29 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

Nhessa

Nirvana
Pro Üye
13 Eylül 2013
51.681
2.660
KOÇ

Sizler için önce aileniz gelebilir. Gayrimenkul işleriniz varsa öğleden sonra güzel etkiler hakim. Hislerinizle değil mantığınızla bugün kararlar alın.

BOĞA

Ay boşluktayken maddi işlemleriniz havada kalabilir. Alışverişlerde sıkıntı çıkabilir. Öğleden sonra sosyal önünüz aktif olacak. Çevrenizden alacağınız haberler sevindirebilir.

İKİZLER

Ay’ın boşlukta olması sabah kararsızlıklar yaratabilir. Tek şeye odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra gelirinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Sabaha karşı gördüğünüz rüyalar çıkabilir. Eski işleri tamamlamak için ideal bir sabah. Öğleden sonra ise enerjiniz yükseliyor. Dış görünüşte değişimler için güzel bir zaman.

ASLAN

Sabaha ruhsal olarak pozitif ama fiziksel olarak yorgun başlayabilirsiniz. Öğleden sonra ise düne oranla enerjiniz azalabilir. Eski defterlerin açılması buna sebebiyet verebilir.

BAŞAK

İş görüşmelerinizde, toplantılarınızda sonuç almakta sabah zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra ise şansınız açılıyor. 13:28 sonrası el attığınız her konu pozitif olarak size yansıyabilir.

TERAZİ

Akademide sınavlar, sunumlar varsa sabah aksilikler vakit alabilir. Öğleden sonra ise kariyerde güzel haberler gelebilir. Beklenen başarılara imza atabilirsiniz.

AKREP

Parayla ilgili sabah sorunlar olabilir. İşlemleriniz havada kalabilir. 13:28 sonrası belirsizlikler sona eriyor. Pozitif bir Akrep var. Çok sevineceğiniz bir haber gelebilir.

YAY

Partnerinizle iletişim sorunları olabilir. Haber almakta zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra ise maddi olarak güzel bir zaman. Beklediğiniz paralar elinize geçebilir.

OĞLAK

Altınızda çalışan ekiple yanlış anlaşılmalar ofiste yaşanabilir. Öğleden sonra ilişkiniz gündem olacak. Romantik bir zamandasınız. Partneriniz sürprizler yapabilir.

KOVA

Sabaha şansınız açık başlıyorsunuz. Ama zihniniz karışık olduğundan hızla verilen kararlar hatalı olabilir. Öğleden sonra keyfiniz yerine geliyor. Duygusal hayatta yüzünüz gülebilir.

BALIK

Sabah ev içinde aksilikler olabilir. Yapacağınız işler uzun vakit alabilir. Öğleden sonra ise şansınız açılıyor. Özellikle bunu aşk hayatında hissedebilirsiniz.

Ay yengeç burcunda 🌙
13.30 ‘den önce boşlukta ama..
Ayın en tatlış konumu..
Cok merhametli ve anlayışlı olabiliriz.
Evim evim, güzel evim durumu hakim olabilir eve dair her elimizi attığımız parlayabilir.
Maziye dönüş de getirir,geçmişe çok özlem.. zaten neptün kareleri yetiyor o konuda :)

Sevgilimizle duygusal, manevi konuşmalar yapabiliriz.
Herkes duygularını çok rahat birbirine iletir.
Aşırı fedakar olmamaya dikkat edelim.
Mide, göğüs sindirim sorunları olabilir.

Akşam saatleri sabırsız ve bıraz tansiyonu yukselten etkıler var.
Gun içindeki duygusal halimiz, ‘ yettin ama artık ‘ haline dönüşebilir.

KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇ

29 Aralık 2020 Salı günü saat 13.28’te Ay İkizler burcundan ayrılıp Yengeç burcuna geçiş yapıyor olacak. Sabah saat 06.01 ile 13.28 arasında Ay boşlukta olacak.

BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞA

Ay’ın Yengeç burcuna geçeceği salı günü yakın çevrenle ilişkilerin öne çıkıyor. Ailevi konularda önemli gelişmeler günün ikinci yarısından sonra söz konusu olabilir.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Parasal konularda fazla tutucu davranabilirsin. Sabah saat 06.01 ile 13.28 arasında yeni bir iş başlatmamaya özen göstermelisin.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ

Fiziksel sağlığın ile ilgili konularda önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Daha çok kendinle ilgili konulara yöneleceğin salı günü hassas enerjiler altında olabilirsin.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN

Ay arka alanında ilerliyorken geçmişte kalan günlere olan özlemin artabilir. Duygusal açıdan hassas bir günündesin. Alınganlıkların artabilir.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK

Sosyal çevre ile ilişkilerinin sıcak bir şekilde seyredeceği gün içerisinde aşk hayatında gerçeklerden kaçmaya meyilli olabilirsin. Ayın burç değiştirmesinden ötürü değişken enerjiler altındasın.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ

Sosyal statünü ilgilendiren konularda önemli bir teklif alabilirsin. Ailevi konuları da çok fazla önemsediğin bir gündesin.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP

Yurt dışı ile ilgili konularda önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde enerjin hayli yerinde. Sportif faaliyetler açısından sabah saatlerini değerlendirebilirsin.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY

Miras veya benzeri bir konuda beklediğin bir haber gelebilir ve beklenmedik bir gelişme yaşanabilir.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK

Salı günü saat 13.28’de Ay karşıt burcun olan Yengeç burcuna geçiş yapıyor olacak. İkili ilişkilerine odaklanacağın bir gündesin.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA

Günlük işlerinin öne çıktığı bugün evcil hayvanlarının bakımı ile ilgilenmen gerekebilir. Sağlığına özen göstermelisin.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIKLAR

Hassas bir günündesin. Çocuklarınla ilgili konular gün boyunca öne çıkabilir. Dolunay öncesinde gerginliklere dikkat etmelisin.

KOÇ: Kendinizi yeniden yapılandırma yolunu seçebilir ve eski şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Farklı şeyler üretmek istiyorsunuz. Başarma içgüdüsü ile hareket etmeyi amaç edindiğiniz için şans kapısı size açık.

BOĞA: Takıntılı biri değilsiniz. Ama bugün olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin enerjilerin düşüklüğü sizi olumsuz etkileniyor ve çevrenizi yargılıyorsunuz. Kısa yürüyüşler yapmalısınız.

İKİZLER: Kısa yollarla ilgili haberler sizin isteklerinizin doğrultusunda ilerleyecek. Kardeşlerinizle ya da babanızla olan ilişkileriniz gündem kazanıyor. Arkadaşlarınızla iş birliği yapmanız sizi olumlu kılacaktır.

YENGEÇ: Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için paylaşıma açık bir gün. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan hoşlanmıyorsunuz.

ASLAN: Birlikte iş yaptığınız kişilerin nitelikli olmaları sizin için önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız başarıların altına imza atacağınız bir dönem. Ortaklıklar konusunda bazı kişilerin desteğini göreceksiniz.

BAŞAK: Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için, görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. Hırslı ortamlarda bulunmak istemiyor, kesin çözümler istiyorsunuz.

TERAZİ: Güçlü planların kişisisiniz. Fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden tepki alıyorsunuz. Yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için desteğe ihtiyacınız yok. Bugün enerjiniz yoğun.

AKREP: Disiplin size yakışıyor. Finans konularının gündem kazanmasıyla sert ama akıcı planlar yapıyorsunuz. Gizli anlaşmaların faydasını göreceksiniz. Bugün düşüncelerinizi kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

YAY: Gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin verin, geleneksel kişileri yargılamaktan vazgeçin. Yetenek ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracaksınız.

OĞLAK: Yöneticilik konusunda çevreniz ders verecek davranışlar sergilemeniz iyi hissettiriyor. Bugün güven duygusuna ve onaya her şeyden çok ihtiyacınız var. Mesleki hırslarınızla baş etmeyi öğrenmelisiniz.

KOVA: Görüşeceğinizin kişilerin toplumsal başarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Kısa seyahatler söz konusu.

BALIK: Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmaları için uygun bir gün. Bu çalışmaları çevre faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz.

29 Aralık 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu​

Koç burcu günlük yorumu bazı anlarda her ne kadar yorgunlukları işaret etse bile bazı anlarda da yorgunluklardan sonra gelen güzelliklere işaret eder. Siz bu zamana kadar aşk konusunda birçok zorluk çekmişsiniz. Kimi sevsem açıldı kısmeti ya da kime değer versem gözü dışarı kaydı bir şımardı gibi düşüncelere girmiş olduğunuzu hissediyorum. Bu belki doğru olabilir. Ama geçmişe takılı kalmak geleceğinizi kendi elleriniz arasında almanıza neden olur. Eğer olur da geçmiş yerine gelecek demeyi başarırsanız çok mutlu bir aşk hayatınız olacağını görüyorum. Aslında yakın zamanda bir yola çıkacağınıza işaret eder. Bu iş gezisi ya da arkadaşlar ile bir eğlence de olabilir. Gitme amacı her ne olur ise olsun hayatınızda oluşacak birçok güzelliğin temelinde yer alacak. Aşk hayatınızda yer almak için emek verecek kişi ile bu yolculuk sırasında tanışacak olduğunuzu hissediyorum. Yanınıza gelmek için çekinecek ve bir ortak arkadaş bulmaya çalışarak aranızda bir köprü kurmanızı isteyecek gibi görüyorum. Bu köprüleri direk yıkmak yerine belki bu sefer doğru kişidir diyerek şans vermeyi denemelisiniz. Çünkü ben bu sefer gerçekten de doğru kişiyi bulacak olduğunuza inanıyorum. Siz de inanın ve güzel birliktelikler için şans verin.

29 Aralık 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu​

Boğa burcu günlük yorumu daha çok geçmiş ilişkilerde yaşanan sıkıntıları ve bu sıkıntılar ile bürünmüş olduğumuz durumlara işaret eder. Hayatımızda daha iyi yerlere gelebilmek ve yenilere yer açabilmek için bazen eski defterleri tozlu raflara kaldırmak gerekebilir. Geçmişinizden kurtulduğunuz an ve hayatınızdan kalbinizden aklınızdan artık nerenizde hala yer veriyorsanız atmanız gerekir. Bunlardan kurtulunca ne kadar farklı insanlar ile huzur dolu anlara gireceğinizi söyleyebilirim. Bazen çok sevebiliriz ama bu illa o kişinin doğru kişi olacağı anlamına gelmez. Bir yerde bitmek zorunda kalabilir. İlk olarak bunu kabullenmemiz ve ardından hayata tutunmamız gerekir. Aslında hayatımıza girecek aşkları ve nasipleri işaret eder. Kalbinizin adeta eskisinden daha çok heyecan dolu olacağını ve yerinden çıkmak için can atacak olduğunu görüyorum. Bu noktalarda ise sabır gerekiyor. Kalabalık bir ortamda yer aldığınızı görüyorum. Bu ortamda neşe dolu olacak ve hayatın gerekli tüm güzelliklerini elde edeceksiniz. Aşk tadına varmanız için gelecek ama o güne kadar kendi içinize kapanmak yerine yeni insanlara açık olmayı denemelisiniz. Her bir insanın hayatımızda bir deneyim olduğunu unutmamalısınız. Bu yeni ilişkinizde eski deneyimleriniz sayesinde hatalarınız en aza inecek ve daha mutlu bir ilişki temeli atabileceksiniz.

29 Aralık 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu​

İkizler burcu günlük yorumu herkesten ayrı bir üzüntü yaşamış olabilir ve kendinizi kabuğunuza çekmek istemiş olabilirsiniz. Karşınıza aklınızın dahi almayacağı kadar özel biri çıkacak ve kalbinizde adeta yeniden kelebekler uçuşmasına yardımcı olacak. Bu doğru kişi ile yan yana olana kadar biraz daha beklemeniz gerektiğini söylememde fayda var. Arkadaş aracılığı ile tanışacak olduğunuz bu kişinin kariyer hayatının da çok parlak olduğunu görüyorum. Aynı işi yapıyor olmanız da büyük bir olasılık diyebilirim. Çevrenizde size değer veren gerçekten de çok kişi var. Bunlara karşı biraz yapıcı yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Aşk hayatınızın çok monoton halde olmasından sıkılmanız artık son bulacağı gibi her şeyin bir anda düzeleceğine de şahit olacaksınız. Bu mistik bir havada adeta hayatın tüm güzelliklerini elde etmek için doğru zamanın gelmesini bekliyor. Yeni girecek bir kişi adeta sizin her konuda pozitif düşünen biri olmanıza ve hayata daha çok dört kolla tutunmanıza etki edecek gibi hissediyorum. Tabi ki bu yeni kişi direk hayatınızın merkezinde yer almak yerine biraz tanınmalı ve her şeyi ile evet bu benim için doğru kişi denildiği an bir ilişkiye başlanmalı diyebilirim.

29 Aralık 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu​

Yengeç burcu günlük yorumu hayatınızda şu anki olan durumlara işaret eder. Ne gibi zorluklar ile yüz yüze olduğunuz ve temelde aşk hayatında ne kadar kırgın bir kişilik olduğunuz. Bazı şeyler bu noktada sadece kendi elinizde olacak. Üzülmek ya da hayata küsmek yerine biraz çevrenize odaklanmanız gerekiyor. Dış görünüş olarak da oturup kalkma modu ile de herkes tarafından beğenilen bir isimsiniz. Bu yüzden çevrenizde hayatınıza girmek isteyen birçok kişi olduğunu görüyorum. Bir arkadaş grubunda yer alarak hayatınıza almak isteyeceğiniz kadar özel bir kişi ile tanışacak olduğunuzu da hissediyorum. Bu sebeple herkese küsmek ya da karşı bir tavır almak yerine biraz çevrenize odaklanmanız gerekiyor. Aslında aşk hayatınızda yakında doğru yolu bulacağınıza işaret eder. Kalbinizi yeniden yerinden çıkacak kadar heyecanlandıracak biri olduğuna ve bu kişi ile adeta yan yana olmak için can atacak olduğunuza işaret eder. Eğer biraz sakin kalır ve o kişi ile güzel bir birliktelik kurmak için zaman tanırsanız hayatın ne kadar neşe dolu olduğunu görebileceksiniz. Gelen kişi kalbinizde özel bir yere sahip olmak adına adeta can ve baş ile emek verecek gibi hissediyorum. Bu hisleri geri çevirmek yerine hayatın tadına varmayı tercih edebilirsiniz.

29 Aralık 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu​

Aslan burcu günlük yorumu artık bazı şeyleri geride atmak istediğinizi görüyorum. Geçmişte kalan sorunları sürekli olarak düşünmek hem sizi hem de çevrenizdekileri çok artık yoracaktır. Biraz geçmişe odaklı yaşamak yerine ileriye odaklı yaşamayı tercih etmek her zaman daha iyi olacaktır. Kazanmak için en çok çaba sarf ettiğiniz zamanlara giriş yapıyorsunuz. Bu ara içinizdeki gücün farkında olmalısınız. Ailenizde tartışma söz konusu olabilir. Bu kardeşleriniz ile meydana gelebilir. Her kimle olur ise olsun yine de kulak asmamak gerekir. Yakın zamanda kapınızı çalacak bir aşk olduğunu görüyorum. Hayatınıza alacağınız kişi ile biri birinize sahip çıkmayı başardıktan sonra kimse zarar veremez. Kariyer hayatınızın en doruklarında olacağınız zaman dilimleri bu vakitte gelecek. Alınacak bir terfi ya da farklı bir iş teklifi daha çok kazanmak için tüm olanakları sunacak. Aslında bu ara yeni arkadaşlıklar kuracağınızı hissediyorum. Ne kadar insanlara güvenseniz bile her zaman bir adım geride durmalısınız. Çünkü herkesi kendiniz gibi sanamazsınız ve bu hayatta iyiler olduğu gibi kötüler de var. Düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Kalabalık bir ortamda olacağınızı ve bu ortamda herkesin gözdesi haline geleceğinizi hissediyorum. Eğer çevrenizdeki insanlara bir şans vermeyi denerseniz güzel bir birliktelik kuracağınız zamanlarda olacağınızı aktarabilirim. Hayatınıza girmek isteyen kişinin ofis gibi bir ortamda çalışma ihtimalleri dikkatimi çekti. Her ne iş yaparsa yapsın parlak bir geleceğiniz var.

29 Aralık 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu​

Başak burcu günlük yorumu arkadaşlarınız ile aranızda geçen bir tartışma dikkatimi çekti. Bu tartışmada alttan alması gereken taraf olabilirsiniz. Eğer yapıcı yaklaşmayı tercih ederseniz sonunda kazanan siz olacaksınız. Bazı anlarda insanız ve sinirli anlarımız olabilir. Onları dinleyerek anlamayı tercih ederseniz aslında sorunsuz ve mutlu olduğunuzu da görebilirsiniz. Bu ara evinizden birilerinin bir terfi haberi gelebilir. Bu haber sayesinde evinizin geliri artacak ve daha rahat bir hayat yaşayabileceksiniz. Akrabalarınızdan ya da arkadaşlarınızdan bir çocuk isteği duyabilirsiniz. Bu çocuk haberi ile herkes mutlu olabilir ve gelmesi için can atabilir. Kalabalık bir ortama girecek olduğunuzu hissediyorum. Hayatınızda birçok şeyi yoluna soktuğunuz an gelecek biri olduğunu görüyorum. Kariyer hayatında güzel dönemlere giriş yapacağınızı görüyorum. Eğer içinizdeki gücün farkında olarak hareket ederseniz sonunda kazanan yine siz olacaksınız. Hayatınıza yakın zamanda birini alacağınızı görüyorum. Bu yeni kişinin ailesine karşı biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sevgiliniz ile aranızı bozmak için olmayan lafları taşımaya çalışan insanlar olabilir. İlerleyen zamanlarda sıkıntısız olmak için şimdiden önlem almak birçok konuda rahat etmenize fayda sunacaktır. Gelecek bir haberiniz var ve hem hayatınızdaki kişiyi hem de sizleri bir hayli sevindirecek.

29 Aralık 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu​

Terazi burcu günlük yorumu bu hayatta her zaman başarılı bir yapınız olduğu ama bazı anlarda sizin de yorgun düştüğünüze işaret eder. Son zamanlarda hem aşk hem de arkadaş konusunda yaşadığınız sıkıntıların üzerine biraz da kariyer yorgunlukları eklenmiş gibi hissediyorum. Arkadaş konusunda sizi hak etmeyen insanlar ile yan yana olmamanız gerektiğini görüyorum. Kariyer hayatında ise o kadar başarılı bir yapınız var ki yakın zamanda eskisinden daha güçlü olacaksınız diyebilirim. Aşk için ise aşk yakında. Son zamanlarda kalbinizi kıran kişilerin ne kadar pişman olduklarını ve af dilemek için geleceklerini görüyorum. Bu noktada sadece kalp değil mantık ile de karar vermeniz gerekir. Aşkın ne kadar yakında hayatınızda yer alacağına hayret edeceksiniz. İki vakte kadar kalbinizde oluşacak bir coşku ve ayaklarınızın yerden kesildiği anlar olduğunu görüyorum. Hayatınızda eski ilişkinizi de kabul etseniz yeni birini de alsanız çok farklı bir ilişkide olacağınızı hissediyorum. İletişim konusunda çok başarılı bir yapınızın olması birçok konuda geldiğiniz noktalar gibi aşk hayatında da birçok konunun söz sahibi olmanıza etki edecek. Bu süreçler gelene kadar biraz daha sabır ile beklemek yeterli bir durum olacak diyebilirim.

29 Aralık 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu​

Akrep burcu günlük yorumu aşk hayatına kendini kapadığına işaret eder. En son yaşanan ilişkideki sıkıntıların size birkaç beden büyük geldiğine inanabilirsiniz. Bu inanç ile yer almak yerine biraz sakin kalın. Çünkü hayat bitmedi. Daha güzel şeyler için yer açıldı diye düşünmek gerekiyor. O kadar güzel bir aşk görüyorum ki hayatınıza girecek kişi bir ofis ortamında çalışıyor olacak. Aranızda ortalama olarak iki ya da üç yaş fark olacak. Adeta kafa yapılarınızın bir olacağını ve her an aktif olacağınızı görüyorum. Hayatınıza yeni biri gireceğini ve bu kişinin de eskiyi kökten sildireceğine işaret eder. Eskilerin iyi ki de eskide kaldığına ve bu anlara yer açıldığına sevineceğinizi hissediyorum. Kariyer hayatı ileride çok iyi yerlerde olacak bu kişinin adeta ayaklarınızın yerden kesilmesi için her şeyi yapacağınız da hissediyorum. Bu anları yaşamak ve yeni anılar biriktirebilmek için de içe kapanık olmak yerine yeniliklere açık olmak gerekir. Ardından ne kadar huzur dolu olacağınızı göreceksiniz. Aşk ile yaşamak için bu ara biraz daha sabır edin ve yakında kapınızı çaldığı an çok mutlu olun.

29 Aralık 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu​

Yay burcu günlük yorumu bu ara her şeyin üst üste geldiğini ve aşk hayatınızda yaşadığınız sıkıntılı süreçlere işaret eder. Sakin kalmakta fayda var. Her ne isterseniz unutmayın ki onu yaşarsınız. Evrene pozitif enerji gönderin. Ardından hayatınızda yer alan olumlu gelişmeleri tek tek göreceksiniz. Bu ara bir davet alacak ve kalabalık bir ortamda yer alacağınızı görüyorum. Burada her ne kadar sessiz sakin kalan isim olmayı tercih etseniz bile bu pek de olmayacak. Çünkü sadeliğiniz ve duruluğunuz ile çevrede yer alan karşı cinsleri etkilemeyi başaracaksınız. Tanışmak için çevrenizde olacak kişiler var ve bunlara bir fırsat vermek gerekir. Kendinizi iç dünyaya kapatmak yerine yeniliklere açılmak her zaman faydalı olacaktır. Geçmişte yer alan kişiler olduğunu ve bunlardan birinden haber alacağınızı göreceksiniz. Bu kişilere itibar etmek yerine biraz gelecek için hareket etmelisiniz. Unutmayın eski sevgiliden ne yeni sevgili ne de dost olmaz. Bu yüzden sadece çevrenizde olan yeni insanlar ile tanışmayı, onlara fırsat vermeyi tercih etmelisiniz. Ardından ne kadar güzel bir birliktelik kurabileceğini siz de deneyimle göreceksiniz. Hayatınızda yer alacak kişi kariyer hayatınızla bağlantılı olacak gibi hissediyorum. Her konuda ne kadar destek olacağına hayretler içerisinde kalacaksınız gibi görüyorum.

29 Aralık 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu​

Oğlak burcu günlük yorumu uzaklardan evinize doğru uzanan bir yol olduğunu görüyorum. Bu yol hayatınızda olan kişi ile aranızdaki sorunları işaret edebileceği gibi, bir süredir farklı uzaklıklarda yaşamak zorunda kaldığınızı da işaret ediyor olabilir. Her ne olursa olsun bu yolun sizin evinizle birleşmiş olması, yakın zamanda hem aranızdaki sorunların yok olacağına hem de uzak mesafeler varsa yolların biteceğine işaret ediyor. Bu ara aranızdaki her şeyi geri planda bırakmayı tercih etmeniz ve sadece mutlu anları yaşamak için harekete geçmeniz gerekiyor. Hayatınıza çok kısa sürede birini alabilirsiniz. Alacağınız bu kişinin 2 vakte kadar sizin aşk hayatınızda sorunlar yapmak isteyeceğine işaret ediyor. Ne kadar uğraşır ise uğraşsın aslında aranızda olan aşk o kadar büyük ki kimsenin sizleri üzmek ya da yıkmak gibi bir güce sahip olamadığını görüyorum. Sizler aşkınıza o kadar güçlü kollarla sarılacaksınız ki kralı gelse sizi biri birinizden alamayacak. Her şey sizler için bu kadar özel bir şekilde gelirken biraz daha gelecek için çok gayret etmek sizler için iyi olacak.

29 Aralık 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu​

Kova burcu günlük yorumu yakında hayatınıza biri girmek isteyebilir. Bu kişi hayatınızda yer alan birisi. Her ne kadar sizler onunla pek yakın olmasanız bile ilerleyen günlerde aşk hayatınızda bir sıkıntı yaşamanız söz konusu olursa ilk yardım edecek kişi de o. Sizleri en az sizler kadar düşünen ve her an yanınızda olmak için emek verecek gerçek bir dost da diyebilirim. Tabi ki direk tanımadan da yakınlarınıza almak yerine bu kişinin iyi niyetinden emin olarak hayatınıza almalısınız. Çevrenizden sizleri üzmek için dedikodular döndürüldüğünü hissediyorum. Yakın zamanda bu dedikoduları duyacağımıza ve aşk hayatınızda çalkantılı bir döneme gireceğinize işaret edebilir. Eğer bu dedikoduların aslı astarı olmadığını gösterebilirseniz hayatınızdaki kişi ile sorun yaşamdan yolunuza devam edeceksiniz. İnsanları dinlemek yerine kalbinizi dinleyin ve güzel günlerde sorunsuz hareket edin. Sonuna doğru geldikçe aslında alacağınız bir sürpriz olduğunu ve evlilik adımlarına doğru yola çıkacağınızı bize haber veriyor.

29 Aralık 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu​

Balık burcu günlük yorumu bizlere aşk hayatınızda duymanızın hoşuna gitmeyeceğiniz sözlere işaret ediyor. Çevrenizdeki insanların hayatınızda olan kişiyle aranıza girmek için çaba sarf edeceği ve olmayan şeyleri var gibi göstereceğini bizlere haber ediyor. Bu aralarda ne kadar tedbirli ve sakin kalmayı başarırsanız, ilişkinizi korumak için hayatınızdaki üçüncü kişilerden uzak durursanız o kadar sorunsuz bir hayat gelecek. Her şeyi karşı taraftan bekleyen yapınız olduğunu hissediyorum. Fakat bu doğru olmayabilir. Her şeyi karşıdan beklemek yerine biraz emek vermek, biraz da kendimiz bir şeyler yapmak aslında istediğimiz durumların daha hızlı bizlere gelmesine yardımcı olacaktır. Bu aşk hayatınızda yolunda gitmeyen süreçleri kısa sürede geride bırakacağınıza işaret ediyor. Eğer bir şeyleri büyütmek yerine karşınızdaki kişiyi anlayıp dinlerseniz aslında çevrenizdeki en kıskanılan ilişkiye sahip olduğunuzu göreceksiniz. İnsanlardan uzak kalmak hem hayatınızdaki kişiye hem de size çok iyi gelecek. Aslında hayatın tüm güzelliklerinin peşinizi bırakmamasını umut ederek cümlelerime son veriyorum.

29 Aralık 2020 Salı Koç Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay Yengeç burcuna geçecek. Sabah saatlerinde 13:28'e kadar boşlukta olacak. Kararsız olabilirsiniz. Yeni işlere başlamamalısınız.

29 Aralık 2020 Salı Boğa Günlük Burç Yorumları

Ay bugün Yengeç burcunda hareket ediyor. Çevrenizle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ailevi konularda sorunlar yaşanabilir.

29 Aralık 2020 Salı İkizler Günlük Burç Yorumları

Ekonomik konularda tutumlu olacaksınız. Sabah saatlerinden 13:28'e kadar yeni bir iş başlatmamalısınız.

29 Aralık 2020 Salı Yengeç Günlük Burç Yorumları

Sağlığınız ile ilgili konular öne çıkacak. Kendinizle ilgili konulara yöneleceksiniz ve bireyselleşeceksiniz.

29 Aralık 2020 Salı Aslan Günlük Burç Yorumları

Ay burcunuzun arka alanında ilerliyor. Geçmişe dönüş, anılara özlem duyabilirsiniz. Duygusal olarak hassaslaşacaksınız. Alıngan olabilirsiniz.

29 Aralık 2020 Salı Başak Günlük Burç Yorumları

Sosyal ilişkilerinizin yoğun tempoda olacağı bugün aşk hayatınızda yaşanan sorunlarla yüzleşmemeye çalışacaksınız. Ayın Yengeç burcuna geçmesi sizde farklı enerjiler oluşturabilir.

29 Aralık 2020 Salı Terazi Günlük Burç Yorumları

Sosyal statünüz artabilir. Bugün yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Aile konuları sizi zorlayabilir, bugün aile konuları önemsenebilir.

29 Aralık 2020 Salı Akrep Günlük Burç Yorumları

Yurt dışı konularında önemli gelişmeler yaşayacağınız bugün enerjiniz bir hayli yerinde olacak. Spor yapmak için sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz.

29 Aralık 2020 Salı Yay Günlük Burç Yorumları

Miras, nafaka, gayrimenkul satışı gibi konularla ilgili ansızın haberler alabilirsiniz.

29 Aralık 2020 Salı Oğlak Günlük Burç Yorumları

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken siz ise ikili ilişkilerinize adapte oluyorsunuz.

29 Aralık 2020 Salı Kova Günlük Burç Yorumları

Bugün günlük işleriniz ön planda olurken sokak hayvanları ve evcil hayvanlarınızla ilgileneceksiniz. Bunları yaparken sağlığınızı göz ardı etmeyiniz.

29 Aralık 2020 Salı Balık Günlük Burç Yorumları

Hassas bir gün yaşıyor olabilirsiniz, çocuk konuları ön planda olabilir. Dolunay öncesi gerginlikler yaşayabilirsiniz.

X