23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.711
203.044
52
Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun
Bize bugünü armağan eden Atatürk'e, silah arkadaşlarına ve o dönemde bizlerin egemenliği için savaşan tüm ecdadımıza teşekkür ediyoruz, nurlar içinde yatsınlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün çocuklarımızın ve içindeki çocuğu büyütmeyen herkesin 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu ve mutlu olsun..En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

18119250_1410898332266595_5272605164287757045_n.jpg

Son düzenleme:
Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın üzerinden tam 99 yıl geçti.Bütün çocuklarımızın ve içindeki çocuğu büyütmeyen herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun...🇹🇷🇹🇷🇹🇷

IMG_20190423_091532_836.jpg

images (41).jpeg

"Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz.’’

images (42).jpeg

"Gelecek için hazırlanan vatan evlatlarına, hiçbir güçlük karşısında yılmayarak tam bir sabır ve metanetle çalışmalarını ve öğrenim gören çocuklarımızın ana ve babalarına da yavrularının öğreniminin tamamlanması için hiçbir fedakarlıktan çekinmemelerini tavsiye ederim."

images (50).jpeg

"Hedefe yalnız çocukları yetiştirmekle ulaşamayız! Çocuklar geleceğindir. Çocuklar geleceği yapacak adamlardır. Fakat geleceği yapacak olan bu çocukları yetiştirecek analar, babalar, kardeşler hepsi şimdiden az çok aydınlatılmalıdır ki, yetiştirecekleri çocukları bu millet ve memlekete hizmet edebilecek, yararlı ve faydalı olabilecek şekilde yetiştirsinler! Hiç olmazsa yetiştirmek lüzumuna inansınlar! Okullardan başka; gazeteler, küçük dergiler köylere kadar yayınlanıp dağıtılmalıdır. Bizim köylümüz ne gazete ne dergi okumaz. Bilenler bilmeyenleri toplayıp, okutmayı, onlara okumayı anlatmayı bir vazife bilmelidir."

images (51).jpeg

"Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır."

images (54).jpeg

"Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir."

880ataturk.jpg

"Her çocuğun doyasıya yaşaması gereken 23 Nisan, Türkiye’nin tek ulusal bayramıdır."

images (57).jpeg

"Çocuklɑrı sɑğlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslɑr, temeli çürük binɑlɑr gibi çɑbuk yıkılırlɑr."

grry_9800.jpg

"Çocuklar her türlü ihmal ve istismardan korunmalı, Onlar her koşulda yetişkinlerden daha özel ele alınmalıdır."

images (55).jpeg

“Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz...

Pon pon kız olarak 23nisanı iple çekerdim.:KK73:
Ne güzel gösteriler yapardık. Her taraf süslenirdi . O eski 23nisanlar kalmasa da Nice güzel bayramlara ..
Bugün çocuklara daha da sıkı sarılalım inşallah:KK200:
Bnde bir geçmişe gittim geldim 😁 o pomponlar ne de çok ünlüydü herkes olmak istiyordu her 23 Nisan seçilirdim ponpon kız olurdum şimdi pek heyecanı yok çünkü çocuklar her koşulda çok sayılıyor çok ilgilendiriyor bizimle tek ilgilenilen gün du 23 Nisan 🇹🇷🇹🇷🇹🇷.kabrin de rahat uyu Mustafa Kemal Atatürk 🇹🇷🇹🇷🇹🇷😍

Rabbim dirliğimizi ,birliğimizi,bozmasın. Vatanımıza zeval ,düşmana fırsat vermesin... Güzel ülkemin ve dünyadaki bütün güzel çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı Kutlu Olsun....En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK200:
Ne güzel dedin eline sağlık Amiiin insallah En Büyük TÜRKİYE

Çocuklarımızın ve her daim içinde 23 nisan heyecanı taşıyan içindeki çocuğu öldürmemiş büyüklerin Ulusal Eğemenlik Ve Çocuk Bayramı'nı kutlarımEn Büyük TÜRKİYE Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına Allah'tan rahmet diler ,sonsuz saygı ve sevgimi sunmayı bir borç bilirim En Büyük TÜRKİYE

Bu kutlamalara en son orta okul yıllarımda katıldım izledim. Aradan yıllar geçti bugün ilk defa gittim. Bi ara duygulandım gözümden yaşlar geldi. O miniklerin sevinci,heyecanı bi an kendimi gördüm. 🙁 Ne güzel çocuk olmak. 👧🏻🧒
23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.... En Büyük TÜRKİYE:KK200:En Büyük TÜRKİYE:KK200:En Büyük TÜRKİYE:KK200:En Büyük TÜRKİYE

X