3 erkek ve ben aynı evde!

şimdi ben anlamadım lütfen kusura bakmayın.
genelde cevaplar öğretmenevinde kal daha doğru diye gelmiş.
siz nerde kalayım mı diyosunuz?yoksa
bu iki aylık ilişkide benim ona gitgide güvenmem gerekirken o düşüncesizce böyle bir teklifte bulundu.ne yapmaya çalışıyor bu adam.
aklından ne geçiyor? diye mi soruyorsunuz.

soruyu doğru anlamışsınız tebrik ederim. evet güven vermiyor ve böyle olunca da ayrılmayı düşünmeye başladım

merhaba arkadaşlar size aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum. 2 aylık bir beraberliğim var öncesinde üniden arkadaştık. ikimiz de öğretmeniz. yaşlarımız 26-28. 2 haftada bir görüşüyoruz bana yakın bir şehirde. o benim krndi çalıştığı yere gezmeye gelmemi istiyor bir hafta sonu. fakat kalacak yer sorun biraz. ben öğretmenevinde kalırım dedim ama o bana gel bizde kal benim odamda kalırsın diyor. evde 2 erkek arkadaşı daha kalıyor. peki ben sizde kalırsam erkek arkadaşların ne olacak dedim onların odaları ayrı biz zaten çoğunlukla dışarıda oluruz dedi.

bu düşüncesi beni rahatsız etti yani bir erkek olarak hiç mi kıskanmıyor?? ben olsam 2 kızın kaldığı bir yerde onun kalmasını istemem aynı evde? biraz uzun olmuş olabilir kusura bakmayın ama cevaplarınız çok önemli benim için

Kıskanmasından öte rahatsız olması lazım. Şu şartlar altında seni evine davet ediyorsa bence bu insanı çok ciddiye alma derim.

kalmayacağım ama benim aklıma takılan rahatsız olmaması.

aklına takılan şey gayet doğal. benim eşim kadar rahat bir adam görmedim ama bırak böyle aynı evde bir gece durmayı o evinin önünden bile geçirmezdi. normali bu. üstelik erkekler kadınlardan genel de kıskanç olurlar. çok enteresan kıskanmaması.

yanlış anlamayn size bisey demiyorm ama Böyle erkeklerin varlıqını ögrendikçe midem bulanıyor!

28 yasindasin ve bu soruyu mu soruyorsun? Aman namusuna halel gelmesin hemsirem. Kac kac kac

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Emin ol o 2 arkadaşı sizi hiç rahatsız etmez, belki görmessin bile.
Çünkü erkek arkadaşın önceden onları uyarmış olur büyük ihtimalle "benim kız gelicek" gibisinden.
Yani burda sorun o 2 erkek arkadaş değil, senin erkek arkadaşın.
Daha 2 aylık ilişkide nedir bu yok benim odamda kalırsın bilmem ne?
Şimdiden seninle nasıl bir geçireceğinin hayallerini kuruyordur eminim..
Gitme bence.

soruyu doğru anlamışsınız tebrik ederim. evet güven vermiyor ve böyle olunca da ayrılmayı düşünmeye başladım

bence ayrılmadan önce otur bir konuş.

ne düşünceyle bunu demiş öğren. erkekler çok ayrıntılı düşünmezler belki nasılsa herkes odasında olur kimse kimseyi görmez diye çok takılmadı.

ama belki cidden rahat bir tip bilemiyorum.

2 aylık ilişki de çok yeni.

benim de aklıma bir ton şey gelirdi.

eve çağırdı aklında başka şeyler mi var acaba gibi.

ama seni sevdiğine inanıyorsan ayrıntılı konuş belki sadece öylesine teklif etmiştir.

Son düzenleme:
şimdi ben anlamadım lütfen kusura bakmayın.
genelde cevaplar öğretmenevinde kal daha doğru diye gelmiş.
siz nerde kalayım mı diyosunuz?yoksa
bu iki aylık ilişkide benim ona gitgide güvenmem gerekirken o düşüncesizce böyle bir teklifte bulundu.ne yapmaya çalışıyor bu adam.
aklından ne geçiyor? diye mi soruyorsunuz.

Valla ikinci soruyu sordum ben kendime..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence abarti bi durum yok onlar onun arkadaslari sana ne gozle bakacaklar sapik mi adamlar.. sevgiline tepki vermen yersiz. Ama ben sahsen 3 erkegin yasadigi evde kalmam asla tiksinirim banyo tuvalet vs durumlarindan

Emin ol o 2 arkadaşı sizi hiç rahatsız etmez, belki görmessin bile.
Çünkü erkek arkadaşın önceden onları uyarmış olur büyük ihtimalle "benim kız gelicek" gibisinden.
Yani burda sorun o 2 erkek arkadaş değil, senin erkek arkadaşın.
Daha 2 aylık ilişkide nedir bu yok benim odamda kalırsın bilmem ne?
Şimdiden seninle nasıl bir geçireceğinin hayallerini kuruyordur eminim..
Gitme bence.

bu yoruma katılıyorum ben de aynı şekilde düşünüyorum kesinlikle.

2 aylık bir ilişkide senin rahatsız olman normal ama erkek ark arkadaşlarını iyi tanıdığı için bundan raahatsız olmaz. bizde üniv yapıyoduk geliyodu erkek arkadaşlarımız kimse kimseye yan gözle bakmıcanı biliyo sonuçta. ama 2 aylık bi ilişkide aynı evde kalmak mantıklı değil...

uzun süreli bir birlikteliğin olsa neyse dicem de . mesle sevgilin veya arkadaşları değil rahat bile edemzsin sonuçta öğretmenevinde kal. bir de erkek ırkı cins oluyo bazıları deneme emeçlı bile birlikte kalalım moduna girebiliyor. onun odosında dahi kalsan bi eşkilde yakınlaşma da olacak her şeyi düşünüp karar vermelisin.

Öncelikle mutsuz olma, ne var bunda mutsuz olacak, arkadaşlarına ve sana güveniyor demek ki, kaldı ki sen gezmeye gidecekmişsin, yani eve sadece yatmadan yatmaya gideceksiniz. Eğer kalmak istiyorsan, kendini huzursuz hissetmeyeceksen bence kalmanda bir gariplik yok. Ama kendini huzursuz hissedeceksen tabii ki kalma, öğretmen evinde daha rahat edersin, ne bileyim insan banyo yapmak ister en azından saçını yıkamak ister, tuvalete gideceksin, rahatça yatıp kalkacaksın, ben olsam öğretmen evinde kalırım. Ama dediğim gibi sevgilinin evinde kalman bence garip değil. En azından sevgilinin seni davet etmesinde bir gariplik yok, gayet normal. Konu başlığını okuyunca temelli 3 erkekler aynı evde kalacaksın gibi algıladım, ama öyle bir hafta sonundan bir şeycik olmaz.

merhaba arkadaşlar size aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum. 2 aylık bir beraberliğim var öncesinde üniden arkadaştık. ikimiz de öğretmeniz. yaşlarımız 26-28. 2 haftada bir görüşüyoruz bana yakın bir şehirde. o benim krndi çalıştığı yere gezmeye gelmemi istiyor bir hafta sonu. fakat kalacak yer sorun biraz. ben öğretmenevinde kalırım dedim ama o bana gel bizde kal benim odamda kalırsın diyor. evde 2 erkek arkadaşı daha kalıyor. peki ben sizde kalırsam erkek arkadaşların ne olacak dedim onların odaları ayrı biz zaten çoğunlukla dışarıda oluruz dedi.

bu düşüncesi beni rahatsız etti yani bir erkek olarak hiç mi kıskanmıyor?? ben olsam 2 kızın kaldığı bir yerde onun kalmasını istemem aynı evde? biraz uzun olmuş olabilir kusura bakmayın ama cevaplarınız çok önemli benim için

Bence sadece 2 aydır tanıdığın biri için şehir dışına bile çıkılmaz, bırakın aynı evde kalmayı.

Ayrıca haklısınız, sizi sahiplenseydi, aynı evde 2 erkek varken de böyle birşeyi teklif etmezdi.

Bence biraz ağırdan al, yok uygun bulmuyorum de, kesinlikle gitme. Senin için o gelsin o kadar beraber vakit geçirmek istiyorsa. :KK19:

.

neden kimse yazmıyor. çok mutsuzum

canım kesinlikle samimiyetsız
ve sana ciddi bi ilişki gözüyle bakmıyo bundan emın ol..
arkadaşlarıyla ayne evde kalmayı teklıfeden erkek arkadaslarına hatun geliyo eve işim iş gibisinden
erkek muhabbeti yapacak kapasitededir emın ol
bu ilişkiyi bitirme sebebi....

X