3-6 Yaş Çocuklar İçin Farkındalık Üzerine Yazılmış Eğlenceli Çocuk Kitabı "Şanslı Beneksiz Şarkısı"

melda TEKE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2014
3
29
34
Şanslı Beneksiz Şarkısı

Beneksiz, beneği olmayan bir uğur böceğiydi. Bu farklılığı onu üzüyor, benekleri olmadığı için uğur getiremeyeceğini düşünüyordu. Arkadaşı vızıltı, onun mutlu olmasını istiyordu. Peki bu nasıl olabilirdi?

Bilinçli farkındalık üzerine yazılmış cesaret verici bir hikaye. Çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlayan kitabımız satışta. Kitabı satın almak için Şanslı Beneksiz Şarkısı - Melda Teke | Mahlas Kitabevi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kitabı imzalı satın almak için @meldatteke Instagram hesabımdan bana ulaşabilirsiniz. Şimdiden miniklere keyifli okumalar dilerim :))))

Sansli-Beneksiz-Sarkisi.jpg

Sansli-Beneksiz-Sarkisi_kapak.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke sabahtan görseydim mesajları eşim Türkiye’den bu akşam dönüyor aldırırdım. Bir daha Tr’ ye gitmeyi beklicez artık🤗 emeğinize sağlık

Ne guzel bir konusu var.3 bucuk yasinda ogullarim var.Onlara alip okuyacagim.Emeginize saglik.💕

+1

Emeğinize sağlık.

+2

Emeğinize sağlık.
Tebrik ederim,satışınız bol olsun.
Oğlum için edineceğim bende kitabınızı.

+3

Keşke sabahtan görseydim mesajları eşim Türkiye’den bu akşam dönüyor aldırırdım. Bir daha Tr’ ye gitmeyi beklicez artık🤗 emeğinize sağlık

+4

Torunuma alacağım ,çoğalması dileğiyle yerli yayınların

ve +5

Lütfen bana özel mesajdan kargo bilgilerinizi yollar mısınız?

Kitap elime ulaştı,nasıl şirin bir paketleme olmuş bu böyle❤,ben açmaya kıyamadım,akşam oğlum açsın istedim. Sonra ona okuyacağım,fikirlerimizi de paylaşacağım ayrıca. Çok teşekkür ederim,emeğinize sağlık.

Eklentiler

• 20230612_143615.jpg
    20230612_143615.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 40
Paketi açtık,kitabı okudum oğluma. O okumayı bilmediği için ben okudum tabi ki,oğlum capcanlı resimlere bakarak dinledi. Resimler de epey ilgi çekici olmuş bu arada,kendim satın alacak olsaydım bir mağazada inceleyip alırdım diye düşünüyorum malum okumayı bilmeyen çocukların ilgisini kitaba çekmek çok kolay olmayabiliyor,bu anlamda kitabı beğendim,cazip buldum.
Konusu da gayet güzel akıcı,farklılıkların ne kadar üzebileceğini, iyi bir arkadaşın önemini ve de tabi ki bazen eksik görünen yanımızın aslında bizi değerli yaptığını anlatıyor diye özetleyebilirim.
Çocuklarımla Uğur böceği gördüğümüzde bizde Uç Uç böceğim şarkısını söylüyoruz o da bize tanıdık geldi,oglumla söyledik. Farklı renkte veya beneksiz uğur böceği gördüğümüzde şans bizim yanımızda olacak,annemiz bize terlik papuç alacak artık❤
Somurtmak kelimesine yabancıydi oglum,onu da lugatına ekledi,nasıl somurtulur uygulamalı öğrendi.
Emeginize ,kaleminize sağlık melda TEKE melda TEKE
Çok keyifli bir kitap olmuş.
Bol satışlar dilerim.
Arkadaş çocuklarına gönül rahatlığı ile alabileceğim bir kitap,onlar da okusun.
Bu yorumu okuyanlar da gönül rahatlığı ile alabilirler çocuklarına. Tertemiz icerik,öğretici capcanlı bir kitap.

Eklentiler

• 20230612_165615.jpg
    20230612_165615.jpg
    139 KB · Görüntüleme: 38
  • 20230612_165513.jpg
    20230612_165513.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 40
Üç günlük okumamız sonunda yeteri kadar yorum yapabilecek duruma geldik.

Çocuk kitaplarında benim için önemli olan oğlumun o kitabı ne kadar okumak istediği ve dikkatini ne kadar çektiği. bazı kitapları var her gün okumamı ister. eğer çok sevdiyse diyalogları ezberler ve benimle birlikte okur

Şanslı Beneksiz Şarkısı'nda bu durumu yaşadım. Üç gün üst üste okudum ve 3. günün sonunda kitabı tekrarlamaya başladı. Şarkısını evin içinde söylemeye başladı.

Konusu itibariyle çok güzel bir kitap. Farklı olmanın aslında kötü bir şey olmadığı ve farklı pencerelerden bakması gerektiğini böylece sizi kötü hissettiren şeylerin aslında iyi bir şey olabileceğini çok güzel anlatmış.

Çizimler çok iyi. Yazıların sayfaların çeşitli yerlerine serpiştirilmesi çizimlere dikkat çekme açısından çok iyi olmuş.

Tek eleştirim şuna olabilir diyaloglarda Benek; Ya da Vızıltı; diye belirtilmediği için kimin konuştuğu ilk başlarda karışıyor.

Genel olarak keyifle okunabilecek ve konusu itibariyle dikkat çeken bir kitap olmuş. İçinde hepimizin bildiği şarkılar olunca da daha bir sıcak daha bir samimi geliyor. Artık haftada bir okuma listemize girdi.

Kaleminiz sağlık. Böyle güzel bir kitap yazdığınız için sizi tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum ❤❤ melda TEKE melda TEKE
1686897631378.jpeg

1686897642554.jpeg

1686897650814.jpeg

1686897656173.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
X