27/12/2008'de Bizde Nişanlandık (Fatma & Yusuf)

fatobrs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
286
0
38
Arkadaşlar geçtiğimiz Cumartesi günü bizde nişanlandık. Kayınpederimin rahatsızlığı nedeniye ertelenen nişanımız sonunda yapıldı. Evde aile arası sade bir nişan oldu ama yine de çok güzeldi. Fotoğrafları tam toparlayamadım ama en azından yüzük takılma anını ve yaşadığımız mutluluğu sizlerle paylaşmak istedim.

Hepinize sevgiler...

Fatma ve Yusuf'la tanışın öncelikle :1hug: yerimseniben
fyc3ql4.jpg

w486.png

Bu da yüzük takılma anında ki fotomuz :lepi:

fyc1uf7.jpg

w314.png

ayyy çok tatlıymışsın sen ya:1hug:
birbirinize de çok yakışmışsınız
maaşallaaahhhh:nazar:
allah tamamına erdirsin canım
dilerim çok mutlu olursunuza.s.

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, darısı dileyen herkesin başına :)

Talin amiiiinnn :) Buradan da tebrik ettiğin için sana bir kez daha teşekkürler, çok mutlu ettin beni senağlama

ALLAh tamamına erdırsın canm benımm:) mutlulugunuz daım olsun darısı tum bekarlara

ayy ben evde kaldm galıba sanırsam herhal:nazar:

mutluluklar cnm benım cok yakışmışınız kımsecıkler ayıramasın darısıda başıma ınş:Saruboceq:KK43:ayy sankım cok meraklıyım ha:roflol:)

hayırlı olsun ve Allah tamamına erdirsin inşallah.. ve de tabi ki ne diyorum; "darısı başıma, AMİN" diyorum :)))

podmena traffica testüzüde göstersin hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin canım:nazar: sonunda sen de katıldın nişanlılar alemine hoşgeldin bakalım a.s.

canim canim canimmmmm

sonunda nisanlandin cok mutlu oldum cok ama cok sevindim bitanem ya.. dertlesiyorduk seninle nisan ne zaman olacak diye aha nisanlandin gitti :))

ömür boyu mutluluklar dilerim canim, allah tamamina erdirsin

X