3 Aylık Yatılı Misafir (Kafayı Yemek Üzereyim)

Babylicious

İf You Were Melody Which One You Would Be
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2016
2.131
2.844
30
Kızlar merhaba; Uzun oldu Kusura bakmayın ama yazmasam ölürüm artık..:KK20:

Benim eşim yabancı ve eski arkadaşı geldi ama sadece 10 gün kalıp ev tutacaktı bende tamam dedim.. adamın eşi rus farklı ülkelerde idiler ve geldiler. Güya 10 gün kalıp ev tutacaklardı..

Beraber tam 2 ay kaldılar.. Ne bir masrafa karışırlar ne bir ev işine.. En son eşime patladım sürekli alışveriş yapıyorlar eşim ödüyor o dönemde durumumuz da pek iyi değildi şirket zarar etmeye başlamıştı masrafları azaltmıştık herneyse.. her gün 100-150 tl market masrafı+ikeadan alınan odalarına özel eşyalar eşimi öldürme noktasına gelmiştim..Odamızda kavga ederken kadın dinlemiş bizi utanmadan ve neredeyse 1 hafta surat yaptı.. birde surat çektim düşünün en sonunda hem yemekler hem masrafları ayırdık.. 1 gün onlar yemek yaptı 1 gün ben..

Bu arada hamile kalmışım bol kanamalı bir hamilelik geçirdim. Daha önce stres vs derken preeklampsşi geçirdim ve bebeğimi kaybetmiştim.. şimdiki hamilelik başlangıcı ekstra stres.. -Yazdıkça bile eşimi öldüresim geliyor-

En son ev bakmaya başladılar kadın ülkesine dönecekti. Bir ev buldular adam yabancıya ev vermiyor falan araya girdim adam beni sevince tamam dedi. Ev mükemmel ama 2 depozito istedi diye vazgeçtiler. Kadın işi nedeniyle ülkesine gitti adamda 10 gün içinde ev bulacaktı ama 1 ay sonra yani bugün geldi hala yok.. şimdide kadın gelince bakacaklarmış.

Kadın gidince adam hiçbirseye karışmadı artık o gün bugündür sürekli yemek temizlik. en sonunda banyoları ayırdım kusuyordum surekli. dün ve bugün baktım adam benim tuvalete giriyor. Gelde öldürme allahım. pisliği mi kendisi mi ne yapsam bilemiyorum. Elalemin adamı ne işi var benim evimde. 5 kuruşluk yararı olmaz hemde çok pis.. :silah:

Kızlar bugün yine sinir oldum eşimle kavga ettim 3 gün sonra memlekete gidiyoruz 3 gün kalıp dönüyoruz. sonrasında ise evde kalmayacağımı teyzeme gideceğimi söyledim. Sanki milletin hizmetçisi benim..:oha:
annem gelecekti gelemedi kadın onlar var diye. şimdi arkadaşımı davet ettim artık onalrı evden atma noktasındayım.

Edit: Birkaç gün önce ikili teste girdim ve preeklampsi olma olasılığım yüksek bu seferde.. Eğer olursam cidden eşimi boşarım.. bir evlat acısı daha yaşayamam.

edit 2 : bu kadar olaya konuşmama ragmen beyefendi arkadaşını göndermiş kendisi 11 de gelecekmiş ofiste kalması gerekiyormuş.. arkadaşı çalışmak istememiş.. kızlar artık bu insanları değil onu kapının önüne koymalıyım.

kızlar son olayları da yazayım bitti sayılır artık kurtuldum ama kötü de ben oldum.

aileme söyledikten sonra teyzem konuştu eşim cok sınırlenmıs aileme şikayet ettiğim için. teyzemin yüzüne telefonu kapatmış sonra hemen gerş aramış falan düzeltmişler ama ben bunu duyunca bu nasıl bir terbiyesizlik diye çıldırdım.. aradım eşimi o ben aileme soyledi diye kavga etti ben nasıl bu terbiyesizliği yapar diye kavga ettim en son bana -şimdiye kadar hiç kimseden bana böyle kelime duymadım herkes ya korkar yada saygı duyar - S*kt*r git dedi.. bunu duyunca hiçbirşey demeden kapattım.. aileme ayrı bana ayrı saygısızlığı..

mail attım bu evi kime istersen ver ben artık yokum diye ve eşyalarımı hazırladım birkaç günlük.. sonra bu geldi arkadaşıyla ve arkadaşı eşyaları toplayıp gitti tek kelime etmedim. yüzüne bile bakmadım onlar çıktı ve eşim o gece eve gelmedi ama bana birkaç mesaj attı yok çok stresliymiş yok ben herşeyi öok abartmışım falan beni suçluyor.. sonra cevap alamayınca birkaç komik video atmış.. bende evde keyif yaptım :) ama sinirlerimde çok bozulmustu.. bu sabah yine geldi arkadaşı birşey unutmuş galiba kendi içeri bile girmeden gittiler.

ben bu haksızlığı kendime yediremedim hem terbiyesizlik yaptı beni yok saydı evimi paylaştı huzur bırakmadı.. hemde dururmum tehlikeliyken. kocaman bir mail daha attım sonrada evden çıktım gittim. önce oğlumun mezarını ziyaret ettim dertleştim dert yandım öptüm sevdim.. biraz isyan ettim allahım nasıl aldı yavrumu diye keşke benide alsaydı yanına diye.. sonra bu söylediklerime ayrı üzüldüm tövbe ettim dua ettim.. mezar işleri için görüştüm artık zamanı geldi diye.. içimi döktüm..oğluma sarıldım bol bol konuştum üstüne çiçek diktim.. artık gözlerim o kadar şişti ki kapanmaya yakın oldu ama bırakmak zorundaydım mecburen..

çıktım gezdim biraz sinemaya falan gittim derken aksam oldu resmen eve gideyim memlekete gitmek için hazırlanayım diye eve geldim.. anahtarı yok gelmiş içeri girmeye çalışmış bana ulaşamayınca merak etmiş.telefonun şarjı bitmiş. kafayı yemiş ben evi toparladım biraz temizledim sonra yorgunluktan uyuya kalmışım.. 8 de kapı sesiyle uyandım. geldi sarıldı ağladı çok merak etmiş. başıma birşey geldi sanmış çok üzülmüş falan bende onun ağlamasına üzüldüm gerçekten.. bende sarıldım falan artık affettim ne yapayım.. dedim şimdi biraz suçluyum yarın sinirim kaldığı yerden devam edecek.. daha sinirim geçmedi ona karşı...

Son düzenleme:
Ay Allah korusun canim iyi seyler dusun kotu bir sey olmaz insallah. Bunlar da amma yuzsuzmus dinleyip istenmediklerini bildikleri halde duruyorlar. Bence sen adamla konus guzellikten almiyorlar rahatsiz oluyorum de gitsin otelde kalsin. Gerci beles oteli bulmus gider mi....

birde hamilesiniz birde preeklamsi olma ihtimali
Allah korusun.. kocanıza bırakmayın siz konuşun defolup gitsinler
ne yüzsüz insanlar var yaaa

Eşinize bırakmayın, siz söyleyin.
Hamileyim ve riskli, daha fazla burada kalamazsınız diyin.
Ev bulana kadar günlük kiralık evlerden birine yada otele çıksınlar.
Sonra da çağırın bir temizlikçi, evi temizletin.
Annenizi de çağırın ayaklarınızı uzatın yatın.

Eşiniz de cebinden çıkan paranın farkında değil mi, böyle bir yükün altına neden giriyor?
Karısından, doğmamış bebeğinden kıymetli mi misafiri?

At evden saçmalığa bak suç esinde ama sen nasıl dayandın bunca zaman hayret ettim okurken

ay dayanamadım zaten sürekli kavga ettik durduk eşimle ama oda birşey söyleyemiyor saf işte.

bavulunu eline tutuşturduğum gibi kovarım evden.
kocam itiraz ederse onu da kovarım.
ne saçmalık.
hayatımda hiç duymadım böyle şey.
sizi üzüleceğinize onlar üzülsün.

ay çok güldüm sizin yoruma.. bende çok geldim bu duruma ama hep vazgeçtim artık dayanamıyorum gerçekten çok bunaldım. saçımı başımı yolasım geliyor.

Ay okurken ben sinir oldum canım gönder gitsin adamı sen onların kölesi misin?
Bebeğini kaybetmişsin kıyamam yine hamilesin InşAllah sağlıkla kucağına alırsın ama bu şartlar altında zor gerekirse eşine rest çek lütfen.

Kızlar merhaba; Uzun oldu Kusura bakmayın ama yazmasam ölürüm artık..:KK20:

Benim eşim yabancı ve eski arkadaşı geldi ama sadece 10 gün kalıp ev tutacaktı bende tamam dedim.. adamın eşi rus farklı ülkelerde idiler ve geldiler. Güya 10 gün kalıp ev tutacaklardı..

Beraber tam 2 ay kaldılar.. Ne bir masrafa karışırlar ne bir ev işine.. En son eşime patladım sürekli alışveriş yapıyorlar eşim ödüyor o dönemde durumumuz da pek iyi değildi şirket zarar etmeye başlamıştı masrafları azaltmıştık herneyse.. her gün 100-150 tl market masrafı+ikeadan alınan odalarına özel eşyalar eşimi öldürme noktasına gelmiştim..Odamızda kavga ederken kadın dinlemiş bizi utanmadan ve neredeyse 1 hafta surat yaptı.. birde surat çektim düşünün en sonunda hem yemekler hem masrafları ayırdık.. 1 gün onlar yemek yaptı 1 gün ben..

Bu arada hamile kalmışım bol kanamalı bir hamilelik geçirdim. Daha önce stres vs derken preeklampsşi geçirdim ve bebeğimi kaybetmiştim.. şimdiki hamilelik başlangıcı ekstra stres.. -Yazdıkça bile eşimi öldüresim geliyor-

En son ev bakmaya başladılar kadın ülkesine dönecekti. Bir ev buldular adam yabancıya ev vermiyor falan araya girdim adam beni sevince tamam dedi. Ev mükemmel ama 2 depozito istedi diye vazgeçtiler. Kadın işi nedeniyle ülkesine gitti adamda 10 gün içinde ev bulacaktı ama 1 ay sonra yani bugün geldi hala yok.. şimdide kadın gelince bakacaklarmış.

Kadın gidince adam hiçbirseye karışmadı artık o gün bugündür sürekli yemek temizlik. en sonunda banyoları ayırdım kusuyordum surekli. dün ve bugün baktım adam benim tuvalete giriyor. Gelde öldürme allahım. pisliği mi kendisi mi ne yapsam bilemiyorum. Elalemin adamı ne işi var benim evimde. 5 kuruşluk yararı olmaz hemde çok pis.. :silah:

Kızlar bugün yine sinir oldum eşimle kavga ettim 3 gün sonra memlekete gidiyoruz 3 gün kalıp dönüyoruz. sonrasında ise evde kalmayacağımı teyzeme gideceğimi söyledim. Sanki milletin hizmetçisi benim..:oha:
annem gelecekti gelemedi kadın onlar var diye. şimdi arkadaşımı davet ettim artık onalrı evden atma noktasındayım.

Edit: Birkaç gün önce ikili teste girdim ve preeklampsi olma olasılığım yüksek bu seferde.. Eğer olursam cidden eşimi boşarım.. bir evlat acısı daha yaşayamam.
Hayatımda bu kadar saçma bi şey duymadım..millet kaynanasıyla ayni evde yaşayamiyor yeri geliyor evlendikten sonra kardeşle yaşanmıyor..bu ne be..evlenmişlerse baksınlar başlarinın çaresine otele gitsinler..

3 aylık kalana yatılı misafir denmez, eskilerin bir sözü var "Misafirlik 3 günde biter" diye... Sonrasında kalmaya devam edeceklerse ki gönlünüz de varsa işlerin ucundan tutarlar, zaten siz teklif etmeden hesaba katılmaları da lazımdı, insan rahat edemez öyle ekmek elden su gölden, babasının evi mi?

Kovun evden, ciddi söylüyorum ben şimdiye kapının önüne koymuştum.
Yazlık yerde yaşıyoruz, denize sıfırız diye (Ben bekarken) anneme çok misafir-akraba gelirdi, ki annem bayılır misafirin her türlüsüne, kendisi tutar "Kalın daha" diye... Ancak o misafirlerin yemeğini de yedik hep beraber... Misafirlik dediğiniz böyle bir şey, bu sizin anlattığınız "Asalaklık, insan üzerinden geçinme"..

Vaktinde üni. arkadaşım da geldi bizde kalmaya (Evli iken kendi evimde) ve kızı kovdum inanın. Denizden çıkıp kumlu kumlu, bir ayağını yıkamaya bile tenezzül etmeden halılarımın üzerinde yürüdü iki hafta uyardığım-önlem aldığım halde (Kapıya su kovası kadar koydum), gezdirmediğimiz yeri kalmadı buranın, birinde de "Ben hesabı ödeyeyim" demedi. Ödeteceğimizden değil, bunlar adaptan gelen şeyler. Vs vs...

Ve kovdum. 2. haftaya yakın "İnşallah daha kalmayı düşünmüyorsundur, çünkü evi kilitleyip çıkacağım, gitmen için" dedim. Suratına. Kaba ve kırarak. Size hiçbir faydası olmadığı gibi, sizi kullanan beleşçi tipleri sırtınızda taşımak yerine, (insanca gönderemiyorsanız da) böyle göndereceksiniz, çöpe muz kabuğu atar gibi.

X