3 günde 3 kilo verdiren Kabak Detoksu

Lamaziaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
1.683
2.225
Merhabalar herkese. Normalde 71-74 arası giden kilom bugün 77.7 oldu. Büyük bir şok yaşadım bunun ardından kabak detoksu yapmaya karar verdim.
Kabak detoksunda sabah 2 adet haşlanmış yumurta bir tutam maydonoz ve bir dilim peynir yiyeceğim.
Öğlen ve akşam 2 şer kabağı rendeleyip üzerine yoğurt dökerek yiyeceğim
3 günlük yemek düzeni bu olucak. Aralar da 2 adet kayısı veya 1 adet şeftali veya 1 elma gibi meyveler yiyeceğim. Yeşil çay muhakkak olucak.
Bakalım 3 günün sonunda ne olucak ?? 🥰🥰🥰🥰

BUGÜN 1.GÜN SABAH:
2 adet yumurtadan yapılmış Omlet
5-6 dal maydonoz
Ve bir dilim beyaz peynir
Yanına yeşil çay

1.GÜN ÖĞLEN:
2 adet kabağı soteledim. Üzerine zerdaçal baharatını koydum. Yoğurtlayıp yedim.
Ara öğünde de 1 adet elma yiyeceğim

2.Gün Öğlen
2 kabağı halka şeklinde doğradım ve fırında kızarana kadar pişirdim. Üzerine 3 yemek kaşığı yoğurt ekledim
Ara öğün olarak yeşil elma yedim

Kabak detoksunu çok kez denedim, 3 günü asla tamamlayamadım en fazla 2 gün yapabildim. 2 kilo verdim verdiğim kiloyu da 2 günde geri aldım hep. Birkaç aydır kendimce bi beslenme düzeni olusturdum o şekilde verdim kilolarımı son 4 kilom kaldı. Detokslar sadece geçici kilo verdiriyor, süreklilik olmayınca da hemen geri geliyor.

Kabak detoksunu çok kez denedim, 3 günü asla tamamlayamadım en fazla 2 gün yapabildim. 2 kilo verdim verdiğim kiloyu da 2 günde geri aldım hep. Birkaç aydır kendimce bi beslenme düzeni olusturdum o şekilde verdim kilolarımı son 4 kilom kaldı. Detokslar sadece geçici kilo verdiriyor, süreklilik olmayınca da hemen geri geliyor.

Çok haklısın. Detokslar geçici hep. Sağlıklı kilo da verdirmiyor ancak çok fazla sağlıksız beslenmenin ardından diyete başlarken böyle detoksla başlamayı ben kendi vücudumda seviyorum. 3 günün sonunda normal beslenme düzenime geçeceğim. Tebrik ederim seni de 🥰

bugün bende kabak detoksu yapıcam tek günlük düşünüyorum takipteyim başarından dolayı tebrik ederim:)

Ne güzel başlayacak olmana sevindim :)
Benim bugün bitiyor ancak diyet şeklinde beslenmem devam edicek. 1 gün yap ödemini at sonra diyete devam et bence çok güzel 🥰

benimki aslında detoksdan çok düşük kalorili sebze diye bugünlük tercih diyelim normalde if yapıyorum bugünde sabah kahvaltımı peynirli yumurtalı maydonozlu yaptım hatta domates salatalık ekledim yine if nin dışına çıkmadan 8 saat içinde içinde yiyeceğim :KK66:

benimki aslında detoksdan çok düşük kalorili sebze diye bugünlük tercih diyelim normalde if yapıyorum bugünde sabah kahvaltımı peynirli yumurtalı maydonozlu yaptım hatta domates salatalık ekledim yine if nin dışına çıkmadan 8 saat içinde içinde yiyeceğim :KK66:

Canım bencede sebzeyle beslenince tekrar kilo geri almak zor oluyor. Bencede sebze ile beslenme en iyisi.
Ben if e başladım ama çok açıktığımdan bırakmıştım. Ben 12-6 yapıyodum if i dayanamadım
Belki 10-6 yaparsam dayanırım

Canım bencede sebzeyle beslenince tekrar kilo geri almak zor oluyor. Bencede sebze ile beslenme en iyisi.
Ben if e başladım ama çok açıktığımdan bırakmıştım. Ben 12-6 yapıyodum if i dayanamadım
Belki 10-6 yaparsam dayanırım
bende sınırları zorluyorum biraz sabah 07:30 öğlen 13:00 olarak yapıyorum 8 saati dahada kısıyorum akşam spor yaptığımda yemeğin üzerinden 7 saat geçmiş oluyor başta kurt gibi aç oluyorum ama spor yaptıkça kendimi tok hissediyorum yada psikolojimi ona ayarladım :KK70:

bende sınırları zorluyorum biraz sabah 07:30 öğlen 13:00 olarak yapıyorum 8 saati dahada kısıyorum akşam spor yaptığımda yemeğin üzerinden 7 saat geçmiş oluyor başta kurt gibi aç oluyorum ama spor yaptıkça kendimi tok hissediyorum yada psikolojimi ona ayarladım :KK70:
Nasıl dayanıyorsun gerçekten helal olsun sana 7.30-13 hayatta dayanamazdım. Bu da sağlıksız olmaz mı canımm?

Nasıl dayanıyorsun gerçekten helal olsun sana 7.30-13 hayatta dayanamazdım. Bu da sağlıksız olmaz mı canımm?
haftaiçi böyle canım haftasonları 12:00 - 18:00 gibi yapmaya çalışıyorum 3 hafta sonra kardeşimin düğünü var biraz kendimle inatlaştım bende öyle dayanıyorum :)

X