22 - 28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
Screenshot_20211122-164756_Instagram.jpg
 

Deryat

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2021
531
1.384
26

Koç Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Finansal alanınızda gerçekleşecek Ay tutulması önümüzdeki 6 ay maddi tablonuzla ilgili önemli kararları ortaya çıkartacak.

Kimileri için beklenilen bir para ele geçerken, kimileri parasal krizlerle karşılaşabilir. Mal alım satım, ortak paylaşımlar, eşin ya da partnerin finansal durumu öne çıkarken, çözülmemiş bir miras, nafaka, kredi alanında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Vergi, borç, alacak, verecek konularında tamamlanmalar, kariyerde değişimler, ayrılıklar, ortağınız varsa yol ayrımları, yeni iş başlangıçları, iş değişimleri ortaya çıkabilir. Maddi kaynaklarınızı çok iyi değerlendirin, birikiminizi doğru yapın.


Boğa Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Yükselen burcunuzda gerçekleşecek Ay tutulması önümüzdeki 6 ay boyunca önemli gelişmeleri, bitişleri ve başlangıçları hayatınıza getirebilir.

Duygusal yaşamınızda vedalar, hayatınızda yeni fikirleri ortaya koyabilir, kariyerde değişimler yapabilirsiniz. Kimileriniz için evlilik bitişleri, ortaklıklarla yol ayrımları; kimileriniz için de süregelen birlikteliklerde radikal adımlar atılabilir. Emek verdiğiniz bir ilişkinin somut olarak sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır uğraşıp didindiğiniz bir konu varsa vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Sabredin. Hedeflerinize doğru adımlar atın.


İkizler Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması psikolojik ve fiziksel sağlığınıza vurgu yapıyor. Önümüzdeki 6 ay zaman zaman endişeli ve takıntılı bir ruh haline bürünebilirsiniz.

Kronik sağlık kontrolleri tetiklenebilir, kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bedeninizi dinlendirin. Huzur arayışınız artıyor. Meslek hayatınızda bazı sonlanmalar, çalışma şeklinizde, ortamınızda radikal değişimler meydana gelebilir. Arkanızdan dönen dolaplarla yüzleşebilir, çevrenizde bazı kişilerin maskesinin düştüğüne tanık olabilirsiniz. Beslenmenize, uyku düzeninize özen gösterin, alerjilere, zehirlenmelere dikkat edin


Yengeç Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması önümüzdeki 6 ay sosyal çevrenizde değişimler, bazı arkadaşlarınızla yol ayrımlarını karşınıza getirebilir. Yeteneklerinizi ön plana alın.

Hobilerinizi mesleğe dönüştürebilir, para kazanabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular, onların sağlıkları ya da onlara dair sürpriz harcamalarla birlikte, çocuğu olmayanlar için hamilelik haberi gündeme gelebilir. Kariyerde dönüşümler, iş ayrılıkları, iş değişimi, kaynaklarınızın artışı, yeni projeler, hedeflerinizde yol değişimleriyle karşılaşabilirsiniz. Yalnızsanız yeni bir aşka adım atabilirsiniz


Aslan Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Toplumsal statü ve kariyer konuları önümüzdeki 6 ay size önemli değişimleri getirecek. Bazıları için iş ve pozisyon değişimleri, yeni kariyer arayışları ya da başlangıçları meydana gelebilir.

Tutulma, yöneticiler ve yaşamınızdaki otorite figürleriyle ilgili konuları, evlilik, ebeveyn ilişkilerine de vurgu yapacaktır. Aile içinde tartışma, aileyi ilgilendiren konuların netleşmesi söz konusu olabilir. Evlilik, boşanma kararları, sürüncemede iyi gitmeyen birliktelikler bitebilir. Evliliğin içinde anne- baba olmaya da karar verebilirsiniz. Radikal bir kararla taşınma, gayrimenkul alım satımı söz konusu olabilir.Başak Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması bakış açınızı değiştirecek ve size yaşama farklı bir pencereden bakmayı öğretecek.

Yurtdışı gündemleri, yurtdışı bağlantılı işler ya da yurtdışı eğitim gündemleri öne çıkabilir. Yer, ev, şehir değişimleri yapmak isteyebilir, akademik, ticari iş bağlantıları alanında süreçleriniz hızlanabilir. Mahkeme, dava gibi konularınız varsa sonuçlanması söz konusu olacaktır. Tutulma uzaklarda yaşayan akrabalardan haberler, çocuklarınız varsa onların hedefleriyle ilgili gelişmeler şeklinde çalışabilir. Sosyal medya, pazarlama, satış konularında başarı sağlayabilirsiniz.Terazi Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Önümüzdeki 6 ay boyunca Ay tutulması aksı para alanınızı aydınlatacak. Ortak finansal konular, aile bütçeniz, elinize geçen kaynaklar konusunda dönüşümler meydana gelebilir.

Miras, kredi, nafaka, sigorta, banka ödemeleri, borçlar gündeme gelecektir. Alım satım, vergi, borçların yapılanmasıyla birlikte uzun zaman verdiğiniz mücadelenin sonucunu alabilirsiniz. Eşinizin maddi kaynaklarında sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Maddi konularda çıkış arıyorsanız gökyüzü yardımcı olabilir. Kronik sağlık sorunlarına dikkat edin. Yatırımlarınızı sağlam adımlarla risksiz yapın.


Akrep Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması ilişkilerde yeni başlangıçlar ve bitişleri tetikleyecek. İkili ilişkiler, evlilik ve duygusal birlikteliklerde netleşme ve bitişler meydana gelebilir.

Aşk hayatınız, iş ortaklıklarınız, sosyal hayatınız ve arkadaşlarınızla dönüşümler ve bazı yol ayrımları meydana gelebilir. Kimilerinize netleşemeyen problemlerin çözümü şeklinde de çalışabilir. Ticari ilişkiler de bitişler meydana gelebilir. Önümüzdeki 6 ay bitiş ve yeni başlangıçlara hazır olun. Yeni insanlarla tanışabilir, ani başlayan birlikteliklere yelken açabilirsinizYay Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması önümüzdeki 6 ay meslek hayatınız, iş ortamınız, çalışanlarınız alanında dönüşümleri meydana getirebilir.

Çalışma şeklinizi değiştirebilir, işten ayrılabilir ya da yeni iş arayışlarına girebilirsiniz. Bu kimileri için yeni kariyer başlangıcını da tetikleyebilir. Çalışma arkadaşlarınızla ayrılıklar, çalışmıyorsanız günlük rutinlerinizde, beslenme şeklinizde değişimler yapabilir, zararlı alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle yol ayrımları ortaya çıkabilir. Kronik sağlığınıza dikkat edin. Bağışıklığınızı yükseltin.Oğlak Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması sizi yeni planlara iterken, çocuklarınız, aşk hayatınız, hedef ve planlarınız önümüzdeki 6 ay yoğun bir şekilde gündeminizde yer alacak.

Çocuklarla ilgili eğitimler, beklenmedik düzen değişimi, çocuk sahibi olmaya karar vermek ya da çocuğunuz varsa onların yaşamına dair önemli kararlar alabilirsiniz. Hamilelik haberi gündeme gelebilir. Yeteneklerinizi hayata geçirebilir, para kazanabilir, yatırımlarla ilgili yeni, sürpriz gelişmeler, bir alım satım söz konusu olabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, yalnızsanız yeni aşklara yelken açabilirsiniz.


Kova Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Aile, ev, yuva alanı Ay tutulması etkisiyle önümüzdeki 6 ay gündemde olacak.

Aile yaşamınız, ebeveynleriniz, onların sağlığıyla ilgili konular öne çıkarken, ebeveynlerle öfkeli tartışmalara karşı temkinli olun. Yer ve ev değişimleri, şehir değişimleri yaşanabilir, evden bir aile üyesi ayrılabilir. Birlikteliği ciddiyete taşıyabilir, evlenme ve çocuk sahibi olma kararı alabilirsiniz. Bu bazılarınız için ayrılık kararını da gündeme getirebilir. Gayrimenkul satımı, alımı, kiralama, taşınma gibi konular öne çıkarken, kariyerde terfi, zam alabilir, iş arıyorsanız yeni atılımlar yapabilirsiniz.Balık Haftalık Burç Yorumu / 22 Kasım – 28 Kasım 2021​

Ay tutulması kardeşler, yakın arkadaşlar, akrabalarla olan ilişkilerinizi, onların hayatında bazı dönüşümleri tetikleyebilir. Bazı arkadaşlarınızı yaşamınızdan çıkartabilirsiniz.

Yeni kararlar, yeni teklifler alabilirsiniz. Anlaşmalar, sözleşmeler, yeni iş girişimleri ve imzalar meydana gelebilir. Bazı iş birliklerinde bitişler de meydana gelebilir. Sosyal çevrenizde yeni tanışmalar, görev ve pozisyon değişimleri yaşanabilir. Yeni bir eğitime başlayabilir ya da yarım kalan bir eğitimi tamamlayabilirsiniz.

Seyran Ataklı
İkizler ikizler 😇🤷‍♀️🤔