22 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.008
1.451
Cuma gününe Ay #Boğa burcunda ve Venüs ile olumlu iletişiminin etkisinde başlıyoruz. Sevgiye, güzelliklere, keyfe odaklı bir güne başlıyoruz, gökyüzündeki gerginliklerin etkisinin daha azaldığı bir gündeyiz. Güzele, iyiliğe, yardımlaşmaya odaklanmanın günündeyiz ne de olsa Cuma günü Venüs günü…

Boğa burcu etkisi ile muhabbete, güzelliklere, keyif anlarına odaklanacağımız bir gündeyiz. Sevdiğimiz yiyecekler, içecekler eşliğinde sohbet, sevdiklerimizi arama ve güzel sohbetler yapma günündeyiz. Gün içinde biraz tembellik yapmak isteyebiliriz. Borsa, finans, yatırımlar ve parasal konularda gündemimizde olacak.

Dikkat etmek gereken ise fikir ayrılıkları, inat etmek ve kendi dediğinin doğruluğuna inanıp karşı tarafı dinlememek olacak. Aklınızda olan sorunlara çözümlerin gelebileceği bir gündeyiz. Güzel gelişmeler olması dileği ile…
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.008
1.451
KOÇ: Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı verecekler ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Güvendiğiniz kişilerle bir arada olma ihtiyacı içindesiniz. Gücünüzü çevrenize ispat etmek isteyeceksiniz.

BOĞA: Sevdiklerinizin fikri sizin için önemli. Daha bağımsız olmaya çalışmalısınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız.

İKİZLER: Çevrenizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanın. Dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında gereken karşılığı vereceksiniz. Ailenizle aranızdaki ilişki çok önemli. Damar sorunlarına dikkat.
YENGEÇ: Bugün alınganlığınız tavan yapabilir. Yaşadığınız aşk varsa, birçok zorluğa maruz kalacaksınız. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da daha sonra dostlarınız hak vereceklerdir.

ASLAN: Çevrenizde size yardım edecek ve enerjisini kullanacak arkadaşlarınız olacak. Bazılarınız tepkili davranıyor ve duygusal çıkmaza giriyorsunuz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine uyum göstermelisiniz.

BAŞAK: Bazı olayların altyapısı üzerinde çalışmalar yapıyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla bir arada olmanın ve onların desteğinin olumlu yansımalar alıyorsunuz. Rakipleriniz tarafından takip ediliyorsunuz.

TERAZİ: İşinizde yükselme, kendiniz için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün. Çevrenizin etkisinde kalacaksınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepki göstermemelisiniz.

AKREP: Yanlış anlaşılma korkusu yaşamanız enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecek. İlişkinizi rutin bir hale getirdiniz. Sorunlarınızı karşılıklı konuşmalı ve aksayan olayları gözden geçirmelisiniz.

YAY: Siz aşka çok önem veren biri olarak her zamankinden daha fazla aşk duygunuzun yoğun olacağını bilmelisiniz. Katılacağınız toplantılarda birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz.

OĞLAK: Özgürlüğünüzü yeterince kullanamıyorsunuz. Çünkü bugün Ay’ın bulunduğu konum, aşk ilişkilerinizi gündeme getirecek. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz zaman son derece huzursuz oluyorsunuz. Uykunuzu ihmal etmemelisiniz.
KOVA: İyi bir dönemdesiniz. Sorunlarınızın kendi içinde çözüldüğünü göreceksiniz. Güvendiğinizi kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanızı sağlayacak. Hayatla ilgili sorunların üstesinden kolayca geleceksiniz.

BALIK: Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece her işi başarıyla sonuca ulaştıracaksınız. İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Çevrenize önem vermelisiniz.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.008
1.451

22 Ocak 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu​

Koç burcu günlük yorumu çalışma ortamında samimi olmasan bile seni aslında çok sevdiklerine şahit olacağın bu kişileri işyerinde sandığın kadar zorlamak istemeyeceksin. Huzurlu bir çalışma ortamının seni beklediğini söylemek mümkün. Huzurla çalıştığın bu işyerinde huzursuzluğa yer vermeyecek ve ağırlığını koyacaksın. Senin için en önemli şeylerden birisi de öncelikle saygı olmuş. Saygısızlığa tahammülünün olmadığı anlar gelecek. Saygısızlık göstermediğin için gösterilmesine de tahammül edemiyorsun. Çalışma ortamında oldukça saygı gören ve lafı geçen bir kimse olacaksın. Çalışma hayatında senin pozisyonunun değişerek daha iyi bir konuma gelmen gibi bir durum olabilir. Konumunun değişmesiyle birlikte maaşın artabilir ve borçlarını daha kolay ödeyebilirsin. Borçların konusunda rahat bir nefes aldıktan sonra tatile çıkmayı düşünebilirsin. Kış sezonunda işlerinin daha hafif olacağını görüyorum.

22 Ocak 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu​

Boğa burcu günlük yorumu hayatın önemli noktalarına işaret eden günler geliyor. Bu ara kariyer hayatın için önemli adımlar atacağın ve kendin içi emek veren durumlarda olacağını hissediyorum. Eğer bu aralar yaklaşan sınavlara gereken emeği vermezsen en son pişman olanlar arasında yer alabilirsin. Ders çalışarak aslında biraz emek vermeyi başardığın an okuduğun bölümün sene hitap ettiğini görebileceksin. Aslında sınavlara hazırlanırken zamanında gereken emeği vermediğin ve daha iyi yerlere gelmek için fırsatlar yaratmadığın için kendine kızgın olduğunu hissediyorum. Fakat geçmiş geride kaldı. Artık olduğun yerde başarılı olmak için emek vermen gerektiğini hissediyorum. Aslında yakında eğitim hayatında parlayacak biri olduğuna işaret eder. Kendin kanıtlamak için fırsatların olacak ve bu fırsatlar sayesinde iyi bir kariyer hayatı elde edebileceksin.

22 Ocak 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu​

İkizler burcu günlük yorumu kariyer hayatının ne kadar karmaşık bir halde devam ettiğine işaret eden oje kutusu oluyor. O kadar çok emek vermek istiyorsun ki adeta her yerde kendini belli etmiş. Fakat dersler ve gelecek kaygısı yüzünden bir türlü odaklanamıyor ve istemesen bile başarısızlık ile karşı karşıya kalıyorsun. Bunun asıl temel nedenlerinden bir tanesinin beyninin çok dolu ve yorgun olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Fakat neye nereden başlayacağım diye düşünerek vakit kaybı yaşamak yerine ipin ucunu bir yerden tutmayı tercih etmelisin. Bu sayede her şey çorap söküğü gibi kendiliğinden gelecek. Bu ara eğitim ve kariyer hayatının başarı dolu olacağına işaret eder. Ekip çalışması içerisinde yer alabilirsin.

22 Ocak 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu​

Yengeç burcu günlük yorumu burada kendini kanıtlamak için gereken fırsatlara sahip olacak böylece daha karlı anları elde edeceksin. Yaklaşan sınavlar olduğunu ve bunlar tam anlamı ile yaklaşmadan bir an önce odaklanman gerektiğini görüyorum. Eğer son güne kadar beklemek yerine en kısa sürede beynini toplayarak çalışmalara başlarsan sonuçlar istediğinden daha iyi olacak. Bu ara hocalarınla aranda ufak çaplı anlaşmazlıklar olabilir. Bu noktada kendine hakim olmaya ve yanlış bir söz söylememeye dikkat etmelisin. Unutmayın ki bir insanın en önemli yılları her zaman okuduğu yılları olmaktadır. Bu yüzden bazı anlarda derslerini sonraya ertelemek yerine zamanında sarılmanda fayda var. Bu ara yeni insanlar ile tanışacaksın. Bunların her biri senin kariyer hayatımda başarılı olması için ellerinden gelen destekleri sunacaklar.

22 Ocak 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu​

Aslan burcu günlük yorumu kariyer hayatın için emek verilmesi gerektiğine işaret eder. Bu aralar çok zorlu süreçlerden geçeceksin ve bazı anlarda pes etmek isteyeceksin. Hem derslerin ağır gelmesi bir yandan da kendini geliştirmek için bir şeyler yapman gerektiği seni ciddi anlamda yoruyor gibi hissediyorum. Bu anlarda aslında daha karmaşık bir hale gelmemek adına biraz dinlenmeli ve ardından nereden başlamak istediğine karar vermelisin. Eğer hayatında nerede yer almak istediğine ilk olarak karar verirsen her şey bundan sonra daha kolay bir şekilde yerini bulacaktır. Yakın zamanda bir konuda ne kadar bilgili ve kararlı bir halde olduğunu kanıtlayacaksın. Hocaların tarafından bir görev verilmesi söz konusu olabilir. Eğer bu görevi hakkı ile yerine getirebilirsen gerçekten de ilerleyen süreçler için hayatında en önemli dönüm noktaları adına iyi bir adım atmış olabileceksin.

22 Ocak 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu​

Başak burcu günlük yorumu eğitim ve kariyer hayatında her ne kadar farklı yerlerde olmak istesen bile daha farklı bir yerde olmana neden oluyor. Hayallerin için gerekli fırsatları elde edememiş olabilirsin. Bu noktada pes etmek yerine ya hayallerin için ileri gitmeyi tercih etmeli ya da olduğun yerde yeni güzel hayaller kurmayı başarmalısın. Eğer şu an olduğun yeri sevmek için kendine bir şans verirsen aslında bu alanda da çok başarılı bir isim haline geleceğini göreceksin. Bu yüzden gelecek için sadece odaklanarak hareket etmeyi bilmende fayda olacak. Bu ara üstlerinde yer alan kişilere kendini kanıtlamak için en olumlu fırsatları elde edeceğine işaret eder. Sana bir görev verilmesi söz konusu olacak gibi hissediyorum. Eğer bunu hakkı ile yerine getirebilirsen gelecek için en iyi adımları kendin için oluşturmuş olacaksın.

22 Ocak 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu​

Terazi burcu günlük yorumu bu ara pek de başarılı olmadığına işaret eder. Aslında ellerinden gelen her şeyi yaptığına inanıyorsun. Fakat bu konuda başarılı olmak için yeterli adımları atamadığını görüyorum. Eğer daha çok odaklanır ve nerede yanlış yaptıklarına bakmayı tercih edersen her şey daha rahat gelecek. Ben şu an asıl sorunun sadece senin neye nereden ve nasıl başlaman gerektiğini tam kestiremediğin için yaşadığını hissediyorum. İlk olarak sakin bir kafa ile kendine bir yol belirleyin ve bu yolun ardından giderken başarının sana ne kadar hızlı geleceğini göreceksin. Daha çok hiç beklenmedik anlarda gelen başarı ve zafer anlamlarını üzerinde taşır. Daha çok gelecek için haberler getirir. Bu ara ne kadar başarılı bir isim olduğunu herkese kanıtlayacak ve ardından daha rahat başarılarından söz ettireceksin. İlerleyen zamanlar için şu an emek vermeyi tercih edersen her an aslında senden yana olacak. Bu kadar farklı anlarda başarıları ile sözü edilen bir isim olmak için hem okul hayatına hem de okul dışında kalan zamanlarda eğitim için iyi ortamlar yaratacaksın.

22 Ocak 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu​

Akrep burcu günlük yorumu kendin için bir şeyler yapmaya başlıyorsun. Artık kendine değer vermeye başlıyor ve kendini mutlu etmek için bazı adımları atmaktan korkmuyorsun. Yıllardır seni hayallerinden uzak tutan her şeyi söküp atıyor ve kendini özgür bir kadın olarak bırakıyorsun. Birisi ile yapacağın bir konuşma sonucunda bu farkındalığa varabilirsin. Kendine de artık değer vermeyi öğreneceğin çok güzel bir döneme giriyorsun. Sana verilen akılları dinlemekten vazgeçmeli ve kendi kalbinin izinden gitmelisin. Böyle yaptığın zaman hayatın sana sunacağı güzellikleri beklemekten başka bir çaren kalmayacak. Hayatın sana vereceği güzellikleri kucaklayacak ve bambaşka bir sen olarak yeniden dünyaya geleceksin. Küçük bir tavsiye vereceğim sana, kendini düşünmek istiyorsan başkalarının seni yönlendirmesine izin vermemelisin canım. Arkadaşlarının ya da ailenin sana dediği işleri bir kenara koyarak, kendi yolunu çizmelisin. Hayatının çok ucu açık olduğunu görüyorum canım. Mutlu bir yaşam seni bekliyor, bazı baskılara maruz kalmış olsan bile artık bunları atlatıyorsun.

22 Ocak 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu​

Yay burcu günlük yorumu yaklaşan sınavlar olduğunu ve eğer hala çalışmak için bir ortam yaratmazsan ilerde pişman olacağını hissediyorum. Bazı şeylere geç kalmadan harekete geçmek ilerleyen zamanlarda pişman olmana engel olur. Sen de şu an hazır olmadığın sınavlar için hemen kolları sıvaman gereken zamanlardasın. Bu ara gelen bir haber olacağı ve bu haber ile eğitim ve kariyer hayatının ne kadar senden yana olacağını göreceksin. Bu süreçlerde sene düşen tek görev kendin için bir şeyler başarmak adına kısa sürede harekete geçmek olacaktır. Bunların ardından zaten tüm süreçlerde senden yana olacak. Keyif içerisinde oturacağın ve gün batımlarını derin bir solukla izleyeceğin mutlu günlerin olacak. Hayata şans ver, o da seni mutlu etmek için kucaklarını açıyor. Unutmamalısın canım hiçbir zaman kendine geç kalmış sayılmazsın, kendine şans verdiğinde hayatı başka bir açıdan görmeye başlayacaksın. Yaşamı daha çok seveceğin günler kapında.

22 Ocak 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu​

Oğlak burcu günlük yorumu bazı beklentilerinin olduğunu, hayattan daha fazlasını istiyorsun ve şuan olduğundan ileriye gitmek için çaba gösteriyorsun. Canım senin başvurmuş olduğun bazı işlerden dolayı yolun açılacak. Artık kendini evin içerisinden dışarı atabilecek ve özgür bir şekilde maddi gücünü kazanabileceksin. En büyük hayallerinden birisinin kendi işini eline almak olduğunu görüyorum. Kendi kazancını elde ettiğin zaman senin için hayatta önemli bir adım tamamlanmış oluyor. Fakat bu isteklerinin gerçekleşmesi için biraz daha sabırlı olman gerekebilir. Birkaç ay daha sabredersen, güzel bir dönüşün sana geleceğini söyleyebilirim canım. Kendi kendini motive etmek istiyorsun ancak olumsuz dönüşler moralini bozuyor. Bu nedenle de oldukça mutsuz birkaç hafta geçiriyorsun. Öncelikle kendine inanman gerekiyor, çünkü özgüvenini gören kişiler senin iş için ne kadar uygun olduğunu kolaylıkla fark edebilecekler. İş aradığın şu dönemde ailenin de seni desteklediğini görüyorum ve onların sana karşı inancı da seni çok üzüyor. Her olumsuz dönüşte onları hayal kırıklığına uğrattığını düşünüyor olabilirsin. Ancak onların da desteği ile birlikte güzel bir noktaya geleceksin.

22 Ocak 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu​

Kova burcu günlük yorumu bu ara geçmişinden gelen bir izi hala taşıdığını düşünüyor ve başka birisi ile olmaya hazır olmadığına inanıyorsun. Ancak geçmişte yaşamayı bırakmalı ve geleceğine bir yön vermelisin. Takılıp kaldığın geçmiş seni sadece yaralıyor, kendini üzmek dışında hiçbir yere varamıyorsun. Çevrendeki kişilerin seni oldukça önemsediğini ve senden gelecek haberleri dört gözle beklediğini söyleyebilirim. Zannettiğinden daha fazla seviliyorsun ve kendini sevgiye bıraktığın zaman yaralarının iyileşeceğini göreceksin. Bu kişiye dürüst olduğun zaman sana karşı yoğun bir şefkat ile yaklaşacak. Hatta öyle ki ondan uzak kaldığın zamanlar için üzüleceksin diyebilirim. Kendi içinde yaşadığın bütün çalkantılardan kurtulmaya çalışmalı, ancak hiçbir şeyi tek atlatmak için kendini yormamalısın. Bu kişiye izin verdiğin zaman daha hızlı bir şekilde çözüm alacaksın.

22 Ocak 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu​

Balık burcu günlük yorumu tatlı dilli bir insansın ve konuşarak insanlara yaptıramayacağın şey yok. Sende şeytan tüyü olduğunu ve bunu iyi bir şekilde kullanabildiğini görüyorum. Bu nedenle de sana yaklaşmaya çalışan çok kişi var, ancak yalnızca bir tanesi sana karşı içten duygular besliyor. Kalbini dinlediğin zaman iyileşeceğin ve mutluluğu bulacağın o yolu kolaylıkla seçebileceksin canım. Hayatın sana güzellikleri aralıyor. Ailen ile her zaman birlik olmanın keyfine vararak, bu yolda onların da desteği ile birlikte ilerleyebilirsin. Çalışma azmini ve içindeki hırsı görebiliyorum canım. Ancak bu hırsın senin içinde zararlı olmasını engellemen gerekiyor. İşe giremediğin süreç içerisinde kendini yıpratmamalı ve inancını daima korumalısın.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.008
1.451

Bugün burçları neler bekliyor? Hangi burç nelere dikkat etmeli? Günün şanlı burçları neler? 22 Ocak 2021 Cuma günlük burç yorumları: Oğlak sevdikleriyle eğlence dolu bir gün geçirecek, Yay yükselen enerjisiyle etrafında dikkat çekecek, Terazi gönül meselelerinde şanslı bir döngü başlıyor, Koç sırlarını paylaşmadığı takdirde canı sıkılmaz.​KOÇ BURCU (21 MART- 20 NİSAN)
Aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgili sıkıntılı bir süreçten geçiyorsanız, onların daha da rahatlayacağı bir gün. Ruhunuzu sıkan pek çok konu hakkında güvenmediğiniz kişiler ile sırlarınızı paylaşmanız ilerleyen günlerde sırlarınızı başkalarından duyduğunuzda sizi sıkıntıya sokabilir. Sağlık açısından baş ağrıları ve migren ağrılarına çok dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU (21 NİSAN- 20 MAYIS)
Dış görünüşünüzle sevdiğiniz kişiyi kendinize hayran bıraktığınız bir gün. Eğer ki görüşemiyorsanız uzunca zaman sonra hasreti biraz olsun dindirecek telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. İş konusunda paraya çevirmek istediğiniz online projeleriniz bulunuyorsa bugün değerlendirmek için gökyüzü çok uygun.

İKİZLER BURCU (21 MAYIS- 20 HAZİRAN)
Sevdiğiniz kişinin ailesinden gelen haberler sizi çok mutlu edecek. Hayatınızda ikinci bir şansı yaşadığınız günlerden geçiyor olabilirsiniz. Beraberliğinizde sürpriz kararlar alırken, belirsizliğinden huzursuz olduğunuz pek çok konunun netliği için birazcık zamana ihtiyacınız var gibi görünüyor.

YENGEÇ BURCU (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ)
Ruhsal anlamda kendinizi çok iyi hissettiğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Gizli tutmak istediğiniz projeler ve iş imkanları bulunuyor olabilir. Biraz daha saklı tutmakta fayda olabilir. Çevrenizdeki dostlarınızdan güç bulacağınız bir süreçten geçiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sağlığınız için sıkıntılı bir süreç olabilir, kendinize dikkat etmelisiniz.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)
İş hayatınızda birlikte çalıştığınız ancak içsel anlamda niyetinden emin olamadığınız kişilerden bugün haberler alabilirsiniz. Bu kişilerle konuşurken sır vermemeye özen göstermelisiniz. Gizli düşmanlıklara çok açık günlerden geçiyorsunuz. Beraberliğiniz hakkında gökyüzü size destek verirken, kalbiniz boş ise hayranlık duyduğunuz birinin sizin hakkınızdaki düşüncelerini öğrenmek sizi çok mutlu edecek.

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS- 22 EYLÜL)
Bugün eşiniz ile günün akşam vakitlerinde özellikle hayal kırıklığı yaşayacağınız özel enerjiler altındasınız. Arkasını görmediğiniz konular hakkında yargılayıcı olmak, belki de olmayan şeylerin içinizde büyümesine sebep verebilir. Beraberliği olmayanlar eski aşktan gelebilecek haberler ile heyecanlanabilir. Miras ve hukuki davalarınız bulunuyorsa çözümlenmesi için biraz daha zamana ihtiyacınız bulunuyor olabilir.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM)
Yakın zamanda beraberliği olan ancak netliğinden emin olmadıkları birlikteliklerini bugün itibariyle sonlandırmayı düşünebilirler. Aşk ve sevgi konularında kendinizi arındırmanız gereken bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Bahar aylarında bu etkilerin yerine sürpriz beraberlikler geldiğinde eminim ki bugünlere üzülerek bakacaksınız. İş konusunda online projeleriniz bulunuyorsa hafta başlamadan planlarınızı yapmak size olumlu destek verecek gibi görünüyor.

AKREP BURCU (24 EKİM- 21 KASIM)
Bugün akşam vakitlerinde kendinizi pek çok kişi tarafından eleştirilirken bulabilirsiniz. Elinizden gelen ancak bazı noktalarda tıkanan pek çok konu hakkında bugün itibariyle bir arınma süreci yaşayacaksınız. Parasal anlamda artan geliriniz karşısında belirsiz ortaya çıkan masrafları planlamanız önümüzdeki günler de sizin için çok iyi olacaktır.

YAY BURCU (22 KASIM - 21 ARALIK)
Pek çok kişi tarafından ilgiyi üzerinizde topladığınız günlerden geçiyorsunuz. Bol haberleşmeli bir gün yaşayacaksınız. Yakın arkadaşlarınız bu durumu biraz kıskanıyor olabilir aman dikkat. Güvenmediğiniz kişiler ile paylaştıklarınıza dikkat etmelisiniz. Evli olan Yay burçları eşleri ile iş hayatlarındaki gerginliği birbirine karıştırmamalı ve anın tadını çıkarmalılar.

OĞLAK BURCU (22 ARALIK - 19 OCAK)
Sevdiğiniz kişi ile yakınlığınızın arttığı ve eski özlediğiniz günlerdeki gibi eğlenceli vakitler geçirdiğiniz harika bir gün. Çocuklarınızın ilgisini üzerinizde hissedeceksiniz. Eşinizin akrabalarının sakladığı bazı düşünceleri sezmek sizi yorsa da aile saadetinize önem vermek önemli. Kalbi boş olan Oğlak burçları ilgilendikleri kişilerden haber alabilir.

KOVA BURCU (20 OCAK - 18 ŞUBAT)
Bugün ruhsal anlamdaki gerginlikleriniz biraz olsun azalacak. İçinizde saklı tuttuğunuz düşüncelerinizi bir anda pek çok kişi ile haberleşirken paylaşmak isteyeceksiniz. Ancak dikkat edin, sonradan pişman olacağınız kişiler tarafından sırlarınız duyulmasınız. Gün içerisinde ufak kaza ve kesici aletlerden zarar görmeye açıksınız aman dikkat.

BALIK BURCU (19 ŞUBAT - 20 MART)
Bugün arkadaşlarınızdan aldığınız haberlere inanmadan önce doğruluğunu sorgulamalısınız. Aşk ve ilgilendiği kişilerden yana gün içerisinde sürpriz telefon görüşmeleri yaşarken, karşınızdaki kişiyi tanımadan önce karar vermemeye özen göstermelisiniz. Evinizin içinde çıkabilecek arıza ve ufak tamir ve temizlikler gün içerisinde sizi zorlasa da, ailenizle birlikte olmak size çok iyi gelecek.UZMAN ASTROLOG ÖZLEM RECEP
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.008
1.451
Koç
Bugün enteresan bir gün, öfkenize sahip çıkmanız gereken bir gündesiniz. Durup durup damarınıza basıp sizi çileden çıkaracak olaylar ve insanlar kapınızı çalabilir. Sökün o kapıyı en iyisi.

Boğa
Bugün siz en iyisi âşık olun. Gönül kapınız açılmış sonuna kadar. Ama yapış yapış âşık olmadan son bir yapmanız gerekenleri yapın sonra aşık falan olursunuz. Tabi zamanınız kalırsa.

İkizler
Bugün biraz korkularınızla tatlı tatlı yüzleşeceğiniz bir gün gibi görünüyor. Özellikle duygusal dünyanızda “Bu böyle gelmiş, böyle gidiyor” derken bulabilirsiniz kendinizi. Karamsar olmayın.

Yengeç
Öyle ya da böyle, bugün kendinizi hoş güzel anların içine bırakmak isteyebilirsiniz. Bu anlamda romantik ilişkiler, sanat gibi konular dikkatinizi çekecektir. Az yemek yiyin, midenize dikkat!

Aslan
Ay Boğa burcunda ve aşk tanrıçası ile güzel açılar içinde bir gönül meselesi içinde kendinizi bir anda bulabilirsiniz veya işyerinizi, evinizi tepeden tırnağa derleyebilirsiniz. Umarım aşk olur.

Başak
İş konularında ve özellikle para mevzularında hararetli bir gün olabilir ama asıl hararet yüreğinizde parlayabilir. Hazır aşk tanrıçası Venüs aşk evinizde ilerlerken hoş bir gönül ilişkisi neden olmasın? Olsun!

Terazi
Aşk, nefret, ihtiras, iflas, şans… bugün ne arasanız o var, gün için de o nedenle kendinizi en iyisi bırakın hayatın kollarına. Bugünü sağdan makul mantıklı geçirin bu size yeter.

Akrep
Her ne kadar ikili ilişkilerde zorlu bir hafta geçirmiş olsanız da artık hafta sonuna çok daha olumlu bir kafayla girebileceğinizi söylememiz mümkün. Bugün daha rahat bir gün olabilir.

Yay
Bugün aslında canınız aile içinde kalmak, tanımadığınız insanlardan uzak bir gün yaşamak isteyebilir. O nedenle yanınızda yakınızda olan insanlara dikkat etmenizde fayda var. Sıkıcı olmamaya gayret edin.

Oğlak
Evet bugün biraz daha rahatlamış olabilirsiniz. Ama yine de aklınızı toparlayıp ciddi güzel zaman geçirmek için sizde biraz caba sarf etmelisiniz. Olumlu bakarsanız bugüne kazançlısınız.

Kova
Eğer mümkünse bugünü tatil etmeniz ne iyi olur. Manasız işler yapmanız, biraz kendinizi eğlendirmeniz size çok iyi gelecektir. Öyle ya da böyle kendinizi açık havaya çıkarın

Balık
Sevgili balıklar, bugün sosyalleşmeniz için hiç de fena bir gün değil doğrusu. O nedenle daha kalabalık içinde, daha çok konuşmanın olduğu bir alanda olmanız size iyi gelebilir.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.008
1.451
Haftanın sonuna geliyoruz ama bugün ilk güzel gün diyebiliriz. O da sadece bireysel olarak geri kalan gündem hep aynı. Bugün parayla ilgili beklentilerimizde sevinebiliriz. İlişkilerde de işler yoluna girebilir. Özellikle sabah saatlerinde aşkta da şans var. Hem sert etkilerden hem Merkür bugün agresif olduğundan sözlere dikkat etsek bugün için yeterlidir.

KOÇ

Para konularında şansı açılanlardan birisiniz. Sağlıkla ilgili beklentiniz varsa güzel sonuç elinize geçebilir. Eski biri tekrardan size geri dönebilir.

BOĞA

Sizlerin günü diyebiliriz. Çok stresli bir haftadan geçiyorsunuz ama bugün sizi sevindiren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dış görünümde değişimler düşünebilirsiniz.

İKİZLER

Enerjinizi düşük hissetseniz de aşkta yaşadıklarınız sizi mutlu edebilir. Eğer hayatınıza yeni biri girecekse sırf eski biri için kararsız kalmayın. Zihnen de değişmek iyi gelecek.

YENGEÇ

Şansınızın çok açık olduğu bir gündesiniz. Bir anda yaşadığınız gelişmeler mutlu edebilir. Aşkta da bu şans sizi bulacak. Kendinize güvenince her işiniz yolunda gidecektir.

ASLAN

Kariyerdeki kara bulutlar bugün dağılabilir. İşlerinizde başarı gelebilir. Maddi olarak da destekleyici bir gün. Eşinizin gelirinde artış olabilir.

BAŞAK

Pozitif bir güne uyanıyorsunuz. Umut ettikleriniz gerçek olabilir. Yüksek öğrenimde işleriniz varsa şans sizinle olacak. Aşkta tutkulu bir gündesiniz.

TERAZİ

Aksi giden finansal işleriniz varsa bugün her şey yoluna girebilir. Sağlığınızda da enerjiniz yüksek olacak. Ailecek beklediğiniz bir gelişme varsa bugün sevinebilirsiniz.

AKREP

Sevdiğinizle olan problemleriniz bugün tatlıya bağlanabilir. Evlilik hayatında güzel ve romantik bir süreçte olacaksınız. Ortaklıkla olan işlerinizde geliriniz artabilir.

YAY

Kendinizden çok bugün başkaları için çaba sarf edebilirsiniz. Altınızda çalışan ekiple güzel işlere imza atabilirsiniz. Aile bireylerini ilgilendiren duygusal bir an yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Güzel görünümler sizi de psikolojik olarak yükseltecek. Gücünüzü her alanda ispat ettiğiniz bir gündesiniz. Aşk hayatındaki krizler son bulacaktır.

KOVA

Yakınlarınızla kutlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul işleriniz varsa yolunda gidebilir. Geçmişinizde bıraktığınız bir kişi tekrardan aklınızı karıştırabilir.

BALIK

Gerek iş gerek eğitim hayatında çevrenizde parmakla gösterilebilirsiniz. Duygusal yönünüz bugün ağır basacak. Hislerinize güvenmelisiniz.