Gebeliğe Hazırlık 3. KLOMEN DENEMESİNDE HAMİLE KALDIM

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Akasha

BiR İmTiHaNdIr AşK...
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
1.244
253
35
Merhaba arkadaşlar. Daha önce çeşitli konularda paylaşımlar yapmıştım. İlk çocuğum klomenle olmuştu. O şu an 3 yaşında. Uzun zamandır kardeş düşünüyorduk ama nasip olmuyordu. Doktora gittik bütün testlerimizi yaptırdık eşimle. Hiçbir sorun yoktu bin şükür. Klomene başladım, ilk iki ay hüsran oldu. Çatlatma iğnesi de vuruyordu. Üçüncüde de bu son, olmazsa rahim filmi çekilecek dedi. İçimde büyük bir korku ve panik oluştu. Çok dua ettim çok şükür bu ay pozitif çıktı gebeliğim. İlk çocuğum da tam 6. Ay denememde olmuştu bunda da saydım ki 6.ay.

İki kere kan testi verdim daha keseye bakmadı cuma gideceğim. İnşallah hayırlısıyla bir sorun çıkmaz.

Bunları umut olsun diye yazıyorum herkese. Ben çok okudum böyle konuları araştırdım. Eminim ki merak eden çok kişi var. Ben diyordum ki iki ay olmadı şimdi mi olacak. Bu ay baktığında 4 yumurta vardı. Çatlatma iğnesi yapmıycam dedi.

Uzatmıyım, sizi hiç sıkmıyım. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hamilelere de hayırlı sağlıklı evlatlar, doğumlar nasip etsin.

Gözünüz aydın Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin.bende klomen kullandım bugün muayenem var çatlatma iğnesi yaparmi bilmiyorum.
Klomen biteli iki gün oldu şişlik ve bel- kasik ağrıları başladı ikinci gün hatta regl ağrısına benzer normal mi sizinde ilaç bittikten sonra ağrılarınız oldu mu

Gözünüz aydın Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin.bende klomen kullandım bugün muayenem var çatlatma iğnesi yaparmi bilmiyorum.
Klomen biteli iki gün oldu şişlik ve bel- kasik ağrıları başladı ikinci gün hatta regl ağrısına benzer normal mi sizinde ilaç bittikten sonra ağrılarınız oldu mu

Oluyordu bazen. O ilaçlar ve iğnenin yan etkileri oluyor öyle. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız.

İğne sonrası da ağırlar artiyormus 😅Hayırlısı olsun bakalım yolun başındayız galiba daha. Tum isteyenler için güzel olur inşallah. Tekrar hayırlı olsun sizin icinde🙂

İğne sonrası da ağırlar artiyormus 😅Hayırlısı olsun bakalım yolun başındayız galiba daha. Tum isteyenler için güzel olur inşallah. Tekrar hayırlı olsun sizin icinde🙂
Ne yaptın var mı bir gelişme canım

Ne yaptın var mı bir gelişme canım
Yok canım ya tedavi tutmadı olmadı ilk tedaviydi. Haftaya rahim filmi çekilecek başka bı doktora gittim tüm testleri yenileyecek ona göre bı karar verilecek. Klomen tekrar kullanmayacağım muhtemelen. Belki direk tüp bebek diyecek belki başka bisey. Bilmiyorum Ama ne olacak bilmiyorum bende 😶😶

Yok canım ya tedavi tutmadı olmadı ilk tedaviydi. Haftaya rahim filmi çekilecek başka bı doktora gittim tüm testleri yenileyecek ona göre bı karar verilecek. Klomen tekrar kullanmayacağım muhtemelen. Belki direk tüp bebek diyecek belki başka bisey. Bilmiyorum Ama ne olacak bilmiyorum bende 😶😶
Böyle olması daha iyi biliyor musun hiç bekletmeden herşeyi yapmaları. Normalde 3 denemede olmazsa yapılıyor. Allahım yüzünü güldürsün inşallah.

Böyle olması daha iyi biliyor musun hiç bekletmeden herşeyi yapmaları. Normalde 3 denemede olmazsa yapılıyor. Allahım yüzünü güldürsün inşallah.
Çok teşekkür ederim. Sende bebisinle sağlıkla kavuş inşallah. Özele gitmesem yapmazlardi aslında. Şimdi tüp bebek tedavisine başlıyoruz bu ay bakalım hayırlısı 🙂

X