239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

hersey_dua_ile

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2017
867
1.228
Evettt derdi olan tum ablalarimmm kardeslerimmm
Şöyle 1 hafta bekleyelim. Hem mübarek 3 aylardayız. Dualarımız insallah daha cok kabul olur. Katilmak isteyen yazsin. Ben bir liste olusturayim başlarız inşallah. Her türlü maddi manevi dua,istek,sıkıntı,borç ne varsa o niyetle okuyabilirsiniz
😊😊😊😊😊
Katilanlar tamamlandığında sirayla herkes icin okuruz. 2 gün kadar süre veririz. Herkes 1 gün önce niyetini bana yazar bende niyetiyle beraber paylaşırım
😊😊😊😊😊
Bu esma maddi manevi tıkanıp çaresiz kalanlara, işlerinin önü açılmayıp hep sekteye uğrayanlara çok büyük yararı vardır. Bütün kapalı kapılar birer birer açılır. Engel olan şey neyse -başarı, evlilik, rızk, hastalık, huzursuzluk, düşmanlıklar- yavaş yavaş ortadan kalkar..
Fettah esması ism-i azam sırrı taşır.

Ya-Fettâh, kulların, her türlü güçlük ve sıkıntılarını açan ve kolaylaştıran manasına gelir.
Faydalı ilimlere karşı insanların kalbini açarak, onların islerini kolaylaştıran, bütün zorluklarını ortadan kaldıran Yüce Allah'tır.

Bismillahirrahmanirrahim
1. sepulik sepulik
2. K Kirazxyz
3. A R Y A A R Y A
4. selef0111 selef0111
5. sunpineapple sunpineapple
6. debriyajgazfren debriyajgazfren
7. Adige- Adige-
8. Akulina Akulina
9. 5 528mucizemmm
10. Aktif Lora Aktif Lora
11. Life light Life light
12. agustos72 agustos72
13. humanbeings humanbeings
14. @Akulina(annesi)
15. Sevgicik Sevgicik
16. Hemsirecik Hemsirecik
17. therewillbeaday therewillbeaday
18. Dutt Dutt
19. D E V A D E V A
20. nursevdi nursevdi
21. Balanne26 Balanne26
22. @Btlaydnz23
23. M Mavi Menekse
24. Celikkf Celikkf
25. Aktif Lora Aktif Lora (kardesi)
26. C Cikolataparcacigi
27. E Ecem1628
28. Asiltutku Asiltutku (annesi)
29. duayamuhtaciz duayamuhtaciz
30. Mannnolllyammmm Mannnolllyammmm
31. gamzelita gamzelita
32. M Meva59
33. hersey_dua_ile hersey_dua_ile

Son düzenleme:
Katilmak isteyen yok mu :KK43: Kimsenin derdi sıkıntısı Allah'tan isteyeceği bi muradi yokmu :KK43: mubarek 3 aylarda ağzımız bos durmasin zikirle mesgul olsun kardeslerim :KK43:

Bismillahirrahmanirrahim
Allahın izniyle ben de katılmak istiyorum.
arkadaşlarımız için okurken bile lütfen kalpten güzel bir niyetle okuyalım inşaallah...

Evettt derdi olan tum ablalarimmm kardeslerimmm
Şöyle 1 hafta bekleyelim. Hem mübarek 3 aylardayız. Dualarımız insallah daha cok kabul olur. Katilmak isteyen yazsin. Ben bir liste olusturayim başlarız inşallah. Her türlü maddi manevi dua,istek,sıkıntı,borç ne varsa o niyetle okuyabilirsiniz
😊😊😊😊😊
Katilanlar tamamlandığında sirayla herkes icin okuruz. 3 gün kadar süre veririz. Herkes 1 gün önce niyetini bana yazar bende niyetiyle beraber paylaşırım
😊😊😊😊😊
Bu esma maddi manevi tıkanıp çaresiz kalanlara, işlerinin önü açılmayıp hep sekteye uğrayanlara çok büyük yararı vardır. Bütün kapalı kapılar birer birer açılır. Engel olan şey neyse -başarı, evlilik, rızk, hastalık, huzursuzluk, düşmanlıklar- yavaş yavaş ortadan kalkar..
Fettah esması ism-i azam sırrı taşır.

Ya-Fettâh, kulların, her türlü güçlük ve sıkıntılarını açan ve kolaylaştıran manasına gelir.
Faydalı ilimlere karşı insanların kalbini açarak, onların islerini kolaylaştıran, bütün zorluklarını ortadan kaldıran Yüce Allah'tır.

Bismillahirrahmanirrahim
1. hersey_dua_ile hersey_dua_ile
2.
merhaba, sayı nekadar olacak? Ben de katılmak isterim

X