3. kez burun ameliyatı olanlar tecrübelerini paylaşabilir mi??

nekoshiro

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2021
10
3
29
Daha önce 2 kez başarısız burun estetiği geçirdim ilk ameliyatımı yapan doktor burnumu mahvetti burun sırtımı çok fazla almış çöktü çok uzun kalkık ve burun sırtı çökmüş bir burnum vardı. ikinci ameliyatımın üzerinden henüz 10 ay geçti eski burnuma göre bütün olarak biraz daha iyi görünüyor ama hala burun sırtım çökük burun ucum sivri delikler aşırı farklı her yeri çöktü bu sefer sol kanadım bile çöktü revizyon için doğru doktoru buldum sandım ama çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. 3. ameliyat için Emre İlhan Barış Çakır ve Eren Taştan ı araştırıyorum. Umudumu kaybetmiş gibiyim düzelir mi bilmiyorum. 3. ameliyatı olup başarılı sonuç alanlar varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Daha önce 2 kez başarısız burun estetiği geçirdim ilk ameliyatımı yapan doktor burnumu mahvetti burun sırtımı çok fazla almış çöktü çok uzun kalkık ve burun sırtı çökmüş bir burnum vardı. ikinci ameliyatımın üzerinden henüz 10 ay geçti eski burnuma göre bütün olarak biraz daha iyi görünüyor ama hala burun sırtım çökük burun ucum sivri delikler aşırı farklı her yeri çöktü bu sefer sol kanadım bile çöktü revizyon için doğru doktoru buldum sandım ama çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. 3. ameliyat için Emre İlhan Barış Çakır ve Eren Taştan ı araştırıyorum. Umudumu kaybetmiş gibiyim düzelir mi bilmiyorum. 3. ameliyatı olup başarılı sonuç alanlar varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Çok geçmiş olsun ameliyatlarınızın üzerinden en az 1 yıl geçmesine dikkat ediyorsunuz değil mi zira benim burnum 2 yılda oturmuştu

Çok geçmiş olsun ameliyatlarınızın üzerinden en az 1 yıl geçmesine dikkat ediyorsunuz değil mi zira benim burnum 2 yılda oturmuştu
Çok teşekkür ederim evet bekleyeceğim mecbur araştırmaya başladım şimdiden Emre ilhan a muayene olmak için randevu aldım

Emre İlhan için hiç de iyi şeyler söylenmiyor. Hatta mahvettiği çok burun olduğunu duydum. Sakın derim. Ayrıca Barış Çakır revizyonda iyi mi? Hiç sanmıyorum. Revizyon apayrı bir mevzu. Eren hoca revizyonda başarılı diye duydum ancak aşırı pahalı. Karar sizin

Nasıl bir işlem olacak? Bildiğim kadarıyla en az 1 yıl geçmesi gerekiyor ilk ameliyattan sonra?
1 yıl beklemek en doğru olanı evet ama benim ameliyatım başarısız geçti çok fazla deformasyonlar var maalesef tecrübesiz bir doktora rinoplasti ameliyatı oldum dolayısıyla 1. seneyi beklemeden revizyon ameliyatım gerçekleşecek. Burun ucu deformeleri, ters v deformitesi burun kanat asimetrileri, nefes alamama, gibi sorunlar var bu yüzden birinci seneyi beklemeyeceğiz.

öncelikle geçmiş olsun,başarısız ameliyatlarınızı yapan doktorları da yazarsanız hangi doktorlardan uzak durmamız konusunda bizlere katkı sağlamış olursunuz.

Çok geçmiş olsun bende ilk ameliyatimi hiç bilmediğim bi doktora olmuştum mahvetti burnumu
Tesekkur ederim size de cok gecmis olsun. Sunu da belirteyim ben istiyorum diye erken revizyon olmuyorum. Ameliyatimi yapacak doktor burun cildimin revizyona hazir oldugunu soyledigi icin erken ameliyat oluyorum. Doktorum henuz burnun derin ikinci ameliyata hazir degil deseydi elbette ben de beklerdim. Doktorlarin soylemleri dogrultusunda hareket ediyorum. Bunu belirteyim yanlis anlasilma olmasin.

Tesekkur ederim size de cok gecmis olsun. Sunu da belirteyim ben istiyorum diye erken revizyon olmuyorum. Ameliyatimi yapacak doktor burun cildimin revizyona hazir oldugunu soyledigi icin erken ameliyat oluyorum. Doktorum henuz burnun derin ikinci ameliyata hazir degil deseydi elbette ben de beklerdim. Doktorlarin soylemleri dogrultusunda hareket ediyorum. Bunu belirteyim yanlis anlasilma olmasin

Emre ilhan ile ilgili şikayet var lütfen çok dikkat edin ve ayruca ece erkenin de burnunu yapmış videoların da söylüyordu iyi nefes alamıyorum diye.. İyi araştırın.

Emre İlhan için hiç de iyi şeyler söylenmiyor. Hatta mahvettiği çok burun olduğunu duydum. Sakın derim. Ayrıca Barış Çakır revizyonda iyi mi? Hiç sanmıyorum. Revizyon apayrı bir mevzu. Eren hoca revizyonda başarılı diye duydum ancak aşırı pahalı. Karar sizin
merhaba emre beyle ilgili kötü yorumları nereden duydunuz acaba? ben de revizyon hastasıyım kendisiyle görüştüm internette birkaç kötü yorum görüdm ama inandırıcı gelmeyenler vardı

merhaba emre beyle ilgili kötü yorumları nereden duydunuz acaba? ben de revizyon hastasıyım kendisiyle görüştüm internette birkaç kötü yorum görüdm ama inandırıcı gelmeyenler vardı
Hem bu forumda hem ekşi sözlükte, hem de bizzat hastalarının fotoğraflarından. Siz ona ameliyat oldunuz heralde?

1 yıl beklemek en doğru olanı evet ama benim ameliyatım başarısız geçti çok fazla deformasyonlar var maalesef tecrübesiz bir doktora rinoplasti ameliyatı oldum dolayısıyla 1. seneyi beklemeden revizyon ameliyatım gerçekleşecek. Burun ucu deformeleri, ters v deformitesi burun kanat asimetrileri, nefes alamama, gibi sorunlar var bu yüzden birinci seneyi beklemeyeceğiz.
Gecmis olsun. Doktorunuzun ismi neydi acaba

X