22 GÜN ARAYLA ADETİN 3. GÜNÜ YAPTIRDIĞIM HORMON TESTLERİNİN BİRBİRİ İLE ALAKASI YOK😭😭😭 ÇOK MORALİM BOZUK.

İki kan sonucuna bakarak böyle düşünmeniz gercekten çok tuhaf . Siz doktormusunuzki hemen teşhis ediyosunuz mesela benim e2 hep yüksek çıkıyordu 400 lerde ozmn benim gec menepoza girmem bir sürü yumurtamın olmuş olması gerekiyo tüp bebekle hamile kaldım yumurta toplamada 4 tanecik yumrtam çıktı çünkü pko luyum her ay yumurtlamıyorum. Mesela bi tanıdıgımda tüp bebek yaptırcaktı bir sürü yumurtası vardi ellili yaslarda menepoza girdi ama rahmi erken meneppza girmiş kadın adet oluyodu ama rahmi yaşlıymış . Oyuzden tüp bebek tutmadı. Bi tanidiğima daha otuzlu yaşlarda menopoza gircen son bir iki adet görürsün demişler kadın kendiliğinden hamile kaldı.
Öyle düşünmemin tek nedeni bu testleri 22 gün arayla yaptım Fsh hadi yükselir düşer neyse de estradiol çok düşmüş ondan şüphe ettim. Dediklerine bende katılıyorum aslında kimin erken kimin zamanında kimin geç menapoza gireceği belli değil bende çok duydum doktorların tüp bebek bile tutmaz dedikleri kişiye kendiliğinden hamile olduğunu. Allah’ın takdiri isterse olur. Ben ilaçların yanında hayıt, testere dişli Aslan pençesi de kullanıyorum bakalım nasıl olucak bir kaç aya sonuçlar. C life de çok iyiymiş amh için tedaviden sonra onuda deneyeceğim

Est. çok oynak bir değer. Benim bir ara 303tü çok stresli geçen bir ayımdı mesala o ay. Bir ara 70 sonra 60 sonra 40 bir şey değişiyor yani sürekli. 20 gün önce normaldi de 20 gün sonra menopoza mı gircen yani.
Doktor ilaç verdi mi canım E2 için

Ç
Şimdi deniyorum 5. gündeyim 40 gün kullanıcam. Ben hormon değerlerimi Saraçoğlu hocaya yazdım o bana art Arda 4 kür önerdi hayıt tohumu bitti şimdi testere dişli Aslan pençesindeyim. Daha sonra üçlü karışım çay var sonra tahlile gidicem

Ç

Şimdi deniyorum 5. gündeyim 40 gün kullanıcam. Ben hormon değerlerimi Saraçoğlu hocaya yazdım o bana art Arda 4 kür önerdi hayıt tohumu bitti şimdi testere dişli Aslan pençesindeyim. Daha sonra üçlü karışım çay var sonra tahlile gidicem
O kürü kullandım canım. Sara oğlundan aldim. Erken menopoz kürü büyük ihtimalle. ben bir faydasını göremedim. İnşallah sen görürsün.

Yani şöyle senin de hormon bozukluğu vardı, ve onları dengelemedi öyle mi
Evet. Kurlere başlamadan önce sadece hayıt kullanmıştım fsh i düşürmüştü. Sonra sırasıyla kürlere başladım adet dongumde kısalma oldu. 28 di 25 oldu 21 e geldi. Bıraktım 10 aydirli şimdi sadece E2 de yükseklik va r o kadar .

Evet. Kurlere başlamadan önce sadece hayıt kullanmıştım fsh i düşürmüştü. Sonra sırasıyla kürlere başladım adet dongumde kısalma oldu. 28 di 25 oldu 21 e geldi. Bıraktım 10 aydirli şimdi sadece E2 de yükseklik va r o kadar .
İşte testere dişli Aslan pençesi çok yüksek olan hormonları dengeliuor düşük olanları ise yükseltiyormuş, sen bilirsin yinede

X