27 yaşındayım polikistik overmışım.!

MevaDeva

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
79
18
33
Polikistik over hastasıyım,adetlerim 32 ile 36 gün arasında değişiyor.geçen ay Laboquick ovulasyon testleri ile her gün düzenli takip ettim yumurtlmayı.Adetimin bittiğinden tam 5gün sonra çift çizgi kırmızıydı.Ardından 10 gün daha geçtikten sonra kopkoyu çift çiZgi T C’den daha koyu çıktı,ertesi sabah ikisi aynı koyulukta bir sonraki sabah ise silikleşti.Poliskistik over yumurtlama tembelliği dedi doktor bana bu ay glifor ilaç verdi başlayavağım.Ama yumurtlama tembelliği varsa neden ovulasyon testlerim pozitf çıktı.?Test mi hatalı acaba.?Fikri olan bu durumu yaşayan varmı.?

Merhaba canım benim de polikistik var ama bu çocuk olmaz diye bişey yok 32 gün adet normal benim 28 ilaç kullanmayın çünkü o kist kronik zaten

2 ay korumasız ilişki
Denedik hamile kalamadım bu sebeple panik oldum galiba.
Evlendikten tam bir yıla kadar denemen lazım çocuk yapmak için bir yıl sonra baktın tutmuyor o zaman doktora görün lakin polikisten korkma o çocuk olmama diye bir kaide yok hemen her kadın da olan bişey olur Allah'ın izni ile siz panik olmayın brn 6 haftalık çocuk kalbi durdu kürtaj oldum 5 ay oldu kürtaj olalı bende deniyorum olması için ama daha 3 ay olmaz en az 7 ay geçecek

Sıkıntıya girme olur bak benimde vardı polikist benim oldu kan pıhtım vardı diye kalbi durfu

Kuzum inanma ya ilaç firmasında çalışanlar var konuştum rahmi öldürüyor onlar ve çocuk yaparken adet olana kadar hiçbir ilaç kullanma onlarda engelliyor
Bıraktım zaten.Hayırlısıyla sağlıkla hamiş kalsam inşallah diye dua ediyorum.🙏🏻

X