28 mart - 3 Nisan balayı tatil önerilerinizi bekliyorum?

fundafunda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
13
0
37
Arkadaşlar,
28 Mart Kısmetse düğünüm var. 29 Mart - 3 Nisan tarihinde balayına gideceğiz. Bol bol dinlenebileceğimiz, düğün stresini atabileceğimiz sakin ve romantik bir tatil istiyoruz. Balayımızı Yurtiçinde geçirmeyi planlıyoruz. Jakuzili ve lüks odaları olan, yemek ve hizmetlerinin çok iyi olduğu dört dörtlük bir otel istiyoruz. Sıkılmayacağımız bir tatil yaşamak istiyoruz yani aktiviteleri olan lüks bir otel. Balayımız mart ayına denk geldiği için oteller çok dolu ve hareketli olmuyor. O yüzden sıkılmayacağımız rüya gibi bir tatil geçireceğimiz bir yer istiyoruz. Otelin odası benim için çok önemli. Sizlerinde tahmin edeceği gibi eşinizle ilk beraber kaldığınız ve balayınızın olduğu, ileride aynı yere gidip kaçamak yapacağınız, özel bir oda olmalı diye düşünüyorum.
Fikir ve tavsiyelerinizi acilen bekliyorumhihoyyyt

sana alanya antalya tarafarını önerebilrm cnm istedgn özellkte birçok otel var ve havalarda iyi olur ozamnlar butaraflarda

:) Canım benim çok sevindim yani mart sonunda havalar güzel diyorsun. Denize giriliyormu o tarihlerde. Ben denize giremeyeceğiz düşüncesi ile otellere bakıyorum çünkü. Peki orada bana özellikle önerebileceğin otel varmı. Merkezede yakın olan yani çarşıları olan gezip tozabileceğimiz yerler

aynı tarihde bizde balayında olacağız ,
senin isteklerinin aynısı bendede mevcut
ama ben sanırım rixos sungate e rezervasyon yaptıracağım bugün yarın

ama quenn elizabeth ve voyage belek de aklımın bir köşesinde.

aynı tarihde bizde balayında olacağız ,
senin isteklerinin aynısı bendede mevcut
ama ben sanırım rixos sungate e rezervasyon yaptıracağım bugün yarın

ama quenn elizabeth ve voyage belek de aklımın bir köşesinde.

tatlım rezeervasyon yaptırdın mı?yaptırınca fiyat hakkında bilgi verebilir misin?hangi balayı paketini istiyorsun?

rixosa yaptırdım rezervasyon canım .
ets den değil direkt otelin kendisinden yaptırdım ben
indirimle falan gecelik 108 tl kişi başı.
balayı paketide var ama hangisi hatırlamıyorum şimdi canım

X