3 ayda 67 kilodan 47 kiloya maddi manevi başarı öyküsü

pasifloratk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
1
0
30
Merhabalaaarrrr 6 ay önce kullanmış oldugum sıcak içim içecekleri sayesinde 3 ayda tam 20 kg zayıfladım ve bu değişiklikten sonra soran eden çok oldu sonrasında satışını yapmak istedim şuan 4 ay oldu kendi işimi kurdum ve kullandıgım .. ve .. ürünün satışını yapıyorum. çok mutluyum inanın başarabilirsiniz yeter ki isteyin :p

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalaaarrrr 6 ay önce kullanmış oldugum sıcak içim içecekleri sayesinde 3 ayda tam 20 kg zayıfladım ve bu değişiklikten sonra soran eden çok oldu sonrasında satışını yapmak istedim şuan 4 ay oldu kendi işimi kurdum ve kullandıgım .. ve .. ürünün satışını yapıyorum. çok mutluyum inanın başarabilirsiniz yeter ki isteyin :p
Buradan daha fazla bilgi verirmisiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce bu taarz iş yapmıştım ama kazancı nasıl ? Birde ürünler ne ? İzinleri var mı ? Nasıl bir firma ? Çok sordum sanırım :KK66:

X