gökyüzünün de desteğiyle enerjiniz yüksek bir şekilde Aralık ayına geçiş yapacaksınız.

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar,

Tutulmanın etkisini deneyimlediğiniz bir haftaya hoşgeldiniz. Tutulmayla birlikte işlerinizle ilgili olumlu ya da olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pazartesi ve Salı iş hayatınızdaki ortaklarınız, evlilikle ilgili olumlu ya da olumsuz gelişmeler söz konusu. Pazartesi günü Yay burcuna geçiş yapan Güneş’le birlikte farkındalığınız artacak. Aynı zamanda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, gözünüzde her şey daha netleşecek. Hafta sonuna doğru ödeme alanınız tetiklenecek. Alacak, verecek, vergiler, ortak gelirlerle ilgili konularla hafta sonuna doğru ilgilenmeniz mümkün. Hafta sonuysa kendinizi geliştirmeye ayıracağınız bir dönem. Hem kariyerinizi geliştirmeniz açısından hem de kişisel gelişiminiz için eğitim, uluslararası konular, sosyal medya ile ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda hayatınızda 2021’de neler yaptınız ve 2022 hedefleriniz neler bunlara odaklanarak geçireceksiniz. Aralık ayına enerjiniz yüksek bir şekilde başlayacaksınız.

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar,

Tutulma etkisini dolu dolu yaşayacağınız bir hafta içerisindesiniz. Pazartesi ve Salı sağlığınıza özen gösterin. Göz problemleri ile karşılaşmanız olası. Pazartesi bir Yay burcuna geçiş yapan Güneş’le birlikte grup çalışmaları olumlu anlamda enerjinizi yükseltecek. Bu çalışmalarda başarı sağlayacağınız bir dönemin başlangıcı olacak. Çarşamba günü Merkür’ün de Yay burcuna geçişiyle birlikte daha hızlı sonuç alacağınız bir sürecin başlangıcını yapacaksınız. Sonrasında Perşembe ve Cuma uzun dönemli ilişkileriniz ve iş hayatınızdaki ortaklıklara ağırlık vereceksiniz. Sorunları büyütmeden çözüm odaklı yaklaşırsanız sizin için daha iyi olacaktı. Hafta sonu kariyerinizle alakalı finansal gelir ve giderlerinizin hesabını yapacaksınız. Yeni bir yıla girmeden önceki bu son ayı değerlendirerek Aralık ayına hızlı bir giriş yapabilirsiniz

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar,

Tutulmanın etkisini deneyimlediğiniz bir haftanın içerisine giriyorsunuz. Pazartesi ve Salı günü aşk hayatınız, varsa çocuklarınızla ilgili konular gündemde olacak. Pazartesi günü Güneş’in Yay burcuna geçişi ile birlikte kariyerinize odak olduğunuz bir ay sizi bekliyor. Kariyerinizle ilgili var olan sorunları Güneş’in ışığıyla çözümleyebilirsiniz. Aynı zamanda Çarşamba günü Merkür’ün Yay burcuna geçişi ile birlikte kariyerinizde çeşitli terfiler alabilir, yeni sözleşmelere imza atabilirsiniz. Kariyer değişikliği, iş değişikliği önümüzdeki ayın sürpriz gelişmeleri. Hafta sonuna doğru sağlığınıza özen gösterin. Mümkünse C vitamini ile kendinizi desteklemenizi tavsiye ederim. Günlük rutinle ilgili bir takım aksaklıklar canınızı sıkabilir. Hafta sonu sevdiklerinize vakit ayıracaksınız. Gerek iş gerek uzun dönemli ilişkilerinizi masaya yatırarak önümüzdeki sene için neler istiyorsunuz fark ederek yılın son ayına giriş yapacaksınız.Arzum koyuncu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
çiçek1 (1).png


Koç & Yükselen Koç: Haftaya Yengeç burcu etkisi ile başlıyoruz, bu etki ile eviniz, aileniz ve anne – babanız ile ilgili konular gündeminizde olacak. Ailenizle vakit geçirmek, çocuklarla ilgili konular ve daha duygusal konular bugünlerde aktif olacak. Yine bazı alım – satım konuları ve aileden gelen geleneklerde bugünlerin gündeminde olabilir…

Perşembe günü başlayarak haftasonuna kadar devam edecek Aslan burcu etkisi ile enerjiniz yükseliyor ve hareketiniz artıyor. Sizin için aşk, hobiler, seyahat ve eğlence konuları ön planda olacak. Bugünlerde kendinizi ön plana koymak, hobi gibi işlerle ilgilenmek, çocuklar, sanat ve eğlence konularına vakit ayırmak size iyi gelebilir. Ön plana çıkabileceğiniz ve keyifli vakitler geçirebileceğiniz zamanlar olacak…

Haftasonunda ise Başak burcu etkisindeyiz, evinizin içindeki konular, düzen, derleme, toparlama konuları ön planda olacak, aklınızda bir sonrakinin haftanın planı ve yapılacaklar olabilir. Yine hem temizlik ve ev düzenleme konuları ön planda olabilir hem de evin ihtiyaçlarını almak.. Sağlık konularına bu haftasonu dikkat etmek lazım enerjiniz biraz düşük olabilir… Güzel bir hafta olsun…

Boğa & Yükselen Boğa: Haftaya Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal başlıyoruz, sizin için aileniz, kardeşleriniz ve kuzenleriniz ile görüşmeler ve konuşmalar aktif olacak haftanın ilk 3 gününde. Yine bugünlerde önemli bir sözleşme imzalanması veya bir eğitime başlamakta mümkün. İş, iletişim ve bağlantılar kurmak için iyi günler olacak…

Perşembe günü başlayarak haftasonuna kadar aktif olacak Aslan burcu enerjisi hepimizi daha hareketlendirecek ve enerjimiz yükselecek. Sizin içinde aileniz ve evinizle ilgilenmek için iyi zamanlar olacak, yine bir alım – satım ve gayrimenkul konusu da bugünlerde gündemde olabilir. Haftasonunda Başak burcu etkisindeyiz, sizin için aşk, çocuklar ve hobiler bugün ön planda olacak. Bir etkinliğe katılmak, çocuklarla zaman geçirmek veya sevdiğiniz kişi ile yapılacak güzel aktiviteler için harika bir gün. Düzenleme, toparlama, organizasyon, hesap – kitap ve temizlik işleri de haftasonunun gündeminde yerini alacak… Güzel bir hafta olsun.

İkizler & Yükselen İkizler: Haftaya Yengeç burcu etkisi ile başlıyoruz ve haftanın ilk 3 gününde daha duygusal olabilirsiniz, aklınızda parasal konular olacak ve bu konulardaki planlamalarınız ve girişimleriniz… Yine aileniz ve eskilerle ilgili bazı konular hatta çocukluğunuz ile ilgili anılarda devrede olabilecek. Parasal konularda beklediğiniz haberler, görüşmeler ve kararlar bugünlerde gelebilir…

Perşembe günü aktif olacak Aslan burcu etkisi ile enerjiler yükselecek ve neşemiz artacak. Sizin için bu günlerde iletişim, kısa seyahatler, kardeşlerle ilgili konular, bazı eğitim ve etkinlikler aktif olacak. Kendinizi ön plana koymak, iletişim, yeni bağlantılar kurmak ve iş ile ilgili konularda bazı imza gerektiren durumlar olabilir.

Haftasonunda ise Başak burcu etkisindeyiz, sizin için ailenizle vakit geçirmek veya evde kalarak biraz dinlenmek için iyi olacak bir gün. Yine ev düzenleme toparlama, çekmece içi işleri ve temizlik konuları da aktif olacak… Güzel gelişmelerin olduğu bir hafta dilerim…

Yengeç & Yükselen Yengeç: Bu haftaya ay burcunuzda başlıyoruz ve bu etki Perşembe gününe kadar devam edecek. Ayın burcunuzda ilerlemesi ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, bakımınızla ve ailenizle ilgilenmek için iyi etkiler devrede olacak. Bugünlerde hayatınız ile ilgili yeni kararlar almak, kendinize odaklanmak ve bazı kapanışlar yapmak için iyi etkiler var.

Perşembe günü başlayacak Aslan burcu etkisi ile ise hem daha hareketli hem daha neşeli olacağız. Sizin için parasal konular devrede olacak hem alışverişe hem de görünüşe, özellikle saçlar için para harcamak söz konusu olabilir, keyif ve eğlence konuları da ön planda olacak.

Haftasonunda Başak burcu etkisindeyiz, iletişimin yoğun olduğu, bazı bilgilerin yolunuza geldiği, kısa bir seyahat yapabileceğiniz ve kardeşler, kuzenler konularının ön planda olacağı bir gün olacak… Ailecek bir araya gelmek, arkadaşlarınızla buluşmak için iyi günler, neşeli ve sosyal olacaksınız ama aklınızda yapılması gereken şeylerde olacak… Güzel bir hafta olmasını dilerim….

Aslan & Yükselen Aslan: Haftaya Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal başlıyoruz, biraz içe çekilmek ve dinlenmek istemeniz mümkün. Yalnız kalarak çalışmalar yapmak ve kapalı kapılar ardında bazı konuları konuşmak ve karar almak için uygun günler olacak. Sağlığınız ile ilgili konular ve bazı bilmediğiniz konuların ortaya çıkması haftanın ilk 3 gününde mümkün…

Perşembe günü ise Ay burcunuza geçecek ve enerjiniz yükselecek. Kendinize, görünüşünüze, işlerinize odaklanmak için iyi günlerde olacaksınız. Perşembe ve Cuma gününde önemli işlerinizi yapabilir, bakım, alışveriş ve sağlığınız ile ilgili konulara odaklanabilirsiniz…

Haftasonunda ise Başak burcu etkisi ile aklınız biraz karışık olabilir ve parasal konular ve bu konularda bazı planlamalar aktif olabilir. Para harcamak ve alışveriş yapmak haftasonunun gündeminde olacak. Yine parasal konularla ilgili bazı düşünceler, hesap – kitap ve planlamalar da aktif olacak… Güzel bir hafta olsun…

Başak & Yükselen Başak: Haftaya Yengeç burcu etkisi ile başlıyoruz, haftanın ilk 3 gününde biraz duygusal olabilirsiniz, aklınızda bazı arkadaşlarınız, eskiler ve çocukluğunuz olabilir. Bugünlerde özellikle çocukluğunuzda çok yapmak istediğiniz birşey veya böyle birşey için adım atmak aklınızda olabilir. Çocukluk anılarından yola çıkarak bir girişime haızrlanmak veya basitçe çocukluk dönemine ait kızdığınız, sizi üzen anıları artık bırakıp hayatınıza bir çizgi çekerek geçmişin sizi etkilemesine izin vermemek mümkün…

Perşembe günü başlayacak Aslan burcu etkisi enerjimizi yükseltse de sizin için kendinizi ön plana koymaktan ve ben demekten çekindiğiniz konuları bulmak ve içe dönmek için iyi günler olacak. Enerjiniz yüksek olacak bu yüzden de hareket halinde olmak, sportif aktiviteler ve kendi yeteneklerinizer odaklanmak için iyi günlerdesiniz. Haftasonunda Ay burcunuza geçiyor ve sizin için arkadaşlarınız ile hareketli ve keyifli bir haftasonu geçirmek mümkün oluyor. Kendinize, hobilerinize odaklanmak, masaj, alışveriş gibi aktivitelere vakit ayırmak için güzel günler olacak… Güzel bir hafta olmasını dilerim…

Terazi & Yükselen Terazi: Haftaya Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal bir başlangıç yapıyoruz, aklınızda kariyer ve evlilik konuları da olabilir. Daha duygusal etkiler devrede olurken bir yandan da ailemiz ve çocuklarımız, hatta çocukluğumuz ile ilgili konular ön planda olacak. Aklınız sık sık eskilere gidebilir bugünlerde ve fotoğraflara bakmak isteyebilirsiniz. Kariyer konularında bazı kararlar, gelişmeler ve kapanışlar bugünlerde mümkün…

Perşembe günü devreye girecek Aslan burcu etkisi ile ise hareketimiz ve hızımız artıyor sizin içinde tam bir sosyalleşme zamanı başlıyor. Arkadaş buluşmaları, organizasyonlar ve hayalleriniz yolunda adımlar atmak veya planlar yapmak için iyi günler olacak ve neşeniz de yerinde olacak. Haftasonunda Başak burcu etkisindeyiz, sizin için biraz daha yavaş etkiler içeren günler olacak ve biraz yalnız kalmak hatta dinlenmek isteyebileceksiniz… Hesap kitap yapmak, evinizi organize etmek, temizlik ve düzenleme işlerine vakit ayırmak içinde güzel günler olacak… Keyifli bir hafta olmasını dilerim…

Akrep & Yükselen Akrep: Haftaya Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal başlayabilirsiniz, aklınızda sevdiklerinizi görmek için yaptığınız bazı planlar olabilir. Eskiler, eski arkadaşlar ve onlarla yaşanan eski anılar aklınızda olabilir. Bugünlerde uzaklar, seyahatler, eğitimler ve uzaklardaki sevdiklerinizi görmek ile ilgili yeni kararlar ve adımları getirebilecek…

Perşembe günü başlayarak haftasonunda devam edecek Aslan burcu etkisi ile enerjiniz yükselecek ve kendinizi ön plana koymak isteyeceksiniz. Aklınızda işler, yükselmek ve ilişkiler olacak, evliliğiniz ile ilgili konular olabilecek. Kendinizi ön plana koymak, görünür olmak ve önemli görüşmeleri yapmak için iyi günler olacak Perşembe ve Cuma. Haftasonunda Başak burcu etkisindeyiz, sizin için sosyalleşme, arkadaşlarınızla buluşma ve keyifli vakitler geçirmek için iyi etkiler devrede.. Aklınız bazı konulara takılabilir ama detaylara takılmayın keyfinize bakın… Güzel bir hafta olmasını dilerim…

Yay & Yükselen Yay: Haftaya Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal başlayabilirsiniz, eskiler, sevdikleriniz, gidenler ve bitenler aklınızda olabilir. Haftasının ilk 3 gününde yine aklınızda ailenin, eşin parası, miraslar, yatırımlar ve bankalar gibi konular olabilir. Bugünlerde ortak bir para konusu, para ile ilgili yatırımlar, girişimler ve yeni başlangıçlar isteği de söz konusu olabilecek.

Perşembe günü başlayacak Aslan burcu etkisi ile ise hareket halinde olacaksınız ve enerjiniz yükselecek. Bir seyahate gitmek veya eğitime başlamak için iyi günler.. Eğlence ve keyif konuları ön planda olurken aklınız uzaklarda olacak. Haftasonunda Başak burcu etkisindeyiz, sizin için kendinizi ön plana koymak isteyeceğiniz, aklınızda bazı iş konularının olacağı bir haftasonu olacak… Görünür olmak, topluluklar içinde olmak mümkün, enerjinizin yüksek olacağı ve aklınızda yapmak istediğiniz şeylerin olacağı bir gün olacak. Yine derleme, toparlama ve düzenleme konuları da gündemde olacak bu yolla belki aklınızı da toparlayabilirsiniz… Güzel bir hafta olmasını dilerim…

Oğlak & Yükselen Oğlak: Haftaya Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal başlıyoruz ve aklınızda eşiniz, sevgiliniz veya birebir iş yaptığınız kişilerle ilgili bazı konular olabilir. Bugünlerde duygular ile mantık, sevdikleriniz ile işler arasında kalabilirsiniz. Eskiler, anılar ve özellikle ikili ilişkiler ile ilgili bazı konular gündemde olabilecek…

Perşembe günü devreye girecek Aslan burcu etkisi ile ise daha enerjiler yükselecek ve cesaretleneceğiz, sizin için ortak para, yatırımlar, ailenin veya eşin parası konuları aktif olurken birşeyler almak isteyebilirsiniz. Yine finans konularında yaşanacak bazı gelişmeler bugünlerde para konuları ile ilgili işlerin, planlamaların ve görüşmelerin ön planda olabielceğini gösteriyor… Haftasonunda Başak burcu etkisindeyiz, sizin için uzaklarla ilgili konular, bir seyahat konusu veya uzak akrabalardan bazı haberler ön planda olabilecek… Kısa bir şehir dışı gezisi veya uzaklara yapacağınız bir seyahatin planı söz konusu olabilir… Güzel bir hafta olsun!

Kova & Yükselen Kova: Haftaya Yengeç burcu etkisi ile başlıyoruz, eskiler, çocukluğunuz ve bazı anılar aklınızda olabilecek, aileniz ve evinizin düzeni ile ilgili konular da ön planda olacak… Yine bugünlerde sizin için çalışma, üretme, sağlık ve iş konuları da ön planda olacak.

Perşembe günü devreye girecek Aslan burcu etkisi ile ise daha enerjiler yükselecek ve hareketleneceğiz, sizin için ikili ilişkiler, evlilik, ortak iş yaptığınız kişilerle ilgili konular aktif olurken bir yandan da ilişkilerde bazı gerginlikler ve kararlar olabilir. Birebir görüşmeler, danışmanlıklar veya ortak yapılacak işlerle ilgili konuşmalar aktif olabilecek… Haftasonunda Başak burcu etkisindeyiz, bu etki ile ise parasal konular ve yatırımlar ön planda olurken, gündeminizde bazı ertelediğiniz konuları yeniden gündeme almakta olabilir. Gelen haftanın planlarının yapılacağı biraz daha titiz düşüneceğiniz ve evinizin düzeninin de ön planda olacağı bir haftasonu olacak… Güzel bir hafta olsun…

Balık & Yükselen Balık: Haftaya Yengeç burcu etkisi ile başlıyoruz, haftanın ilk 3 gününde daha duygusal olabileceksiniz, aklınızda eskiler, eski eşiniz veya sevgiliniz olabilir… Yine bu etki ile aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler konuları aktif olurken bu konularla ilgili yapılacak bazı şeyler ve toparlanması gereken bazı konular ön planda olacak…

Perşembe günü devreye girecek Aslan burcu etkisi ile ise daha enerjiler yükselecek ve hareketleneceğiz, Çalışma, üretme ve koşturması bol günler olacak. İş yeriniz ile ilgili bazı konular, çalışma, üretme, planlama konuları aktifken dışarlarda olmak ve alışvriş yapmakta isteyebilirsiniz… Haftasonunda Başak burcu etkisindeyiz, sizin için ikili ilişkiler, önemli bir görüşme veya eşiniz – sevgiliniz ile vakit geçirme için iyi etkiler devrede… Birileri ile olan ilişkinizde dengeyi bulmak, arkadaş buluşmaları için iyi günler olacak… Keyfiniz yerinde olsun ve güzel bir hafta olsunGüliz Kına
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827

22-28 Kasım haftalık burç yorumları: İlahi bir ödül karşınıza gelebilir​

çiçek1 (1).jpg

Terazi burçları dedikodu, karamsarlık ve ön yargıdan kaçınmalı.
Boğa burcunun bu hafta ön yargıları kırma ve iç yüzleşme zamanı.
Yay burcu sağlıklı beslenme pratikleri yapabilir.
Oğlak burcu yorulduğunda kendisine dinlenme molası vermeli.KOÇ​

Bu hafta haftanın ilk günü Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında yaşam enerjiniz yükseliyor, ilahi adalet ve yasal süreçlerle ilgili bir durum karşınıza geliyor. Ayın son haftasında kalpten bir dileğiniz karşınıza gelebilir. Hayatla ve akışla uyum içerisinde olabilirsiniz. Kadersel tanışmalar, karşılaşmalar; geçmişteki kişilerden haberler ve telefonlar da karşınıza gelebilir. Resmi başvurular ve terfilerle ilgili gündemleriniz haftanın ikinci yarısında ilerleyişe ve tamamlanmaya geçebilir. Zor ve karmaşık davalarınız sonuçlanmaya gidebilir. Zihinsel karmaşaları sonlandırdığınız bir hafta içerisinde olacaksınız. İlişkilerinizin ise geleceğine dair nihai kararlar alabilirsiniz. Evlilik kararı veya ayrılık kararı gibi tamam veya devam durumları içerisinde olabilirsiniz. Tutulmaya doğru giderken bitmesi gereken durumlar veya düşünceler bitişe ve sonlanmaya geçecektir. Önünüzü daha net görebileceğiniz bu süreçte, düşünmeden ısrar etmekten ve inatçı tavırlar sergilemekten kaçının.

BOĞA​

Bu hafta haftanın ilk günü Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında finansal konular, ödemeler ve krediler gündeminizde olacaktır. Maddi paylaşımlarla ilgili yasal bir süreç ortaya çıkabilir. Bir süredir böyle bir gündeme sahip olanlar içinse davalar farklı bir noktaya evrilebilir. Eşten, babadan ve dışardan gelen finansal kaynaklarla ilgili daha şanslı veya hırslı olabilirsiniz. Her türlü konuda hakkınızı savunma dürtünüz güçlenecektir. Doğru bildiğinizin peşinden ısrarla gidebilirsiniz. İlişkilerde gizli, saklı durumlara girmemeye, etik değerlerinizle hareket etmeye çalışın. Negatif düşünce kalıpları, negatif enerjiye sahip ortamlar bugünlerde yaşam akışınız için daha zorlayıcı etkilere neden olabilir. Önyargılarınızı kırma, kendinizle bir iç yüzleşme yaşama zamanı. Bir yolculuk planı için harcama yapabilirsiniz. Hem konuşmalarınızda hem yazışmalarınızda hafta boyunca daha titiz olun ve kazalara karşı dikkat edin. İş hayatında eski bir düzen ve sistem kapanıyor, bir projeyi tamamlayabilir ve bir işin sonuna gelebilirsiniz.

İKİZLER​

Bu hafta haftanın ilk günü Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında iş ve özel hayatınızdaki ilişkiler ön planda olmaya başlayacak. Bu süreçte ilişkilerden beslenebilir, ilişkiler yoluyla daha canlı ve keyifli hissedebilirsiniz. Birliktelikleriniz için kadersel ve karmik bir süreç başlayabilir, davalarla ilgili gündemler içine dahil olabilirsiniz. Taşınma konularınızda uzun vadeli düşünme zamanı. Bir süredir taşınma gündemi içerisinde olanlar için bu hafta süreç tamamlanabilir. Hafta içerisinde eski bir dosttan haber alabilir, eski tanıdıklarınızla karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde maddi manevi paylaşımlar, bir ve bütün olma konuları daha önemli ve değerli hale gelebilir. Partnerlik ilişkinizde tutkular daha yoğun ve güçlü çalışabilir. İnatlaşma ve zıtlaşmalar ise ilişkileriniz için zarar verici şekilde çalışabilir. Yüzleşme ve açık konuşmalardan kaçmamalı, dürüstlük ve cesaret ile ilerlemelisiniz.

YENGEÇ​

Bu hafta haftanın ilk günü Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında sağlık ve beslenme düzeniniz öne çıkabilir ve önemli olabilir. İş veya eğitim hayatınız için kendinize yatırım yapma, bilgi birikiminizi arttırma zamanı. Kurslar, eğitimler bugünlerde ortaya çıkabilir. Sınavlara ve mülakatlara girebilirsiniz. Bir süredir aldığınız eğitimin ise sonuna gelebilir ve sınav süreci içerisine girebilirsiniz. Bu hafta hem iş hem ilişkilerinizle ilgili bir sorun çözme, düzeltme, iyileştirme veya nihai kararı verme süreci içinde olabilirsiniz. İş ilişkileriniz farklı noktalara gidebilir. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dengeler değişebilir. İnsanlarla ilişkilerinizde doğru sınırlar içinde olmanız bu hafta daha önemli olacak. Israr, aşırılık, kaygı veya kontrol dürtüsü ilgili ilişkileri zorlayabilir, karmaşık durumları getirebilir. Fiziksel meşguliyetler, iş hayatı ve sorumluluklarla ilgilenmek zihinsel olarak daha rahat zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Meşgul olmaya ve boş vakitten kaçınmaya çalışın.

ASLAN​

Bu hafta haftanın ilk günü Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında aşk hayatınız adına heyecan verici durumlar ortaya çıkabilir. Karmik ve kadersel ilişkiler karşınıza gelebilir. Hafta başından itibaren içinden geldiği gibi hareket eden tarafınız öne çıkacak, aşk ilişkilerinizde tutkularla hareket edeceksiniz. Hem duygusal birlikteliklerinizde hem arkadaşlık ilişkilerinizde daha açık ve dürüst olabilirsiniz. Çocuklarınızın hayatında sevindirici bir gelişme olabilir. Çocuk sahibi olma, doğum ve gebeliğe dair gündemler de ayın geri kalanında karşınıza gelebilir. Özellikle bu hafta içinde sezgileriniz her zamankinden güçlü olacaktır. Olayların iç yüzünü içten içe bilebilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermenin gerektiği, isteklerinizin doğrultusunda çalışmanız ve emek vermeniz gereken günlerdesiniz. Sağlıkla ilgili yaşanan sorunlar bu hafta dağılmaya başlayabilir. Aklınızdan geçenlerin, dileklerinizin çok daha güçlü çalışacağı bir hafta. Dilek ve dua halinde olun.

BAŞAK​

Bu hafta haftanın ilk günü Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında aile içinde kutlamalar, organizasyonlar olabilir. Süregelen ilişkinizde aileler tanışabilir, evliliklerde akrabalar ve aileler ön planda olabilir. Yakınlarınıza karşı anlayışlı, yardımcı tavrınız öne çıkabilir. Ev içerisinde fikir ayrılıklarını büyütmek, dönemsel küslüklere ve yabancılaşmaya neden olabilir. Farklı fikirlere anlayış gösterme zamanı. Ebeveynlerinizin ve özellikle baba figürünün hayatında önemli gündemler ortaya çıkabilir. Evinizde atmosferi değiştirecek küçük değişikliklere gidebilirsiniz. Hayatınızda yeni ve taze enerjiler için eski fikirleri, eski alışkanlıkları bırakma zamanı. Aşk hayatınızda abartıya kaçan alma-verme dengelerinden, abartılı duygu ve sözlerden kaçınma zamanı. Ev içi kazalarına haftanın ikinci yarısında dikkat edin. Dinlenme ihtiyacı hissettiğiniz noktada bir mola verin ve kendinize vakit ayırın. Zihinsel ve fiziksel olarak özgürleşme zamanı. Etik değerlerinizle hareket ettiğiniz noktada ilahi bir ödül karşınıza gelebilir.

TERAZİ​

Bu hafta haftanın ilk günü Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında daha pozitif enerjiler çalışmaya başlayacak. Kadersel tanışmalar yaşayabileceğiniz Kasım ayının bu son haftasında, karmik deneyimler yaşayabilirsiniz. Kısa ve keyifli yolculuklara çıkabilir, partneriniz ve dostlarınızla keyifli, ortak aktiviteler içinde olabilirsiniz. Yeni deneyimler ilginizi çekebilir ve ilişkilerde yeni deneyimlere açık olmak ilişkiyi güçlendirebilir. Aklınızdan geçenin, sarf ettiğiniz sözlerin çok daha hızlı gerçekleştiğini ve karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Pozitif ve negatif inançlarınız yaşamınızla daha hızlı tezahür edebilir. Dedikodudan, karamsarlık ve ön yargıdan mutlaka kaçınmalısınız. Hafta ortasından itibaren kazalara ekstra dikkat edin. Acelecilik ve panik hali işleri daha çok zorlaştırabilir. Aile ve akrabalarla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Kardeşlerle ilişkilerinizde daha neşeli ve keyifli enerjiler hakim olabilir. Bir taşınma planı ve arayışı içine girebilirsiniz.

AKREP​

Bu hafta haftanın ilk günü Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında kazançlar, birikimler ve harcamalarla ilgili sevindirici gelişmeler karşınıza gelebilir. Bir süredir planladığınız veya beklediğiniz maddi başarıya ulaşabilirsiniz. Bir süredir planladığınız satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Araçlar ve teknolojik aletlerle ilgili para çıkışlarınız olabilir. Eş, patron, baba gibi figürlerden finansal süreçleriniz adına destekler ve faydalar görebilirsiniz. Bu dönemde bir terfi, ek ödeme ve kazanç da gündeme gelebilir. Hafta içerisinde inatçılık ve aşırı sabitlikten kaçınmanız oldukça önemli olacaktır. Zira kendi bildiğinizde abartılı ısrarlar, fanatik düşünceler ve söylemler, yaşamın önünüe getirdiği fırsatları gözden kaçırmanıza neden olabilir. Kendinizi yeniliğe ve değişime açma zamanındasınız. Olmayan durumlara takılı kalmak yerine olana ve önünüze gelene bakın. Özgüveninizi arttıracak eylemler ve aktiviteler içinde olmaya çalışın.

YAY​

Bu hafta haftanın ilk günü Güneş Yay burcuna, sizin burcunuza geçiyor. Ayın geri kalanında enerjiniz yükseliyor ve özgüvenle ilerlemeye başlıyorsunuz. Akrep enerjisinin yoğun olduğu Kasım ayındaki kasvet dağılmaya başlıyor. Yaşam enerjiniz artarken daha fazla heves ve heyecan odaklı olacaksınız. Bir süredir motivasyon sorunları veya sağlıkla ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bunlar dağılmaya başlayacaktır. İlahi ödüller, ilahi adaletin sonuçları karşınıza gelebilir. Bu dönemde haklılıkla ilgili konular sizin için her zamankinden önemli olabilir. Eğitim ve başvurularda şansınız yaver gidebilir. Hafta içerisinde dikkat etmeniz gereken konular abartılı sözler vermemek, bir hevesle düşünmeden hareket edip büyük riskler almamak olacaktır. Süregelen ilişkinizde tutkular ve heyecan öne çıkabilir. Geleceğe dair hayallerinizi konuşabilir, planlar yapabilirsiniz. Diyete başlamak için destekleyici bir hafta olmasa da sağlıklı beslenme pratikleri yapabilirsiniz.

OĞLAK​

Bu hafta haftanın ilk günü Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında karmik ve kadersel süreçlerle karşılaşabilirsiniz. Arkanızdan dönen durumlar önünüze gelebilir, gizli ve saklı durumların açığa çıktığını görebilirsiniz. Fakat kaos ve karmaşalardan korunarak çıkabileceğiniz enerjiler hakim. İyi niyetin ve dürüstlüğün sizi koruyacağı bu dönemde, değerleriniz ve doğrularınızla hareket etme zamanı. Etik değerler ve yasa dışı durumlara girmek bazı sorunları karşınıza getirebilir. Bu yüzden resmi işlerinizde daha titiz davranın. Süregelen yasal süreçlerinizde ilahi adaletle ilgili durumlar çalışabilir. Haftanın ikinci yarısında değerli eşyalarınızı daha iyi korumaya çalışın. Eşyalarınızı unutmaya ve kaybetmeye karşı biraz daha dikkat edebilirsiniz. Rüyalarınızın daha dikkat çekici olacağı, bilinçaltının ortaya çıkabileceği günlerdesiniz. Uyku kaliteniz gün içindeki enerjinizi doğrudan etkileyebilir. Yorulduğunuz ve kendinizi yorduğunuz anları fark ederek kendinize dinlenme zamanı yaratın.

KOVA​

Bu hafta haftanın ilk günü Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında enerjiniz yükseliyor ve karamsar enerjilerden çıkmaya başlıyorsunuz. Değerleriniz ve doğrularınızın peşinden gidebilir, bir hayalinizi gerçekleştirmek için somut bir adım atabilir veya adım atabilmenizi sağlayacak bir fırsat yakalayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı iş projeleri, yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Resmi evraklarla ilgili süreçleriniz tamamlanabilir, başvurularınız yanıtlanabilir. Bazı Kova burçları sosyal medya aracılığıyla yaratıcı işler ortaya çıkarabilir. Hafta ortasından itibaren arkadaşlık ilişkilerinizde eğlenceli aktiviteler ve organizasyonlar içinde olabilirsiniz. Patavatsızlıklar kısa süreli mesafeleşmeleri getirebilir. Etrafınızdaki bazı insanların gerçek niyetlerini ve samimiyetlerini sorgulayabilirsiniz. Uyku düzeniniz ve rüyalarınız Kasım ayının geri kalanında nispeten karmaşık olabilir. Yaratıcılığınızın arttığı bu zamanlarda, yaratıcı yönünüzü bir hedefe yönlendirin.

BALIK​

Bu hafta haftanın ilk günü Güneş Yay burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında kariyer planlamaları ve yöneticilerle görüşmeler, yöneticiliğe dair gündemler karşınıza gelecektir. Hem iş hem özel hayatınızda adaletten yana olmalı, değerlerinizle hareket etmeli ve doğrunun arkasında durmalısınız. Karmik süreçler getirecek bu dönemde, ilahi adalet çalışacaktır. Uzun süren davalar sonuçlanmaya gidebilir. Geleceği öngörmeye, ileriyi düşünmeye daha açık olabilir ve sorgulayıcı, meraklı yanınızla öne çıkabilirsiniz. Geniş kitle ve gruplara hitap eden işler içerisine girebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren abartılı iyimserlik, abartılı heves hali ile riskler almamaya dikkat edin. Cuma günü ve civarında kalpten bir dileğinizin gerçekleşmesine dair umudunuz yeşerebilir. Eğitim hayatınızda işler daha kolay ilerleyebilir, şans sizi bulabilir. Görüntünüz veya sağlığınız için hizmetler alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısı boyunca içinizden geçen sese kulak verin. Olayların ve kişilerin iç yüzünü sezebilirsiniz.Merve Rençber
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827

"Yeni haftada bizim iyiliğimiz için ne olması gerekiyorsa o olacak"​

çiçek1 (4).jpg

Kadersel etkilere sahip bir haftaya başlıyoruz.

Bir yandan geçen hafta gerçekleşen tutulmanın etkileri devam ederken, bir yandan da gökyüzü Yay burcunda şekillenmeye başlayacak.

Güneş ve Merkür, Yay burcuna geçiş yapacak ve Kuzey Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktalarına açı yapacaklar.

Böylece hayatımıza girmesi gereken insanlar girerken, gitmesi gereken insanlar da gidecek.

Bizim iyiliğimiz için ne olması gerekiyorsa o olacak.

Sema Sidar
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
çiçek1 (10).jpg

Koç

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar.

Nispeten daha olumlu duran bu hafta içinde kendinize iyi gelecek eylemlerde bulunabilirsiniz. Keza bu konuda da elinizden geleni ardınıza koymayın derim. Ve uzakta bulunan insanlardan, konulardan haberler de gelebilir.
Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar.

Kendinizi psikolojik anlamda tekrar yapılandırabileceğiniz bir hafta yaşayacaksınız gibi görünmekte. Uykunuz ve cinselliğinizle ilgili konular üzerinde konuşabilir, profesyonel yardım alabilirsiniz. Ayrıca devlet daireleri ile ilgili gelişmeler de olabilir.
Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar.

Bu hafta muallakta kalan resmi işlerde olumlu, iyi cevaplar alma şansınız hayli yüksek. O nedenle yapmanız gereken işleri planlayarak yoluna koymanız sizin hayrınıza görünmekte. Yazışmalara ve sözlerinize dikkat edin yeterli.
Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar.

Bu hafta maddi anlamda önemli, büyük atılımlarda bulunmak yerine planlı ve programlı davranmanız sizi daha iyi hissettirebilir. Önünüzde özellikle ortaklıklarla ilgili enteresan teklifler gelebilir ve bunları ileride hayata geçirebilirsiniz.
Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar.

Aşk ve duygusal potansiyelinizin dolu dizgin konuştuğu bir haftaya giriyorsunuz diyebiliriz. Bunu sonuna kadar kullanmanızda fayda var. Ama hayatınızda olan veya girmeye aday kişileri çok iyi tanımlamanızı ve yapıcı olmanızı tavsiye ederim.
Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar.

Büyük şirketler, kamu kuruluşları, bankalar gibi yerlerle meselelerin artık yoluna gireceği ile ilgili yeşil ışık yanacak önünüzde. Tam olarak kendinizi ve durumunuzu profesyonellerden yardım alarak netlemeniz için bu hafta ideal.
Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar.

Aşk ve duygusal performansdan uzak kaldığınız sürece bu hafta kendinizi çok daha iyi hissedeceğinizi söylememiz mümkün. Bu hafta kısa vadeli planlar ve kısa yolculuklar için ideal duruyor. Maddi konularda daha temkinli olmanız iyi olur.
Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar.

Bu hafta emlak ve aile büyükleri ile ilgili konularda ılıman bir tutum içinde olursanız kazananın siz olacağını unutmayın derim. Evet sabrınız sınanabilir ama unutmayın siz de bir gün yaşlanacaksanız. Bu arada yaşlıysanız, eh, siz de biraz mülayim olun.
Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar.

Bu hafta sizin haftanız dersem yeridir. Güneş, Yay burcunda tatlı tatlı ilermeye başladı. Bu hafta hoş ve iyi başlangıçlara heves edebilirsiniz. Yapabileceklerinizin en fazlasını yapmaya gayret edin. Özellikle para konusunda daha cesur olabilirsiniz.
Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar.

Bu hafta alışveriş işlerine pek girmeyin derim. Para transferi, bankacılık konuları da sıkıntı yaratabilir. Keza harcamalarınızda küçük limitlerde hareket etmeniz sizi önümüzdeki ay daha rahatlatabilir. Hadi cimri olun bu hafta.
Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar.

Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle çok daha olumlu gelişmeler yaşamanız mümkün görünmekte. Bu hafta aynı zamanda kendinizi çok daha sosyal ilişkiler içine de atabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak bu hafta size iyi gelebilir.
Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar.

Bu hafta kariyerden gelen parada artış olabilir veya bir iş değişikliği gündeminize oturabilir, bunu değerlendirme içine almanızda fayda var. Ve ayrıca yakın çevrenizle ilgili konularda ani ve fevri kararlar almayın derim
Murat İpek
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827

Yılın en önemli ve yüzyılın en uzun süren parçalı Ay Tutulması’nın ardından yeni bir haftaya başlıyoruz. 2021 yılında son kez yaşayacağımız, 4 Aralık’taki Güneş Tutulması’na kadar olan süreç; kontrolümüz dışında yani kadersel olarak yaşanabileceklere de işaret etmekte olabilir. Gökyüzü bizleri bireysel olarak kritik ve öngöremediğimiz testlerden geçirebilir. Bu enerjinin farkında olarak kendimizle yüzleşmeli ve neye körü körüne bağlandığımızı ve bize hizmet etmeyen duygularımızı keşfetmeliyiz.​


çiçek1 (6).jpg

Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)
Koç Burcu ve Yükselen Koçlar
Yeni bir haftaya kadersel etkiler altında başlayabiliriz. Kendimizi daha net ifade edebileceğimiz bir süreç içinde olabiliriz. Sosyal çevremiz tarafından desteklenebilir ve yeni bir fırsatla karşılaşabiliriz. Yeni yatırım fırsatlarından yana şanslı bir süreç içinde olabiliriz. Yakın çevre ilişkilerimizde bizler için otoriter figür olduğunu düşündüğümüz kişilerle gereksiz krizlere açık bir enerji altında olabiliriz. İletişimimize ekstra dikkat etmemiz gereken bir haftayı deneyimleyebiliriz. Ticari konularımız gündemimizde yerini alabilir ve bereketli enerjiler altında olabiliriz. Geçmişten arınmak için ideal bir zaman olabilir ve yeni yeteneklerimizi keşfetmek isteyebiliriz. Kendimize biraz daha özen gösterip vakit ayırmamız gereken hafta genelinde yeşil ve mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarları tercih ederek, açık hava yürüyüşleri yaparak ve toprakla temas ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)
Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar
Yeni haftaya finansal kaynaklarımızda yeni gelişmelerle başlayabiliriz. Sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmemiz gereken bu süreç içinde zaman zaman iç sesimizi dinlemek isteyebiliriz. Kariyer alanlarımızda huzurlu ve başarılı gelişmelere açık bir dönemin başlangıcında yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Yarım bıraktığımız işlerimizi hafta ortasında hızlı akışta sonuca ulaştırabiliriz. Kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsak bu haftanın enerjisini olumlu yönde değerlendirebiliriz. Ailemizle daha çok ilgilenmemiz gereken enerjiler altında olabileceğimiz hafta genelinde; soft renkli kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, iç sesimize yönelip enerjimizi yüksek tutabileceğimiz aktiviteleri tercih ederek, geçmişte kalan bize huzursuzluk veren bilinçaltı travmalarımızı şifalandırmak adına bir uzmandan yardım alarak ve bolca suyla temas ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler
Yeni bir haftaya biraz yoğun aynı zamanda plansız gelişen koşuşturmacalar ve zihinsel gerginlikler yaşayarak başlayabiliriz. Hafta ortasında finansal konularda şanslı fırsatlarla karşılaşabilir ve bereketli bir süreç içinde olabiliriz. Sosyal çevremizde bazı blokajlı durumlara ve duygusal iniş çıkışlara açık bir enerji altında olabiliriz. Ağzımızdan çıkanlara dikkat etmeli, gereksiz kırgınlıklara yer vermemeliyiz. Hafta ortalarında yolunda gitmeyen ikili ilişkilerimizi gündemimize alıp kontrolümüz dışında gelişen farkındalıklarla yollarımızı ayırma kararı alabiliriz. Yeni bir iş ortaklığı gündemimize gelebilir. Haftanın genelinde iyi niyetimizden kaynaklı finansal yanılgılara düşebiliriz, önümüze gelebilecek fırsatları iyi düşünmeli ani kararlarla bir işi başlatmamalıyız. Haftanın enerjisini bol sıvı tüketerek, bulunduğumuz ortamları havalandırarak, su kenarı yerlerde vakit geçirerek, mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek ve suyun şifasından faydalanarak değerlendirebiliriz.


Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler
Yeni haftaya, yaşamımızda kadersel temaların ön planda olduğunu düşündüğümüz huzurlu enerjilerle başlayabiliriz. Önümüze değerlendirmek isteyebileceğimiz yeni fırsatlar çıkabilir. Günlük rutin iş yaşamımızda haraketli ve sorumluluklarımızın arttığı bir süreç içinde olabiliriz. İş başvurusu yapmayı düşünen sevgili Yengeçler bu haftanın enerjisini olumlu yönde değerlendirebilirler. Geçmişten gelen bir rahatsızlığımızın iyi yönde şifalanmasına şahit olabiliriz. İkili ilişkilerimizde duygusal iniş ve çıkışlara açık bir atmosfer altında olabiliriz. Finansal sıkıntılarımızı giderme yönünde yeni fırsatlara açık hafta genelinde iletişimimize önem göstererek, bolca toprakla temas ederek, yeşil ve mavi tonlarında kıyafetler tercih ederek ve tabiat anaya bir tohum hediye ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)
Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar
Yeni haftaya yaşamımızın hareketlendiği, huzurlu ve bereketli enerjiler altında başlayabiliriz. İçimizdeki yaratıcı gücü ortaya koyabiliriz. Kontrolümüz dışında gelişmelere açık hafta genelinde dürtüsel davranışlardan ve alınganlıklardan uzak durmak bizler için faydalı olabilir. Küçük ev kazalarına ve aile içi tartışmalara karşı da tedbirli davranmalı ve dengemizi kaybedebileceğimiz krizli ortamlardan uzak durmaya özen göstermeliyiz. Hafta ortasında başlatmayı beklediğimiz ticari faaliyetlerimiz ve imzalarımız varsa rahatlıkla değerlendirebiliriz. Yarım bıraktığımız işleri kolaylıkla tamamlayabilmek için ideal bir zaman olabilir. Sosyal çevremizden olumlu yönde desteklendiğimizi düşünebiliriz. Geceleri daha çok bilinçaltı konularımıza çekilebileceğimiz hafta genelinde; baş ucumuzda bir bardak su bulundurup basitçe Ay semboliğini çalıştırarak, soft tonlarda kıyafetler tercih ederek, bulunduğumuz ortamlarda tütsü yakarak, su kenarı yerlerde yürüyüşler yaparak haftanın enerjisini olumlu yönde dengeleyebiliriz.


Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)
Başak Burcu ve Yükselen Başaklar
Yeni bir haftaya sosyal çevremiz tarafından destekleneceğimiz ve yoğun iletişim trafiği içinde olabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Aile büyüklerimizin bizim fikirlerimize ihtiyacı olduğunu hissedebiliriz. Hafta ortasında üzerinin kapandığını düşündüğümüz ailevi bir problem tekrar gündemimize gelebilir. Fikir ayrılıkları yaşamaya açık bu süreç içinde kendimize vakit ayırmak ve iç sesimize yönelmek bizler için faydalı olabilir. Yurt dışı bağlantılı bir işimiz varsa hızlı ve kalıcı adımlar atabilir ve beklemediğimiz yönde fırsatlarla karşılaşabiliriz. Hayallerimizin peşinden gitmeli ve işleyen sistemin bize sunduğu sürprizlerin keyfini çıkabileceğimiz yeni başlangıçları sevgiyle kucaklamayı denemeliyiz. Günlük tempomuzun yoğun olabileceği hafta genelinde; kontrol dışı kriz oluşturabilecek ortamlardan uzak durarak, kırmızı ve mavi tonlarında kıyafetler tercih ederek, plansız seyahatlerimizde arabamızın içinde kırmızı renkli bir obje bulundurarak ve bulunduğumuz ortamlarda mum yakarak enerjimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.


Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)
Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler
Yeni haftaya finansal anlamda rahat bir nefes alarak ve kalıcı kararlar vererek başlamak isteyebiliriz. Yaşamımızda bu hafta daha çok tamamlanma enerjileri altında olurken, sosyal çevremizden de olumlu yönde desteklendiğimiz bir sürecin başlangıcında olabiliriz. İş hayatımızda duygusal iniş çıkışlara açık bir zaman olabilir. Sosyal medyada yaptığımız bir işimiz varsa, hafta genelinde; gökyüzünün bizi olumlu yönde desteklediği ve ilerleme kaydedebileceğimiz bir atmosfer altında olabiliriz. Sonuca ulaşamadığımızı düşündüğümüz konularda olumlu yönde hızlı gelişmeler yaşayabiliriz. Hafta ortasında şanslı ve bereketli bir enerji altında olurken, kariyer alanlarımızda huzurlu gelişmelere açık bir dönemi deneyimleyebiliriz. Yoğun bir tempo içinde olabileceğimiz ve kontrolsüz harcamalara yönelebileceğimiz haftanın enerjisini biraz kendimize vakit ayırarak, kişisel ihtiyaçlarımıza yönelerek, hafif baharatlı yiyecekler tercih ederek, kırmızı renkli bir cüzdan kullanarak, doğada açık hava yürüyüşleri yaparak ve bol sıvı tüketerek olumlu yönde değerlendirmeyi deneyebiliriz.


Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)
Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler
Yeni haftaya uzaklardan beklediğimiz bir haberi alarak başlayabiliriz. Sosyal çevremiz vesilesi ile finansal fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ruhen güçlü enerjiler altında olabiliriz. Babamızla ya da hayatımızdaki otoriter figür olduğunu düşündüklerimizle olan ilişkilerimizde test edildiğimiz enerjiler altında olabiliriz. Temkinli ve dengeli davranmamız gereken bir süreç olabilir. Sağlığımıza ekstra dikkat etmeliyiz. Yurt dışı bağlantılı bir işimiz var ise olumlu yönde gelişmeler yaşayabiliriz. Bu süreci pasaport, vize başvurusu yapmak için de olum yönde kullanabiliriz. İletişimimize dikkat etmemiz ve kendimize vakit ayırmamız gereken haftanın enerjisini; zihinsel ve bedensel şifa içeren çalışmaları tercih ederek, soft tonlarda kıyafetler giyerek, ruhumuzu dinlendirebileceğimiz aktivitelere yönelerek olumlu yönde kullanabiliriz.


Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)
Yay Burcu ve Yükselen Yaylar
Yeni haftaya, Yay burçlarının yenilenme döngüsünün başlangıcı olan doğum günleri ile başlıyoruz. Yaşamımızda bizi yoran belirsizlikleri bitirip yeniliklere yer açmak isteyeceğimiz bir süreci yaşayabiliriz. Geçmişten getirdiğimiz sıkıntılı konuların kadersel olarak bitişini yaşayabiliriz. Kendimizi rahatça ifade edebileceğimiz bu keyifli haftada ruhsal olarak yaşam enerjimizi çok yüksek hissedebiliriz. Yaşama karşı pozitif bir bakış açısına sahip olacağımız bu süreçte enerjimizi; sağlığımızı önemseyerek, bedensel olarak kendimize fazla yüklenmeyerek, kafein alımını azaltarak, rahatlatıcı bitki çaylarını tüketerek, yeni plan ve projelerimizden etrafımızdaki kişilere çok bahsetmeyerek ve toprakla ilgilenerek olumlu yönde dengeleyebiliriz.


Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar
Yeni haftaya ikili ilişkilerimizde duygusal iniş çıkışlara açık bir enerjiyle başlayabiliriz. Ruhsal olarak enerjimizi doğru kullanamayabileceğimiz bir süreç olabilir. Arkamızdan dönen işlerle karşılaşabileceğimiz bu dönemde kendi içsesimize dönmek ve biraz yalnız kalmayı tercih etmek bizler için faydalı olabilir. Sesli olarak düşünmemiz gereken bu süreçte her sırrımızı başkaları ile paylaşmamalıyız. Hafta ortasında gergin bir enerji altında olabilir ve geçmişi sorgulamak isteyebiliriz. Çocuklarımızla ilgili beklemediğimiz gelişmeler yaşayabiliriz. Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmamız gereken bu süreçte bir anda kronik hastalıklarımız tetiklenebilir. Baba tarafından köklerimizde bazı kontrol dışı durumlara, kayıplara ve kadersel gelişmelere açık bir hafta olabilir. Haftanın enerjisini yaşamımızdaki fazlalıklardan kurtulmaya niyet ederek, ruhsal ve bedensel detoks yaparak, daha çok kendi ihtiyaçlarımıza yönelerek, ruhsal meditasyonları deneyerek, yeşil ve mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde kullanabiliriz.


Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)
Kova Burcu ve Yükselen Kovalar
Yeni haftaya toplumsal statümüzde olumlu gelişmeler yaşayabileceğimiz, hayatımızda yeni girişimlere yönelebileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Hafta başında kadersel tamamlanma atmosferi altında sağlam ve kalıcı kararlar almak isteyebiliriz. Sosyal çevremizi yeniden düzenlemeye yönelebiliriz. Bazılarımızın gündeminde platonik aşklar yerini alırken, finansal anlamda da iniş çıkışlar yaşayabiliriz. Gereksiz borçlanmalardan uzak durmamız gereken bir dönem olabilir. Köklerimizle ilgili gündemimiz oluşabilir ve zaman zaman fikir ayrılıkları yaşayabiliriz. Günlük rutinlerimizin hızlanacağı hafta genelinde sağlığımıza önem vererek, tabiat anaya bir tohum hediye ederek, diş sembollü bir kolye takarak, soft renklerde kıyafetler tercih ederek, bulunduğumuz ortamlarda tütsü yakarak ve bol sıvı tüketerek enerjimizi dengeleyebiliriz.


Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)
Balık Burcu ve Yükselen Balıklar
Yeni haftaya kadersel değişim ve yeni fırsatların önümüze çıkabileceği olumlu enerjilerle başlayabiliriz. Kariyer ve toplum önü statümüzde değişimlere açık bir dönem olabilir ve hak ettiğimiz bir terfi gündeme gelebilir. Hafta ortasında finansal anlamda olumlu enerjiler altında olabilir ve sosyal çevremizden olumlu yönde destek alabiliriz. Gayrimenkul, emlak alım satım işlerimizde hızlı ilerlemeler yaşayabiliriz. Çocuklarımızla ve partnerimizle huzurlu bir haftayı deneyimleyebilir, hafta genelinde bereketli bir dönemin başlangıcında olduğumuzu düşünebiliriz. Annemiz ya da anne tarafından büyüklerimizle olan iletişimimize çok dikkat etmemiz gerekebilir; geçmişten gelebilecek bir konuda fikir ayrılıklarına düşebiliriz. Gündelik yaşamımızda yoğun bir tempo altında olabileceğimiz haftanın enerjisini az yağlı gıdalar tüketerek, mide ve sindirim sistemimize dikkat ederek, ruhsal ve bedensel detoks yaparak, bize hizmet etmeyen her duygumuzdan ve eşyamızdan arınmaya niyet ederek, bol sıvı tüketerek, soft renkli kıyafetler tercih ederek olumlu yönde değerlendirebiliriz.
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
çiçek1 (12).jpg


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Güneşin ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte, hareketlilik enerjisi açığa çıkacak. Genel gündeminizde yolculuklar, eğitim, hukuksal konular, seyahatler, sosyal medya, yayıncılık, reklam konuları olmaya başlayacaktır. Yeni bilgiler öğrenmek, yeni ufuklar keşfetmek isteyeceksiniz. Bu dönem sizler için heyecanlı, enerjik etkileri içermekte, motivasyonunuzun artığı bir süreçte olacaksınız. Aynı zamanda bu alanda güneş tutulması deneyimleyeceksiniz, aşk ve çocuklara dair güçlü yenilikler süresinde olacaksınız

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Güneşin ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte gündemimizde finansal konular yer almaya başlayacak. Özellikle ortaklaşa kazançlar, bankalar, krediler, burslar gündeminiz de olabilir. Bazılarınız için ise eşten veya başkasından kaynaklı gelir artışı yaşanabilir. Bu dönem dışa dönük olmaktan ziyade, daha içe dönük olabilirsiniz. Bazı boğalar babası ile veya yaşamında ki önemli erkeklerle ilgili bazı gündemlerle ilgilenebilirler. Bu alandan ayrıca güneş tutulması deneyimleneceği için maddi konularda yeni bir yön belirleme gündeme olabilir

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Güneşin ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte sizler için hareketli koşullar oluşuyor. Daha çok seyahat edebilir, evlilik, ilişkiler cephesinde daha fazla ilgilenebilirsiniz. Ortaklaşa işler birlik enerjisi daha yoğun deneyimlenecek. Bazı kişiler için ilişki için yeni bir adım gündeme gelebilir. Dışa dönük ve eğlenceli olacak bir dönem sizleri bekliyor. Aynı zamanda tutulma enerjisi de bu alanlarda deneyimleyeceğiniz için, ilişkilerle ilgili yenilik enerjisinin gündeme geldiği bir süreç sizler bekliyor olacak

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Güneşin ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte iş konularına yön vermek, çalışma hayatından destek almak, iş arkadaşları işe ekip ruhu ile ilerlemek mümkün olacaktır. Diğer taraftan sağlık konuları gündeminiz de yer alabilir , sağlık kontrolleri yaptırmak için ideal bir dönemde olacaksınız. Günlük rutinlerinizin hızlandığı bir dönem sizleri bekliyor, yoğun iş temposu olabilir. Aynı zamanda bu alanda aralığın İlk haftası güneş tutulması deneyimlenecek. İş ve sağlık konuları önceliğinizde yer alacak

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Güneşin ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte, kendinizi daha enerjik, cesur, eğlenceli bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Genel olarak odağınızda ilişkiler aşk hayatınız çocuk konuları yer alacak. Aralığın ilk haftası aynı zamanda bu alanda güneş tutulması gerçekleşecek. Bu durum sizi ilerletecek yaşam enerjinizi yükseltecek yenilik enerjisinin başlayacağı bir süreç olacaktır. Risk almaya yatkın, sportif aktivitelerin veya yaratıcılığın arttığı bir süreç olabilir

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Güneşin ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte gündeminiz aileniz olacaktır. Aile bireyleri ile keyifli vakit geçirebilir, evde davetler verebilirsiniz. Ayrıca bazılarınız emlak, ev konuları ile ilgilenebilir, alım satımlar odağında yer alabilir. Bu dönem daha içe dönük hareket edeceğiniz bir süreçte olacaksınız. Aralığın ilk haftası bu alanda güneş tutulması deneyimleneceği için, iş aile kariyerle ilgili yeni kararlar gündeme gelebilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Güneşin ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte, sizler için odağınızı yakın çevrenize getirmekte, etrafınızdaki kişilerin desteğini almaya başlıyorsunuz. Arkadaşlarla bir arada olmak , keyifli vakit geçirmek, yeni ufuklar keşfetmek isteyebilirsiniz. Bazılarınız yeni bilgiler öğrenmek için bazı girişimler başlatabilirler. Aralığın ilk haftası bu konularda güneş tutulmasıda deneyimlenecek. Sizler için oldukça hareketli, seyahatlerin, günlük trafiğin arttığı bir süreçte olacaksınız.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Güneşin ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte, sizler için odağınızı finansal konulara çekmekte. Gelir artışı olabilir, yeni iş gündemleri oluşabilir. Bazılarınız eğitime, seyahatlere daha çok para harcayabilir. Bu dönem kariyerinizle maddi güvence ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Sizler için oldukça aktif hızlı bir dönemden geçmektesiniz. Aralık ayının ilk haftasında bu konularda güneş tutulmasında deneyimleneceksiniz. Bu ayın ana gündeminde kariyer ve maddi konular yer alacak

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Yay burçlarının doğum günleri kutlu olsun. Güneşin ve Merkür’ün sizin burcunuza geçmesiyle birlikte daha ön planda, fikirlerinizi duyuracağınız, hareketli olacağınız bir dönemde olacaksınız. Aynı yeni başlangıçların olduğu, kendinizi daha iyi hissettiğiniz konularla ilgilendiğiniz bir dönem diyebiliriz. İç dünyanızda sizi yoran konularda fikirlerinizi daha net ortaya koymaya başlıyorsunuz. Aralık Ayı’nın ilk haftasında sizin burcunuz da güneş tutulması gerçekleşecek, bu dönem sizin için oldukça önemli yeni bir karar yeni bir atılım dönemi olabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Güneşin ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte, sizler için odağınızı iç dünyanıza çekmekte. Yalnız kalmak isteyeceğiniz veya özel insanlarla olmak isteyeceğiniz bir dönemde olacaksınız, bazıları ise gizlilikle bir konuda ilerlemek isteyebilir İç dünyanızda önemli farkındalıklarda gündeme gelebilir. Bazılarınız için ruhsal sağlık veya fiziksel sağlık konuları önceliğinde yer alabilir, başkasına desteklerde verebilirsiniz. Daha çok inzivada kalarak, geri planda bir proje ile ilgilenebilirsiniz. Kafanızı karıştıran konularda biraz seyirci kalmak isteyebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Güneşin ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte sosyal, hareketli etkiler sizleri bekliyor. Uzun süredir sizi yoran koşulların biraz daha hafiflediği bir süreçte olacaksınız. Arkadaşlıklar, sosyal çevre, grup çalışmaları önceliğinizde olacaktır. Aralık Ayı’nın ilk haftasında bu alanda güneş tutulması gerçekleşecek, gelecek planları, yeni hedefler gündeme gelebilir. Özellikle bu hafta Perşembe ve Cuma günü etrafınızın desteğini alabilirsiniz, iş birliklerine açık etkiler devrede olacaktır.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Güneşin ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte iş koşullarına daha çok odaklanacağınız bir süreçte olacaksınız. Kendinizi daha çok göstermek isteyeceğiniz ön planda olacağınız gelişmeleriniz dönemi başlıyor. Diğer taraftan aile ile ilgili veya emlak konularıyla ilgili yenilik enerjisi gündeme gelebilir. Aralık ayının ilk haftası Güneş Tutulması da bu alanlarda deneyimlenecek. Mesleki olarak ve aile ile ilgili konular yoğun olarak odağınızda yer alacaktır.Nurgül Düzenli
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
Bu hafta gökyüzünde buram buram Yay burcu etkilerini hissedeceğiz. Akrep burcu baskın gökyüzü bizi daha derin, ciddi, bir miktar da karamsar yapmıştı. Ay tutulmasını geride bırakırken Yay burcundaki Güneş tutulmasına hazırlanıyoruz. Yani asıl değişim ve dönüşüm süreci henüz başlamadı, bir nevi hazırlık evresindeyiz.

Bu hafta ne söylediğimiz, yaptığımız ve hatta düşündüğümüze dikkat etmeliyiz. Hatalı kararlar, yanlış sözler bir çuval inciri berbat edebilir. Veya tam tersi doğru adımlar en imkansız şeyi dahi küllerinden tekrar doğurabilir.


Yine de GAD’ın karanlık doğasını da unutmamalıyız. Bu bağlamda görünür olmayan veya görmeyi reddettiğimiz karanlık şeyler de ortaya çıkabilir. Sırlar, yalanlar, skandallar ne kadar üzeri örtülmek istense de görünür hale gelecektir.


Begüm Minkis