3 haftalık hamileyim hcg 37,57 di normal mı sağlıklı mı oluyor kızlar?

bebek2022

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2022
4
5
22
3 haftalık hamileyim hcg 37,57 di normal mı sağlıklı mı oluyor kızlar? Dış gebelik veya kimyasal gebelik değildir dimi internette okuyorum daha yüksek olanlar var ben ilk kan verdiğimde hamile olduğumu öğrendim sonucum 37,57 çıktı doktorum 3 haftalık hamilesin dedi lütfen bilgi verin çok endişeliyim inşallah sağlıklıdır

3 haftalık hamileyim hcg 37,57 di normal mı sağlıklı mı oluyor kızlar? Dış gebelik veya kimyasal gebelik değildir dimi internette okuyorum daha yüksek olanlar var ben ilk kan verdiğimde hamile olduğumu öğrendim sonucum 37,57 çıktı doktorum 3 haftalık hamilesin dedi lütfen bilgi verin çok endişeliyim inşallah sağlıklıdır
İnşallah sağlıklıdıt. Ama gebeliğinizin sağlıklı ilerleyip ilerlemediğini tek testle değilde arka arkaya 2 günde bir mümkünse aynı saatlerde test yaptırıp değerlerinizin düzenli olarak 2 kat arttığını takip ederek öğrenebilirsiniz. Şu an bunu düşğnmeniz içşn çok erken

Benimde pazartesi 37.5 çıktı 😞 adetim üç gün geçmişti. Senin adetin geçtikten sonra mı böyle çıktı?? Şuan ne durumdasın umarım artmıştır. Benim cuma hcg bakılacak. Yazalım birbirimize ☺️ Ben her gün idrar testi yapıyorum bir türlü kopkoyu çizgi göremedim. Sürekli pembe çizgiler...senin idrar testlerin nasıldı??testlerimi attım sana

Eklentiler

• D2515E91-06EF-4FFD-A8B3-70797290870E.jpeg
    D2515E91-06EF-4FFD-A8B3-70797290870E.jpeg
    99,4 KB · Görüntüleme: 168
Benimde pazartesi 37.5 çıktı 😞 adetim üç gün geçmişti. Senin adetin geçtikten sonra mı böyle çıktı?? Şuan ne durumdasın umarım artmıştır. Benim cuma hcg bakılacak. Yazalım birbirimize ☺️ Ben her gün idrar testi yapıyorum bir türlü kopkoyu çizgi göremedim. Sürekli pembe çizgiler...senin idrar testlerin nasıldı??testlerimi attım sana
Merak etmeyin benimkide oyle silik çikmişti daha bebeğimi göremedim kese var dedi bebek yok dediler 6 temmuzde rendevum var bakalim inşallah gozukur 7 haftaya girdik

Merhaba bende suan aynı durumdayim hamilemisiniz inşallah hamilesinizdir???

X