3 yılın sonunda bende hamileyimmmm

61esra

ALLAH'IM SANA ÇOK ŞÜKÜR
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
1.463
0
40
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: ben 2007din 7 ayınd aevlendim 5 ay korunduk ondan sonra çok istememize ragmen bir türlü olmyodu dr ittigimizde herşey normal olur diyolardılar yaşadıgım yerde çok küçük bir yer aklıma gelinc edr gidemiyodum tek kadın dogumcu elim kolum bagliydi artık tamamen kendimi olmuyacak olacak keimelerinden uzaklaştirmiştim tek defim artık kendime bakmaktı kendime göre rejime girmiştim bebegi düşünmüyodum bile ama o gelcekmiş bu ay benim haberim bile yok onca ay onu öyle beklemiştimki gecem gündüzüm olmuştu son adet tarihim aralıgın 19 zuydu bu ayda 19 bekliyodum ama olmadı son aylard aadet geçikmem oluyodu zaten hiç umursamıyodum ama eşim girtbir test yap belki babayım deyince bide acaba varmı dedikçe yoksa bile böyle yaptıkça adetimd egeri atıyodu ama yandan adet olacakmişm gibi karnım agiriyodu hamilelik hiç aklımdan geçmiyodu ve sabah kalktım hem test yaptım anıden çıktı şok oldum inanmadım gittim bitane yine aldım oda aynı iki çizgi belirgindi aklımda yine şüpe akşama eşim işten gelince söyledim hemen devlet hastanesinin aciline gitip kanda baktırdık kan sonucunu alınca ewt ewt hamileydim ama sorun vardı
degerlerim çok yüksekti dr bana 4 aylık hamil eolabilirsin deyince şok oldum yanlişi varidi çünkü ben adetlerim hep olmuştu taki bu aya kadar tekarraladı aynı sonuç çıktı ben hepten kormuştum ne anlama gelidgini bilmiyorum çünkü hemen ertsi gün bir kadın dogumcuya gittik kağid abakınca ewt hamişsin dedi utrasyonda dabakınca bebek çok küçük dedi geç dölllenem olmuş dedi dediklerindne yine bişe anlamdım olması gerekn yerdemi dedim ewt haftaya gel tahlil yapalım ozamn bakalım sagliklı bi gebelikmi dedi haftaya saliyi sabirsizlikla bekliyorum bid evitamin hapi verdi inş kötü bişey olmaz bide foto verdi ortada siyah bişe kesemi bebekmi anlamdım dua edin benim için haftaya bebişimid egörüyimm...:Saruboceq::Saruboceq:

teşkr ama hafya kadarbebegim içimde büyür inşş o fotadi siyeh küçük şey kesemidir yoksa bebekmidir...

hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin sakın sitres yapma tamam

canım hamile kalmadım bilmiyorum ama büyük ihtimalle kese geç dölleme olmus bebek değildir haftaya belli olur inşallah sen nekadar mutlu ve sitressiz olursan bebeğinde okadar iyi olur

tebrik ederim inş sorunsuz bi hamilelik geçirirsin bebegin saglıklıdır inş

hayırlı olsun ve inşallah bebeğin iyidir bu sevincin daim olur ahhh darısı bana :)

esram canım şimdi gördüm burdan duyurduğunu geleceğin anne adaylarından tebrik etmişdim
ama olsun tekrardan tebrikler allah analı babalı büyütsün çok sevindim uzun zamandır bizim topikden
hamile çıkıyor en son bendim 30 hafta oldu inş ayanı sürürsünde bütün kızlar hamiş kalır.

esram canım şimdi gördüm burdan duyurduğunu geleceğin anne adaylarından tebrik etmişdim
ama olsun tekrardan tebrikler allah analı babalı büyütsün çok sevindim uzun zamandır bizim topikden
hamile çıkıyor en son bendim 30 hafta oldu inş ayanı sürürsünde bütün kızlar hamiş kalır.
inşş cnm benim kim istiyosa beklemeden verir inşş ilk başta ayşeyi ve denefimize versin dualrım kim bebek istiyosan onlarla olsunn...

Kutlarım hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah.

X