2'li test sonucum endişesi ve medipol'ün hamile bayana yaşattığı stres!!!!!

Betul_Esen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
14
2
37
Medipol'ün hamile Bayana yaşattığı!!!!
Mega medipole gidiyorum ve doktorum 1 ay sonraya 2 li test icin profosörün den randevu almamı söyledi. Randevuyu aldım ancak bir ay sonra bi baktim aradilar doktorumuz yarın görev yapamiycak 3 gun sonraya cumaya randevu verelimmi dediler tamm dedim sonra randevu günü telefonum bir daha çaldı doktorumuz görevden ayrıldı dediler testi başka hastanede yapın dediler ya bu hastanede bana ameliyatta bi halt olsa müdahale yapicak bi doktor yok ozaman dedim bende biliyorum bu kosulda baska hastanede test yaptirmm gerektigini daha sonra esenler medipole randevu aldım gittim 2 li test icin ultrason ceken dr bi halt demiyo soru soruyorum demiyo aksine beni endiselendiricek cevabı veriyor kan testi cikmadan en ufak bisey diyemem dedi ne kalbini dinletti ne baska bir yumuşaklık bildiğin kadın sus pus...İyi derim kanda kötü çıkar kötü derim kanda iyi çıkar dedi.. yav kardeşim sen kendine güvenip zaten en ufak bisey diyemiyorsan zaten senden bi halt olmaz bende biliyorum ki asıl kan sonucu cikmadan tam olarak rahat olmamam gerektiğini ama beni iki haftadır mahvettiler.. Ve daha 10 gun daha kan sonucunu bekliycem!!!

Arkadaşlar aranızda şu degerlerle ilgili yorum yapicak ve yeni hastahane önere bilicek kisiler varmı???

++++Olgunun intrauterin tekil canlı gebeliği izlenmektedir.
Kardiak aktivite positiftir.
CRL 55 mm ölçüldü- 12 hafta 1 gun ile uyumludur. NT 1 mm
Nazal kemik izlendi...
Nedemek bilen varmı? ??
1391440-20bb1253d6174f960ef5d52e8965955e.jpg

X