Gebeliğe Hazırlık 3 test arasındaki fark?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Denizkokusu123

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2021
180
59
24
Arkadaşlar ben adetim bittikten hemen sonra iki günde bir ilişkiye girdiğim için çok fazla test takibi yapmadım. Yaptığım günlerin testini koydum. Bana birisi yardımcı olabilir mi? Bence 29 marttan sonra çatladı ve çatladığı gün test yapmadığım için göremedim. Bu arada adetime 15 gün falan var eğer erken olmazsam. Sizin fikriniz ne? Bu arada ovulasyon testi arkadaşlar

Eklentiler

• IMG_20210401_153726.jpg
    IMG_20210401_153726.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20210401_152932.jpg
    IMG_20210401_152932.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20210401_152940.jpg
    IMG_20210401_152940.jpg
    101,1 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20210401_152952.jpg
    IMG_20210401_152952.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
O
Arkadaşlar ben adetim bittikten hemen sonra iki günde bir ilişkiye girdiğim için çok fazla test takibi yapmadım. Yaptığım günlerin testini koydum. Bana birisi yardımcı olabilir mi? Bence 29 marttan sonra çatladı ve çatladığı gün test yapmadığım için göremedim. Bu arada adetime 15 gün falan var eğer erken olmazsam. Sizin fikriniz ne?
Ovulasyon testimi bunlar

Ben bu ovulasyon testlerinden bir kez kullandım denemek için..biraz silik gibi geldi yumurtlama zamanı daha net kırmızı olması lazım ..tekrar edin testi yakalarsınız belki yada tahmininiz doğruysa belki geçmiste olabilir..aslında en iyisi iki günde bir düzenli ilişki bence ..hayirlisi olur insallah

Ben bu ovulasyon testlerinden bir kez kullandım denemek için..biraz silik gibi geldi yumurtlama zamanı daha net kırmızı olması lazım ..tekrar edin testi yakalarsınız belki yada tahmininiz doğruysa belki geçmiste olabilir..aslında en iyisi iki günde bir düzenli ilişki bence ..hayirlisi olur insallah
İnşAllah Allah razı olsun. Aslında haklısınız en doğrusu 2 günde bir ilişki.

Arkadaşlar ben adetim bittikten hemen sonra iki günde bir ilişkiye girdiğim için çok fazla test takibi yapmadım. Yaptığım günlerin testini koydum. Bana birisi yardımcı olabilir mi? Bence 29 marttan sonra çatladı ve çatladığı gün test yapmadığım için göremedim. Bu arada adetime 15 gün falan var eğer erken olmazsam. Sizin fikriniz ne? Bu arada ovulasyon testi arkadaşlar
arada çatlamış gibi evet değerlendirdiyseniz sorun yok ama boş geçtiyseniz ovulasyona devam edin belki 2. piki görürsünüz.. ama merak ettiğim tarih yazmışsınız ama bu tarihler adetten sonra kaçıncı gününe denk geliyor mesela benimde pikim kısa sürüyor. 3ü sabahı pik yaptı akşamı silikleşti..

Mesela sizin arada kaçırdığınızı düşüncesine şurdan vardım 29u sabah biraz koyu ama 29 akşamı baya silikleşme olmuş 29u değerlendirme olsa yada 28 i olabilir diye düşünüyorum...

arada çatlamış gibi evet değerlendirdiyseniz sorun yok ama boş geçtiyseniz ovulasyona devam edin belki 2. piki görürsünüz.. ama merak ettiğim tarih yazmışsınız ama bu tarihler adetten sonra kaçıncı gününe denk geliyor mesela benimde pikim kısa sürüyor. 3ü sabahı pik yaptı akşamı silikleşti..

Mesela sizin arada kaçırdığınızı düşüncesine şurdan vardım 29u sabah biraz koyu ama 29 akşamı baya silikleşme olmuş 29u değerlendirme olsa yada 28 i olabilir diye düşünüyorum...
Teşekkür ederim sağolun, bende pek bişi anlamadim maalesef ama artık takip etmiyorum ve devam etmiyorum. Şuan doktora gitmek istiyorum sadece. Doktordan sonra belli olur herşey. Buraya kayıt olduktan sonra kafam çok karıştı, çok strese girdim yani. İllaki değişik fikirler oluyor, çatladı diyen var catlamadi diyen var bende çok strese girdim. bu yüzden doktora gidip tam net bişi öğrenmek istiyorum

Yumurtlama yok test yapmaya devam edin. 29 marttan sonra çatlama olsaydı öncesinde ve sonrasında daha koyu görünüm olurdu

X