Bebek Beslenmesi 3. Çocuk ama.....

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

mevzey

Çalış ,sev ,sevil
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
2.822
908
Selam kk hatunlari benim bebeğim ayin 9 unda 6 aylık olucak bronşit oldu daha yeni iyileşiyor dok gittiğimde tam 6 aylık başla ek gıdaya dedi bende diğer iki kızımda bu geçişi sağlıklı yapamadığımı düşünüyorum çünkü yeme problemleri hiç bitmedi o yüzden sağlam temeller atmak adına nasıl neyle ne ölçüde tattirmaya başladıniz 6 yıl oldu birde küçük kizimdan sonra hiç bir şey hatırlamıyorum birde mama yerine kendi sütümle yiyecek hazırlasam olur mu

Kimse cevap yazmamis ama ben yazayim.
Ben de 6 aylik olana kadar anne sutu disinda hicbisey vermedim su bile icirmedim. Ama şuan oglum herseyi yiyor. Ek gidaya basladigim zaman herseyden az az tattirdim once ve daha sonra hepsinden yedirdim yemedigini sonra bi daha denedim pes etmedim oyle degisik seyler yemeye basladi. Biraz da yapidan mi nedir herseyi kucukken yiyen cocuklar bile zamanla seçici olabiliyor. İnsallah bu bebekte zorluk cekmezsiniz.

X