Abiye Elbise Kombinleri 24 yaş için fazla olgun duran bir elbise mi sizce? Resimli

Neden hep desenli, allı güllü, çiçekli şeyler seçiyorsunuz? Daha modern şeyler bulabilirsiniz.

Screenshot_2022-03-27-22-40-06-119_trendyol.com.jpg

Kızlar bunları beğendim birde ama kolları açık ya :KK43: üstüne ince, yazlık beyaz bi hırkam var dirsek altına kadar kolları olan. Hafif örgü dantel gibi delikli. Ay pek anlatamadım da :KK70: Yazları terletme falan yapmıyor ama öylede olmaz dimi üstüne :KK43:
Ya yanlış anlamazsan bir şey sorucam. Yazın askılı giymiyor musun? Kolları çok açık dediğin için merak ettim. Bence kolları açık değil ama kollardan ziyade boyu daha sorun olur diye düşünüyorum senin için.

Böye midi boy elbiseler iyice boyu kısıyor hafif daha kısasını tercih edebilirsiniz ama beğendiyseniz bence de şık güzel

Ben geçen trendyolda bu elbiseyi gördüm ve aşık oldum neredeyse. Ama yanlarından dolayı muhtemelen bunada açık diyebilirsin.

Eklentiler

• Screenshot_20220327-224955_Trendyol.jpg
    Screenshot_20220327-224955_Trendyol.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 107
Ya yanlış anlamazsan bir şey sorucam. Yazın askılı giymiyor musun? Kolları çok açık dediğin için merak ettim. Bence kolları açık değil ama kollardan ziyade boyu daha sorun olur diye düşünüyorum senin için.
Boyunu ölçtüm aslında diz hizama geliyor hatta bi tık da uzun, ben normalde kendi tarafımın düğününe gitsem bu şekilde direk giyerim elbiseyi ama eşimin akrabalari olacağı için uzun kollu giyeceğim

Seçimlerin çok ama çok kötü şifon bir elbise daha güzel olur. Bunlardan kat kat daha güzel sade veya çiçekli elbiseler var. Hem çok açık olmasın deyip hem çok açık kıyafetlere bakıyorsun tutarsızsın.
Son attıgım açık sadece aslında. Onunda kollari sorun yoksa önünün cok kapalı olması yüzümden dolayı yakışmıyor sanki bana :KK43: yada bana öyle geliyor olabilir

Kızlar bunları beğendim birde ama kolları açık ya :KK43: üstüne ince, yazlık beyaz bi hırkam var dirsek altına kadar kolları olan. Hafif örgü dantel gibi delikli. Ay pek anlatamadım da :KK70: Yazları terletme falan yapmıyor ama öylede olmaz dimi üstüne :KK43:
Bu çiçekliler fena değil. Gündelik için olur.
Düz desenler her zaman daha şık durur.

Evet olgun bir elbise. Yakışacağını sanmıyorum

Yaşınıza ve fiziğinize uygun çok güzel elbiseler bulabilirsiniz aslında. Özellikle Trendyolmilla’da envai çeşit elbise var.

Sanki daha güzel modeller bakabilirsiniz

Bence köy düğünü olduğu ve yazın olacağı için daha modern,uçuş uçuş bir şeyler tercih etmelisin.
Yaşınada daha uygun olur.

eklemiş olduğunuz elbiselerin ve bluzların hiç biri yaşınıza uygun değil bence internette harika elbiseler var modern lütfen onlardan seçin

Aslında güzel, şık, hanım hanımcık ama yaz düğünü olacağı için pudra, pembe, mavi gibi soft renkler ve çiçekli desenler seçmelisin.

Kızlarrr selamlar. Gene ben gene bir elbise modeli göstermeye geldim size :KK70: tavsiyelerinizden yola çıkarak şöyle bi elbise daha buldum. Boyu tam dizimin bi parmak üstünde diyebilirim cm bilgisi alarak ölçtüm boyum 1.52 elbise 76 cm.(topuklu giyeceğim) Bu kadar kısa değil yani. Ama tek sorun elbise şifon, düğün açık alanda oynarken halay vs cekerken rüzgar esipte benim alt bölüm şak diye açılır mı :KK70: hiç bu tarz elbise giymedim bu yüzden bilemiyorum

Sizce nasıl.

Eklentiler

• Screenshot_20220629_104005.jpg
    Screenshot_20220629_104005.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 86
Kızlarrr selamlar. Gene ben gene bir elbise modeli göstermeye geldim size :KK70: tavsiyelerinizden yola çıkarak şöyle bi elbise daha buldum. Boyu tam dizimin bi parmak üstünde diyebilirim cm bilgisi alarak ölçtüm boyum 1.52 elbise 76 cm.(topuklu giyeceğim) Bu kadar kısa değil yani.

Sizce nasıl. Buarada kumral saçlı beyaz tenliyim yeşil gözlüyüm sizce bu elbisede yüzüm çok soluk mu kalır renk olarak baskın değil ya koyu renklere mi yönelsem bilemedim
Yaşınıza uygun güzel bir elbise bence 😊 Bu tarz elbiselere topuklu sandaletleri çok yakıştırıyorum

Yaşınıza uygun güzel bir elbise bence 😊 Bu tarz elbiselere topuklu sandaletleri çok yakıştırıyorum
Çok teşekkür ederimm alıyorum ya benimde içime sindi 🤗 ama tek sorun elbise şifon ya, düğün büyük ihtimal açık alanda oynarken halay vs cekerken rüzgar eserse açılma gibi sorun olur mu 🙈 hiç bu tarz elbise giymedim bu yüzden bilemiyorum gerçi ağustos ayında olacak zaten sıcak bi ay öyle şiddetli rüzgar olmayacağı için sorun olmaz sanırım 🥰

Çok teşekkür ederimm alıyorum ya benimde içime sindi 🤗 ama tek sorun elbise şifon ya, düğün büyük ihtimal açık alanda oynarken halay vs cekerken rüzgar eserse açılma gibi sorun olur mu 🙈 hiç bu tarz elbise giymedim bu yüzden bilemiyorum gerçi ağustos ayında olacak zaten sıcak bi ay öyle şiddetli rüzgar olmayacağı için sorun olmaz sanırım 🥰
Sanmıyorum sorun olacağını 😊

Ben de beğendim elbiseyi çıtı pıtı 😍
Ben bekarken mini çok giyerdim. İçine kadın boxer’ı giyerdim. Ne olur ne olmaz. Ten rengi ya da beyaz alabilirsin.
Sende açılma korkusu yaşamadan rahat rahat oynarsın.

Eklentiler

• 32E126A9-F144-468E-AA75-63B1F9F2BCB9.jpeg
    32E126A9-F144-468E-AA75-63B1F9F2BCB9.jpeg
    11,4 KB · Görüntüleme: 82
Ben de beğendim elbiseyi çıtı pıtı 😍
Ben bekarken mini çok giyerdim. İçine kadın boxer’ı giyerdim. Ne olur ne olmaz. Ten rengi ya da beyaz alabilirsin.
Sende açılma korkusu yaşamadan rahat rahat oynarsın.
Çok teşekkür ederim bunuda alayım içim rahat olur🥰🥰🤗

X