3. köprüye hayır diyenlerin Sarıyer ormanı villaları

alaraey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
2.225
328
[h=2]Yıllardır rant amaçlı kesilip biçilen Sarıyer ormanlarında villa sahibi olanların, 3. köprüye hayır diyenler olması dikkat çekiyor.[/h]
İstanbul'un ciğerleri sayılan Sarıyer Ormanları dahil birçok orman alanı, yıllardır rant amaçlı kesilip biçilirken ses çıkarılmadı. Bu orman yağması, özellikle AK Parti iktidarı öncesinde yapıldı.
[h=4]RANTA EVET, HALK YARARINA KÖPRÜYE HAYIR[/h] Şimdi halkın yararına, İstanbul ulaşımını rahatlatmak için yapılan 3. köprüye nedense bu ranttan yararlananlar tepki gösteriyor.
İstanbul içinde kalan ve adeta şehir içi trafiğine dönüşen 2. köprü yolunu, ağır vasıta olan kamyon ve TIR'lardan arındırmak için yapılan yeni köprüye karşı çıkan Beyaz Türkler, nedense orman keyifleri bozulacak diye rahatsız oldu.
muzmin-muhalif-sariyer-rant-ormani-da-yedi_184.jpg

sariyer-ormani1_4227.jpg

http://www.ensonhaber.com/3-kopruye-hayir-diyenlerin-sariyer-ormani-villalari-2014-04-16.html

Gözünü sevdiğim gezicilerinde vardır buralarda villası:KK53:

Acayip sinirliyim öyle böyle degil.
Damarimda kan degil alev akiyor sanki o derece canimi yakiyor suan sinir.

Yok görmesem, isitmesem, duymasam sorun yok, herkes ne ederse kendine ederde, ileti geliyor görüyorsunya, o zaman kan beynime cikiyor.
Yahu öleceksin ölecekkk.
Hersey fani ölüm gercek!

Konuya gelirsek, cok sinirliyim birsey diyemiyorum suan..

Acayip sinirliyim öyle böyle degil.
Damarimda kan degil alev akiyor sanki o derece canimi yakiyor suan sinir.

Yok görmesem, isitmesem, duymasam sorun yok, herkes ne ederse kendine ederde, ileti geliyor görüyorsunya, o zaman kan beynime cikiyor.
Yahu öleceksin ölecekkk.
Hersey fani ölüm gercek!

Konuya gelirsek, cok sinirliyim birsey diyemiyorum suan..

ahh weisscim ne dert ediyosun kendine ne demiş güzel bi söz 'İnsanlar uykudadır öldükleri vakit uyanırlar'

ahh weisscim ne dert ediyosun kendine ne demiş güzel bi söz 'İnsanlar uykudadır öldükleri vakit uyanırlar'

Insanlarin kendine yaptiklari zulüm degil canimi bu kadar yakan.
Kim ne ederse kendine edecek.
Benim canimi yakan iftira edilen kisi.
Tertemiz, insanlarin kurtulusu icin kendini helak eden bir insan.
Iste bu canimi yakti.
Neyse bosver.
Allah islah eylesin..

Son düzenleme:
gezicilerin bir çoğu bu evlerde oturuyordur kesin :KK14:
oh evinden ormanına bak sonra taksimde eylem yap :KK14:

bu villalar yapılırken kaç tane ağaç kesildi allah bilir o zaman nerdelerdi bu geziciler :KK14:

Hah.. Iste.. Cikardiginiz 2b kanunlarinin sonuclari.. Ormanlari da satip yemeye basladiniz.. Rant rant rant...Unakiten dan baslayip devam eden orman ranti.. Onlar da bitince bakalim ne satacaksiniz da maaslari odeyeceksiniz? Bulent Arinc'in "biz gidersek gelen hukumet uc ay maas odeyemez" lafini unutmadik. Maaslari ulke topraklarini sata sata mi oduyorsunuz? Hazinede satacak baska toprak, orman kaldi mi? Hazira dag dayanmaz. Kendinizi satacaksiniz sonunda..

hep masal hep masal
nerdeydi bu geziciler nerdelerdi bu evler yapılırken
neden eylemler yapmadılar , neden bazıları bu villarda paşa gibi yaşıyor !!!
taksim de uyandılar tabi bir ağacı bir ormanı taksimde keşfettiler çakma doğacılar işte !!

hep masal hep masal
nerdeydi bu geziciler nerdelerdi bu evler yapılırken
neden eylemler yapmadılar , neden bazıları bu villarda paşa gibi yaşıyor !!!
taksim de uyandılar tabi bir ağacı bir ormanı taksimde keşfettiler çakma doğacılar işte !!

Alara memleket gezicilere mi emanet? Cevre ve Orman Bakanligi ne is yapar bu memlekette? Hani sizleri oyuyla gelen bakan diyorum. Sadece binlerce lira maas alsin da koltukta oturup keyfine baksin diye mi sectiniz onu?

Hah.. Iste.. Cikardiginiz 2b kanunlarinin sonuclari.. Ormanlari da satip yemeye basladiniz.. Rant rant rant...Unakiten dan baslayip devam eden orman ranti.. Onlar da bitince bakalim ne satacaksiniz da maaslari odeyeceksiniz? Bulent Arinc'in "biz gidersek gelen hukumet uc ay maas odeyemez" lafini unutmadik. Maaslari ulke topraklarini sata sata mi oduyorsunuz? Hazinede satacak baska toprak, orman kaldi mi? Hazira dag dayanmaz. Kendinizi satacaksiniz sonunda..

Babalar gibi satarız diyen de Unakıtan'dı.:KK14:

Alara memleket gezicilere mi emanet? Cevre ve Orman Bakanligi ne is yapar bu memlekette? Hani sizleri oyuyla gelen bakan diyorum. Sadece binlerce lira maas alsin da koltukta oturup keyfine baksin diye mi sectiniz onu?

ne oldu şimdi göklere çıkardığınız doğacılar dediğiniz geziciler ne oldu şimdi memleket onlara mı emanet oldu şimdi.. ..
bu evleri yapanlara da sorun hesabını izin verenlere de ses etmeyenlere de hesap sorulacak çok kişi var !!

Son düzenleme:
Ha dogru ya.. simdi hatirladim ne icin secmislerdi onu... Neyse acmayim simdi o konuyu.. Devlet islerinle ugrassin diye de birilerini secmek lazim ama arada bir, boyle olmuyor bak.. Ulkemin ormanlari kapanin elinde kaliyor..

Lütfen sözlere dikkat edelim.
Ormanlar maalesef senelerdir katledilir, bu katliam son yılların sorunu değil, koalisyon zamanı da orman içlerine yapılan evleri bilirim.

O zamanda ağaçların kesilip yol, ev, köprü yapılmasına karşıydım, şimdi de karşıyım.
Çözüm ağaç kesmek değil, ben bahçemdeki bir ağacı bile kurtarmak için çabalarken insanların bunca ağacı yok etmesini kabullenemiyorum.
Kestiklerinizin yerine isterseniz milyonlarcasını dikin, o kestiğiniz bir ağacın bedeli özrü olamaz.
Ağaçlarda canlıdır, canlı katliamına kayıtsız kalamam.

Çıkardıkları kanunlarla talan etmedikleri, peşkeş çekmedikleri yer mi kaldı sanki yetişemiyoruz biz artık:KK14: Ayrıca ne gezicilermiş arkadaş bazıları ne kadar dokunmuş:KK14:

Babalar gibi satarız diyen de Unakıtan'dı.:KK14:

Tam ustune bastin... Adamlarin politikasi bu, geldiklerinden beri satmaktan ve talandan baska birsey bilmediler. Unakitan kendine ormanin icinde iki tane villa birden yaptirmisit. Yikim karari cikti, ona bile guldu, yikin, yenisini yaparim dedi, paranin kaynagi nerden geliyorsa.. Yiktirdi mi, ne oldu bilmiyorum, daha fazla haber izleyemez hale gelmistim artik...

Lütfen sözlere dikkat edelim.
Ormanlar maalesef senelerdir katledilir, bu katliam son yılların sorunu değil, koalisyon zamanı da orman içlerine yapılan evleri bilirim.

O zamanda ağaçların kesilip yol, ev, köprü yapılmasına karşıydım, şimdi de karşıyım.
Çözüm ağaç kesmek değil, ben bahçemdeki bir ağacı bile kurtarmak için çabalarken insanların bunca ağacı yok etmesini kabullenemiyorum.
Kestiklerinizin yerine isterseniz milyonlarcasını dikin, o kestiğiniz bir ağacın bedeli özrü olamaz.
Ağaçlarda canlıdır, canlı katliamına kayıtsız kalamam.

Sadece canlı katliamı olsa yine iyi, o ağaçlar kesildikçe meydana gelen erozyonla kaç metre kare vatan toprağı kayıp gidiyor acaba kimsenin umrunda mı? Yak ormanı, aç imara ohh keyif... Şimdi parası tatlı tabi yıllar geçtikçe anlayacağız hatanın büyüğünü :KK50:

Son düzenleme:
X