Aşılama 28 Aralık ilk aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Sare0510

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
29
9
27
Mrb . Öncelikle annelerimiz ve bebeğini bekleyen annelerimiz .vee bebek hasreti çeken anne adayları.yuregim çok yaniyor. 16 aylık evlilik sürecimde ilk günden bebek istedik Olmuyordu ya eşimde ya bende sorunmu var düşüncesi bizi alt üst etti tedavi için doktora gittik pcos olduğumu ogrendim rahim filmim çok güzel çıktı sorun yoktu 4 ay önce çekindim . Doktorumuz doğal yolla kalmayi deneyin dedi hep 16. Ayimiza kadar bekledik yine yok 😁 sonra aşılamaya karar verdik gün geldi çattı femara kullandım eşim catlatma ignemi vurdu ve 2 gün sonrasında aşılama yapıldı 🥰 bugün 11. Gundeyim . Öyle çok ağrılarim oldu ki 7. Güne kadar kabızlık bel sırt ağrısı..tiksinme beyaz akıntılar . 7. Günden sonra cokk coook acikmaya başladım ve regli olacak gibi sancılarım var . 14 aralik son regli tarihim . 15 ocakta regli günüm . . Elim ayağım dolasiyor kendimi hamileymisim gibi bebeğimle konuşuyorum sanki o beni duyuyor gibi . Eşim bugece dediki yanakların şişmiş 😁😁😁 eşim benden çok meraklı ilimizdedir sabahlara kadar uyku yok.

Mrb . Öncelikle annelerimiz ve bebeğini bekleyen annelerimiz .vee bebek hasreti çeken anne adayları.yuregim çok yaniyor. 16 aylık evlilik sürecimde ilk günden bebek istedik Olmuyordu ya eşimde ya bende sorunmu var düşüncesi bizi alt üst etti tedavi için doktora gittik pcos olduğumu ogrendim rahim filmim çok güzel çıktı sorun yoktu 4 ay önce çekindim . Doktorumuz doğal yolla kalmayi deneyin dedi hep 16. Ayimiza kadar bekledik yine yok 😁 sonra aşılamaya karar verdik gün geldi çattı femara kullandım eşim catlatma ignemi vurdu ve 2 gün sonrasında aşılama yapıldı 🥰 bugün 11. Gundeyim . Öyle çok ağrılarim oldu ki 7. Güne kadar kabızlık bel sırt ağrısı..tiksinme beyaz akıntılar . 7. Günden sonra cokk coook acikmaya başladım ve regli olacak gibi sancılarım var . 14 aralik son regli tarihim . 15 ocakta regli günüm . . Elim ayağım dolasiyor kendimi hamileymisim gibi bebeğimle konuşuyorum sanki o beni duyuyor gibi . Eşim bugece dediki yanakların şişmiş 😁😁😁 eşim benden çok meraklı ilimizdedir sabahlara kadar uyku yok.
Femara çatlatma iğnesi aşılama ve progestan 7 gün kullandım

Aşılamanın 13. Günü test yapmıştı çıkmıştı sende yap 😊 benim de çok sulu akıntım oluyordu

Canım merhaba seninle aşılama tarihlerimiz ve son adet tarihlerimiz aynı banada doktor ayın 12snde yap dedi bakalım neler olacak:)

Canım merhaba seninle aşılama tarihlerimiz ve son adet tarihlerimiz aynı banada doktor ayın 12snde yap dedi bakalım neler olacak:)
Belirtilerin neler . 11 .gundeyim regli sancım var .ve akıntım geliyor . Damarım belli olmuş . Ve arkadaşım ellerin şişmiş dedi 🙄

Belirtilerin neler . 11 .gundeyim regli sancım var .ve akıntım geliyor . Damarım belli olmuş . Ve arkadaşım ellerin şişmiş dedi

Kızlar bende ilk aşılamamı yaptırıcam 2GUN sonra famera kullandım 2 yumurta gelişti sizin sonuçlar belli oldu mu?🙏

16. Gundeyim kanama gelmedi reglime 2 gün kaldı . Sabirsizca bekliyorum ama test yapmıyorum . Günlerdir regli ağrım vardı bugün bel ağrım basladi

Bu arada ilk aşılaman mı? Benim ilk. Öncesi 3 çatlatma iğnesi denedik olmadı. Polikistik Over var ben de. Yaş 35:) Ama Allah ol der olur belli olmaz.
Bende 25 yaşındayım 2017 de asilama oldum 2 kere ilk düşük oldu 2.asilamam tuttu şuan 3 yaşında oğlum var ikinci cocuk icin ugrasiyoruz bakalım inşallah buda tutar bende de pko var hemde ileri derece abla tarlusal içmezsem adet göremiyorum malesef

X