3 ayda 15 kilo verebilirmiyim hemde istedigimi yiyerek :)

bayangezenti

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2014
1.756
1.697
Sabahleyin jilian level 2 : 1. Güne başlamış bulunmaktayım ölçülerimi simdi yazicam 10 gün sonra tekrar ölçerim

5 nisan ölçülerim

Göğüs =90 cm
Bel=72 cm
Karın=82 cm
Kalça=86 cm
Sağ bacak=52 cm
Sol bacak=51 cm

karın dediğin göbek deliği hizası mı yoksa karnın en şiş yeri olan alt karın mı?

ay ben bu ölçülerden bişi anlamyom :KK70: buarada benden baya incesin , 1 sene önce cocuk yapmış bir hanım olarak böyle bi ölçüye sahip olduğun icin tebrik ederim seni :KK9: :confused:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 623 gün geçti.

beyaz lotus

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
4.946
6.722
karın dediğin göbek deliği hizası mı yoksa karnın en şiş yeri olan alt karın mı?

ay ben bu ölçülerden bişi anlamyom :KK70: buarada benden baya incesin , 1 sene önce cocuk yapmış bir hanım olarak böyle bi ölçüye sahip olduğun icin tebrik ederim seni :KK9: :confused:

Göbek deliğin altı en kalın yer karin dediğim ..2 ay önce 90 di incelmiş çok şükür tesekkur ederim hepimiz zamanla taş gibi olucaz inşallah :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 249 gün geçti.

beyaz lotus

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
4.946
6.722
Nasil besleniyorsun spor yapiyirmusun

Ben genelde kaçamak çok yapıyorum ve habire beslenme seklimi degistiriyorum ama bu aralar sunu yapiyorum sabah musli süt meyve ceviz ... acıkırsam hafif kahvaltı yaninda buber domates peynir zeytin biraz pekmez gibi... öğlen kuvettli yiyorum aksam hafif çorba veya musli acıkırsam meyve yiyorum tekrardan öyle.. spor haftada 3 en az yapıyorum oda günde en az 30 dk

tombul cilek

♥ minik sevgilim EYMEN'im :) ♥
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2014
3.264
2.587
Ben genelde kaçamak çok yapıyorum ve habire beslenme seklimi degistiriyorum ama bu aralar sunu yapiyorum sabah musli süt meyve ceviz ... acıkırsam hafif kahvaltı yaninda buber domates peynir zeytin biraz pekmez gibi... öğlen kuvettli yiyorum aksam hafif çorba veya musli acıkırsam meyve yiyorum tekrardan öyle.. spor haftada 3 en az yapıyorum oda günde en az 30 dk
Gayet iyi valla masallah :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2080 gün geçti.

beyaz lotus

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
4.946
6.722
Bir türlü azalmayan iştahım yine fazla bu evde oldugumdan kaynaklaniyor calisiyorken aklıma gelmezdi yemek yemek hatta diyet psikolojisi yokken de gelmezdi aklıma yani sabah kalkıp aksam yediğimi bilirim :KK43: neyse bir sure 53 kiloyu koruyacağım ve günde en az 40 dk olmak şartıyla spor yapacağım ve istediğim şeyleri yiyeceğim birde boyle deneyim bakalım :)

fantastikaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2014
2.903
6.942
Bir türlü azalmayan iştahım yine fazla bu evde oldugumdan kaynaklaniyor calisiyorken aklıma gelmezdi yemek yemek hatta diyet psikolojisi yokken de gelmezdi aklıma yani sabah kalkıp aksam yediğimi bilirim :KK43: neyse bir sure 53 kiloyu koruyacağım ve günde en az 40 dk olmak şartıyla spor yapacağım ve istediğim şeyleri yiyeceğim birde boyle deneyim bakalım :)
Squat ve ic bacak icin yaptigim hareketler cok fark sagladimi cnm bende yapmaya baslayacagimda fikir almak istiyorum.(aslinda motive olmak istiyorum sadece:KK48:)

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :101.8 Kg. Şimdiki Kilom :98 Kg.

beyaz lotus

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
4.946
6.722
Squat ve ic bacak icin yaptigim hareketler cok fark sagladimi cnm bende yapmaya baslayacagimda fikir almak istiyorum.(aslinda motive olmak istiyorum sadece:KK48:)

Evet cani m ilk basta bacağım 58 cm yada 59 du sanırım su anda 52 cm

lubolf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2016
1
0
Mrb bende ip atlamaya çalışıyorum ama astımım var ve çok çabuk yorulup nefes almakta zorluk çekiyorum acaba benden mi kaynaklı yoksa zamanla duzelebilicek bi durummu

beyaz lotus

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
4.946
6.722
Mrb bende ip atlamaya çalışıyorum ama astımım var ve çok çabuk yorulup nefes almakta zorluk çekiyorum acaba benden mi kaynaklı yoksa zamanla duzelebilicek bi durummu
Canım ip atlamak çok zor üstüne birde astımın var bizde nefes nefese kalıyoruz ... bence leslie 3 mil yapabilirsin