30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları ‘terör olayları’ nedeniyle iptal edildi

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.872
40.715
http://www.diken.com.tr/30-agustos-zafer-bayrami-kutlamalari-teror-olaylari-nedeniyle-iptal-edildi/

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına ‘terör olayları‘ nedeniyle sınırlama getirilerek, bayram boyunca şenlik, konser ve kutlama yapılmaması istendi.

anitkabir.jpg

30 Ağustos Zafer Bayramı’na ilişkin başbakanlık genelgesi Resmi Gazete’de yayımlandı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu imzasıyla yayımlanan genelgede “Son günlerde meydana gelen terör olayları nedeniyle, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerinin sadece çelenk koyma ve tebrikleri kabul şeklinde icra edilmesi; diğer şenlik, konser, eğlence ve kutlama faaliyetlerinin yapılmaması uygun görülmüştür” ifadeleri yer aldı.

Bahaneleri hazıriyi denk geldi haa

Her bayrama bi kkılıf buldular bunun kılığında bu oldu

19 mayıs gençlik bayramını ne yaptılar ne ettiler eski nesesini görkemini bitirdiler.
Böyle böyle yakında öyle bayramların varlığı bile unutulacak
gelecek nesil önemsemiyecek bayramların anlam ve önemini idrak edemeyecek

Son düzenleme:
Cok üzüldüm asil in vino veritas in vino veritas `nin dedigi gibi bu sene kutlanmayacakta hangi sene kutlanacak ? Böyle anlamli ve hassas bir zamanda vatan olarak birligimizi simgelemeyecegizde ne zaman yapacagiz ?
30 Ağustos sembolik olarak ülke topraklarının geri alındığı günü temsil eder. Zafer bayrami bizim birlik, beraberlik ve güclü bir Türkiye oldugumuzu hatirlatir halkimiza bunuda kutlamamiz gerektigini dünüyorum.

Bahaneleri hazıriyi denk geldi haa

Her bayrama bi kkılıf buldular bunun kılığında bu oldu

19 mayıs gençlik bayramını ne yaptılar ne ettiler eski nesesini görkemini bitirdiler.

şu telefon ve bazen klavye tuşları ah ah

bide güzel düzgün yazsaymışım dikkat etseymişim neyse bazen oluyor...yine demek istediğim anlaşıldı...

burdan in vino veritas in vino veritas da geçmiş. oysa biz ne mücadele vermiştik veriyoruz da

onların acil 3 çocuk yapmalrı gerekiyor da ondan dukacım

-Tabii hem o kadar hazırlık yapılmış, davetliler çağrılmış hiç iptal edilir mi? İnsaf yani biraz insaf. Akp düşmanlığı iyice içinize işlemiş sizin.

-Bayramı iptal edelim tabii şehitlerimiz varken kutlama mı yapacağız!!! Akp düşmanlığı yüzünden öküz altında buzağı arıyorsunuz artık insaf yani.

Klasik bir Akp seçmeni gibi düşünmeyi denedim, başarılı olmuş muyum?

-Tabii hem o kadar hazırlık yapılmış, davetliler çağrılmış hiç iptal edilir mi? İnsaf yani biraz insaf. Akp düşmanlığı iyice içinize işlemiş sizin.

-Bayramı iptal edelim tabii şehitlerimiz varken kutlama mı yapacağız!!! Akp düşmanlığı yüzünden öküz altında buzağı arıyorsunuz artık insaf yani.

Klasik bir Akp seçmeni gibi düşünmeyi denedim, başarılı olmuş muyum?

aksine bu bayram çok daha farklı olmalı ve çok daha görkemli olmalıydı.ama amaç farklı

bu amaçıda yaz yaz tükenmez.

Son düzenleme:
X