28 günlük bebeğim ve uykuda çıkardığı sesler

NightStalker

E♡
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
4.659
3.970
31
Selam, bu sesler normal mi ? Ikinmadan bahsetmiyorum çoğu zaman boğazını temizliyor gibi yapıyor normal mi

Balgam fln vardır belkı dra bı gotur baksın canım

10unda randevu var gidicez genel muayene orda bahsedicem annem normal diyo da bilmiyorum çok gürültülü uyuyor. Gerçi şuan sessiz ama çoğu zaman böyle. Bu arada bebegimin pku değeri yüksek çıktı okudun mu onu

Burun temizligini guzel yapiyor musunuz. Bebekler burundan solunum yapar doluysa hirlama gibi olur. Onun disinda birsey varsa dr muayene de soyler cnm

Burun temizligini guzel yapiyor musunuz. Bebekler burundan solunum yapar doluysa hirlama gibi olur. Onun disinda birsey varsa dr muayene de soyler cnm

Ya küçük bi cihaz aldım ama hiç denemedim açıkçası annemin lafına bakıp çünkü bide burun dolu değil görünürde uçta çok minik 1 tane sümükcük oluyo onu da alıyorum peceteyi küçültüp. Yarın muayeneden sonra bi denicem

Ya küçük bi cihaz aldım ama hiç denemedim açıkçası annemin lafına bakıp çünkü bide burun dolu değil görünürde uçta çok minik 1 tane sümükcük oluyo onu da alıyorum peceteyi küçültüp. Yarın muayeneden sonra bi denicem
Buyudukce kendi burnuna yastiga suruyo yada kasiyo daha kolay cikartiyo. Bir kere aksam aspirasyonla cekebilirsin. Benim bebegimde kiş bebegiydi kalorifer cok kurutuyor burnu cekiyorduk. İcinden gelen oluyordu. Bir gun bi dene cekmene ragmen aynimi degilmi fark varmi bir bak zarari yok onun.

serum fizyolojik sıkıp az miktatda agzinla cekiyorsun bebedor yada otribebe aksamlari tok degilken cek bence

Şuan çok sessiz mesela uyuyo ama genelde böyle bi deneyeyim. Muayene oldu hiç bi sorun yok ne ciğerde ne başka bi yerde. Azcık boylu azcık kilolu o kadar :KK70:
Cigerden olsa oksurur dr dinlemistir. Basini az yuksek yatiriyorsun dimi . Bi denede en azindan ondan olup olmadigini anlarsin. Odaya kaba su koy yada kalorifer petek icin kaplar var onunla oda biraz nenlenis

Cigerden olsa oksurur dr dinlemistir. Basini az yuksek yatiriyorsun dimi . Bi denede en azindan ondan olup olmadigini anlarsin. Odaya kaba su koy yada kalorifer petek icin kaplar var onunla oda biraz nenlenis

Yok dumduz yerde yatiyo hatta biraz içine göçük bölümleri de olabilir yastıktan azcık daha sert bişey minder gibi besigin içinde. Şuan ayağımda salliyorum mesela yastıkla bi gram ses çıkarmıyo. Ya da şuna bağlıyorum tam uykusu gelmemisse böyle yapiyo olabilir

X