3 yıldır hamile kalamıyorum yardim lutfen 😥

Merhaba arkadaşlar size 3 yıldan bu güne bebek olmasıyla ilgili yasadigim macerayi anlaticam acaba siz yardımda bulunabilirmisiniz? Eşimle evlendik ve ilk 1 yıl korundu eşim. Sonra bebise karar verdik ve bundan sonra başladı olayımiz. Denemeye başladık ve 3 ay boyunca olmayınca doktora gittim ilk doktorum bana "daha 3 ay denemissiniz ve 8 ay boyunca cabalayin o zaman olmazsa bakariz" demisti. Ben pek verim alamadigimi düşündüm. Tabi 8 aya yakin bekledim yine olmayinca baska bir doktora gittim. Alttan muayene etti saglikli olduğumu ancak rahimde polip olduğunu soyledi. Tabi poliple cok hastasi hamile kalmis ama eger bende olmazsa polibi alma ihtimalinin olabileceğini soyledi. Bana bu doktorum ilk klomeni yazan dr. Klomeni kullandım ve Tabi catlatma ignesi. kontrole gittim 3 yumurtamin da çatladığını soyledi. Nasil seviniyorum ama bi gorseniz. Kesin bakiyorum sonuca. Bi baktim hastayim. Yok dedim tamam bu doktor da olmadi. 3 ay sonra baska bi doktora gitmeye basladim. Bu doktorum bana polip var ama sıkıntı degil bu kayboladabilir dedi. Her gittigimde de polip yok demisti. Tedaviye basladik ve dr. 5 kere klomen ve catlatma ignesi verdi sonuc tahammulum kalmadi artik olmuyor. Her ay agla agla agla. Tamam dedim bu doktor da olmayacak. Suan baska bi dr. Geldim ve bu ins. Dogru dr. Bu dr. da bana ilk once hic bir problem yok olmamasi icin ihtimal yok icini ferah tut olacak allahin izniyle dedi. Bana femara verdi bu ay icin yani dün 30. 05. 2020 de basladim bu ilaca gunde 2 kez kullanicam 08. 06. 2020 de kontrole gidicem yumurtalara bakacak sanirim catlatma verir belkide vermez cunku yumurta gelisimiyle ilgili problemim yok dr gelenelde bunu isi sansa birakmayalim diye yapiyorlar. Eger bu da sonuc vermezse aşılama yapicam dedi. Bakalim ne olacak umarim tutar umarim olur çünkü benim ne şansım ne tahammülüm kalmadi 😥 bana yardimci olabilecek kimse var mi acaba..
Siz bu kadar negatif ve olumsuzken güzel bir sonucu nasıl bekleyebiliyorsunuz?
Hiçbir sorunu olmasa bile kafasına taktığı, stres yaptığı için hamile kalmayan kadınlarla dolu etraf.
Biraz sakin kalın
Olursa Allahtan
Olmazsa yine Allahtan
Her şer de bir hayır vardır.
Ne zaman sakin ve rahat olursanız o zaman olur göreceksiniz

X